Pixel 072 PDF OCR

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Αρχικό Σκανάρισμα

Επεξεργασία Οπτικής Αναγνώρισης Χαρακτήρων: xc8

Αριθμός σελίδων: 115

Μέγεθος Αρχείου: 46.4 ΜΒ

 
Άριστη Δουλειά

Το συγκεκριμένο όμως ... δεν κατεβαίνει.

Ευχαριστούμε Βεβαίως ΞΑΝΑ και ΞΑΝΑ για όλα τα άλλα...και γι' αυτό όταν αποκαταστήσεις το πρόβλημα.
 
Σε εμενα κατεβαινει κανονικα.

Κανε δεξι κλικ Save As
 
Δυστυχώς το έχω δοκιμάσει με 2.345.672 τρόπους και αρνείται Πεισματικά. Αν μπορείς ανέβασε το εναλλακτικά σε κάποιον Hoster

, αν ΟΧΙ , μην ανησυχείς. Έχω το αρχικό Σκανάρισμα ούτως ή άλλως !

Όπως και να 'χει με έχετε βάλει στην Πρίζα να αρχίσω να σκανάρω και το Δικό μου αρχείο από την Δεκαετία του 70 και 80...να ξεπληρώσω για την Συμπλήρωση των κανών ( Αρχείου ) που μου συμπληρώσατε !
 
Δεν υπαρχει πιο σιγουρο μερος απο το μηχανημα μας. Εχουμε απολυτο ελεγχο.

Σε εμενα κατεβαινει κανονικα με ~700kb/sec. Για του λογου το αληθες



Τι αρχειο? Τι αρχειο? :)
 
Δεν το αμφισβητώ...μάλλον έχω πέσει σε 8bit-Black hole. Τι να πώ. Δεν πειράζει. Νά 'σαι καλά για όλο τον Κόπο που κάνεις για ΜΑΣ !
 
Δεν κανω τιποτα. :)

O φιλτατος xc8 εδωσε νεα πνοη και χρηση στα σκανς. Τρελη δουλεια. Μονολιθικες φωτο ειναι πλεον αναζητησιμο κειμενο.

BTW, κοιτα τα PMs σου
 
Problem solved . (Βρήκα το σπασμένο link του αρχείου συνδεδεμένο στον Download manager που το εμπόδιζε να Αντικατασταθεί). Ένα Restart το αποδέσμευσε.

Όσο για το αρχείο μου.

Υπάρχει από την δεκαετία του 70, 80, 90, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ σε Αρίστη Κατάσταση.

Ότι θέμα έχει στα Forum εδώ μέσα έχω κι από κάτι...και ακόμα περισσότερα.

Υπόσχομαι κατ' αρχάς να ανεβάσω ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ και μόλις βρώ Χρόνο να αρχίσω με Τρελαμένο κολλητό ιδίου πάθους και εποχής να σκανάρουμε.

Άν υπάρχουν κάποια ΣΠΑΝΙΑ κομμάτια που ψάχνεις, στείλε πμ, ώστε αν υπάρχουν να βγάλω και να στείλω ΦΩΤΟ.
 
Σεβομαι και εκτιμω ιδιαιτερως τον ενθουσιασμο σου αλλα οπως καταλαβαινεις υπαρχουν πνευματικα δικαιωματα. Μπορουμε να πουμε ιδιαιτερως τι διαθετεις και ως retromaniax να βρουμε τους κατοχους του copyright και να ζητησουμε αδεια για δημοσιοποιηση μεσω ιντερνετ.

Οπως και να εχει να σαι καλα και χαρηκα που ελυσες το τεχνικο σου ζητημα.
 
Εντάξη. Οι Admin θα μας οδηγήσουν στο ... ΦΩΣ !

Ξαναμιλάμε...σύντομα !
 
ψκΰτϋ-κσοε τξ&

Ρ μσζεμ πεψθλθ ηΰκΰηΰςό β πΰρρπξχκσ σγλξβϋε ψκΰτϋ κσοε τξςξ οξδρκΰζθςε χςξ ςξ, ξχενό ΰρρξπςθμενς ρειχΰρ πΰηνξξαπΰηνϋι νε πΰηαθπΰώρό ? ΰαρξλώςνξ
 
Πίσω
Μπλουζα