Pixel - Λύσεις Adventures [1990]

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Pixel - Λύσεις Adventures - Πάσχα 1990

Σκανάρισμα : Aardvark

Αριθμός σελίδων : 16

Μέγεθος αρχείου : 8.7 MB

 
ευχαριστώ Aardvark γιατί δεν έχει και τους χάρτες;
 
Εχει ιστορια αυτο το βιβλιαρακι.

Πιξελ ειχα αρχισει να αγοραζω τον Ιουνιο του ιδιου χρονου ενω αν δεν κανω λαθος το βιβλιαρακι ειχε βγει στο τευχος Απριλιου.

Οταν ειχα κολησει στο Manhunter, απο καπου εμαθα οτι η λυση του ειχε δημοσιευτει σε εκεινο το παλιο τευχος. Ειχα πολλα νευρα με το Manhunter, oποτε ειχαμε παει στο Omnishop και εψαξα να το βρω εκει.

Ηταν τετοια η αγωνια μου για τη λυση του σημειου που ειχα κολησει, που το διαβαζα στο δρομο για το σπιτι :D

Αχ τι καναμε χωρις Ιντερνετ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
peteremp είπε:
ευχαριστώ Aardvark γιατί δεν έχει και τους χάρτες;
Που τους ειχε τους χαρτες και δεν τους ειδα,το βιβλιαρακι ειναι ολοκληρωμενο.

Μπας και μου ξεφυγε τιποτα; :xm:
 
Δεν ειχε χαρτες απο οσο θυμαμαι
 
Aardvark είπε:
Που τους ειχε τους χαρτες και δεν τους ειδα,το βιβλιαρακι ειναι ολοκληρωμενο.Μπας και μου ξεφυγε τιποτα; :xm:
σελίδες 30, 31 τις πήδηξες με το συμπάθιο :flower:
 
Το μεσημερι θα το κοιταξω ,οντως μου ξεφυγαν.
 
Οχι θα γλυτωνε.

picture.php
 
άντε μπράβο και μπλέχτηκα μες στις καλαμιές και μπορώ να βγω
 
Rakeesh :

Ηταν τετοια η αγωνια μου για τη λυση του σημειου που ειχα κολησει, που το διαβαζα στο δρομο για το σπιτι
Έτσι ! Λίγοι πλέον από τους νεώτερους μπορούν να τα καταλάβουν αυτά !
 
...και δεν ειναι αυτη ολη η ιστορια αγαπητε iliekater. Το καλοκαιρι στο εξοχικο επαιζα το Indiana Jones and the Last Crusade και ειχα κολλησει στο σημειο με τα κρανια. Οταν πηγε ο πατερας μου Αθηνα του ειπα να ψαξει για ενα "μαυρο βιβλιαρακι του Πιξελ με πολυχρωμα γραμματα απέξω". Παρακαλουσα να το βρει και να το φερει.

Φυσικα σε μερικες μερες οταν τον ειδα να ερχεται, ενιωσα λες και ειχα να τον δω μηνες :Ρ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα