Pixel: the killer list...

You are my hero!!!

Ευχαριστω και παλι!!!Απο δευτερα Θα εχουμε 2 τευχη το Νο 29

και με την βοηθεια του ΑΑ+το Νο 17!!!!

Ωραια παμε καλα!!!
 
Τα τεύχη του φίλου telamonas.stokos τα δεσμεύω εγώ γιατί ο φίλος δυστυχώς δεν μπορεί να τα σκανάρει μόνος του, έτσι θα συναντηθούμε να μου τα δώσει να το κάνω εγώ. Οπότε μην ασχοληθήτε μαζί τους - κάντε κάποια άλλα.

Βεβαίως μην περιμένετε:

α) άμεσα αποτελέσματα λόγω διακοπών / καλοκαιριού.

β) ταχύτητες akmakas (ή των τευχών που έχω ήδη σκανάρει) γιατί μετά θα έχω και το πακέτο της δουλειάς.
 
ambu εκανες ιδη τα μεγιστα φιλε!!!!!!
 
!!

Παιδιά,

έχω στην κατοχή μου τα 134 και 135..οποτε μπορειτε να κάνετε Update την λίστα. :)
 
Τη Δευτέρα 4 Αυγούστου 2008, ξεκινάω το σκανάρισμα του τεύχους 53 του Pixel...

picture.php


Λογικά, θα το έχω έτοιμο Τετάρτη - Πέμπτη...
 
Eύγε φίλε Dino !! :thumbup: H λίστα θα ενημερωθεί άμεσα.

Αν τυχόν έχεις και άλλα τεύχη πρόχειρα τα οποία είσαι διατεθημένος να σκανάρεις στο μέλλον (όσο μακρινό και αν είναι αυτό - δεν πιέζουμε κανένα :armed: :D ), τότε απλά κάνεις ένα ενημερωτικό post στο thread "προς επίδοξους εθελοντές", όπου τα απαριθμείς, και αν θέλεις γράφεις και σε τι κατάσταση βρίσκονται. :)

Nα πω και το εξής: H φιλότιμη προσπάθεια του Dino με έβαλε και εμένα στην "πρίζα" για ένα νέο σκανάρισμα !! :D

Eπειδή την περίοδο 2008 λόγω φόρτου εργασίας δεν μπόρεσα να φύγω εκτός Αθηνών για να φέρω νέα τεύχη Pixel μαζί μου, έπεισα ένα γνωστό να μου δανείσει ένα τεύχος το οποίο και θα βάλω μπροστά για scanning πολύ σύντομα.
 
Πίσω
Μπλουζα