Pixel παρουσίαση Amiga 1200

jibos71

RetroN00b
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Αντιδράσεις
0
ξερετε σε ποιο τευχος pixel εγινε παρουσιαση της amiga 1200?:biglaugh:
 
Τεύχος 95 - Ιανουάριος 1993.
 
τελικα ειναι το 95 αν ναι που υπαρχει?:animrolleyes:
 
Ναι βρε, αφού είπαμε, το 95!

Το πρόβλημα είναι, ότι δεν το έχουμε σκανάρει ακόμα... :icon_cry:
 
Φίλε jibos, γειά χαρά.

Σύμφωνα με την "killer-list", οι (μέχρι τώρα) καταγεγραμμένοι κάτοχοι του τεύχους αυτού, είναι ο AA+ και ο Aeon.

Κάποια στιγμή θα σκαναριστεί και αυτό το τεύχος, αλλά προς το παρόν λόγω του καλοκαιριού (και της απίστευτης ζέστης που συνεπάγεται), τα πράγματα βαδίζουν με αργούς ρυθμούς...

--edit--

Μόλις τώρα είδα το μύνημα του acpr !!

...φίλε acpr, αν το έχεις και εσύ το τεύχος αυτό και είσαι πρόθυμος να το σκανάρεις, συννενοήσου μόλις ευκαιρήσεις με τον Aeon για να σου δώσει το τελικό ok και τις λεπτομέρειες !!
 
To έχω παιδιά. No worries. Το δανείζω σε οποιονδήποτε έχει χρόνο και όρεξη. Yπενθμίζω μόνο ότι κάθε τσαλάκωμα τιμωρείται με 50 βουρδουλιές :D
 
αντε να δουμε ποτε θα σκαν το τευχος ωστε να ειμαι happy που εχω τετοια

κυρια.1200 rule my world:rolleyes:
 
αναμενω με αγωνία το τευχος αυτό. δεν το θυμάμαι καθόλου.
 
olo to anevala , alla tora tha to kano... exo to 1o USER pou agorasa pote (kai to mono pou mou exei meinei) to opoio exei hardware test thn A1200... scan!
 
να και παλαιο το thread το σκαναρατε τελικα το συγκεκριμενο τευχος?
 
Αν θυμαμαι καλα το τευχοσ με την 1200 ειχε ασπρο φοντο και ειχε και την παρουσιαση του SPACE ACE.φοβερα για την εποχη γραφικα κτλ.

Οσο για την 1200 στο αρθρο εγραφε οτι κοστιζε καπου στο 1.200.000 δραχμες!!

Θυμαμαι καλα?
 
Αποκλείεται η 1200 να κόστιζε 1.200.000 δραχμές. Αντε να έκανε 250.000 αλλά παραπάνω από την 3000 και την 4000 απλά αποκλείεται.
 
Εχεις δικιο τελονιο,κοτσανα πεταξα!!

Μπερδεψα το τευχος της 1200 με αυτο της 3000.
 
Πίσω
Μπλουζα