Playmobil. Τα δικά μας (ΟΧΙ στα κουτιά τους)

​ Αιγυπτιακή Συλλογή μας!!! :) μέχρι στιγμής!!!!

Γιαννη, κανε ενα κοπο και ξανανεβασε τις φωτο, γιατι δεν φαινεται τιποτα! :precry:

Θα περασω πιο μετα για "σκουπισμα". :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγγνώμη για την ταλαιπωρία θα επανορθώσω αργότερα να βάλουμε τα παιδιά για νανι και να ανοίξω το λαπιτοπ... το μπέρδεμα έγινε με το κινητό μου! #)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από μια και μόνο που είδα πάντως Ιωάννη μου έχει κολλήσει το σαγόνι στο πάτωμα!!!!
 












Νέες παραλαβές από facebook,ebay και κάποια από τη σειρά fashion girls!!!!!Τα έχω ανακατωμένα!!

17352085_258136267947415_2697131202455307492_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και 2 κουτιά που αγόρασα σήμερα!Τη μπουτίκ στην οποία πρόσθεσα τα φορέματα σε 3 φιγούρες που ήδη είχα,και το παιδικό υπνοδωμάτιο,από το οποίο αφαίρεσα τα μικροπράγματα επειδή τα φύλαξα σε σακουλάκι.





Οι φωτός εμφανίζονται πολύ μικρές δυστυχώς και δεν ξέρω το λόγο!!!!

http://retromaniax.gr/applications/core/interface/file/attachment.php?id=167674
 

Συνημμένα

  • .jpg
    .jpg
    4,7 KB · Προβολές: 0
Πρόσφατες αγορές που έκανα από το ebay

fetch


fetch


fetch


fetch


fetch
 

1@and1[/USER] Πρώτη φώτο το σακουλάκι δεξιά δικό μου και από την τρίτη φώτο κάτι τοιχάκια που θέλω δικά μου! :p

Καλορίζικα. Περιμένουμε διόραμα :diablotin:

 

Kambia είπε:
1@and1[/USER] Πρώτη φώτο το σακουλάκι δεξιά δικό μου και από την τρίτη φώτο κάτι τοιχάκια που θέλω δικά μου! :p
Στην σειρα παρακαλω, εχω παρει νουμερο πρωτος! :p

Καλοριζικα φιλαρακι! :thumbup:

 
Και τέλος 2 μοντέλα από το 6626 και τα φορέματα του σετ,φορεμένα σε άλλα μοντέλα.Δεν φωτογράφισα όλο το σετ,το οποίο και βρήκα πρόσφατα κουτάτο.
 

1@Kambia[/USER] Δεξί σακουλάκι κ τοιχάκια δικά σου . Έχεις pm :p

1@stayros[/USER] Tα υπόλοιπα δικά σου :p

Όπως καταλαβαίνεται διόραμα γιοκ αφού μου τα πήρατε όλα :p :bash: Πέρα από την πλάκα τώρα τα τοιχάκια κ οι βάσεις είναι από το 3112 το οποίο έχω ολοκληρωμένο κ θέλω να το μεγαλώσω. Προσπαθώ να βρω κ άλλα κομμάτια για να μπορέσω να κάνω μια κατασκευή με πολλές φυλακές , παρατηρητήριο κ τα σχετικά. Έχω δρόμο μπροστά μου.

 
Ακούγεται ωραίο! Και μόλις τελειώσει πάμε για διόραμα :D :D :D
 
Νέες προσθήκες,από ebay κυρίως!!!!!





​​​​​​



Τώρα για ποιο λόγο τις εμφανίζει μικρές δεν γνωρίζω!!!!!Επίσης θα φωτογραφίσω τα έπιπλα του 5301 και του 4250 όταν επιστρέψω από τις διακοπές μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
vj3n6.jpg


2d268i.jpg


34eooko.jpg


Όπως σας υποσχέθηκα ανέβασα τα έπιπλα που πήρα πριν το Πάσχα από ομάδες.Δεν ξέρω γιατί μου τα βγάζει τόσο μικρά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

thebest20 είπε:
Τώρα για ποιο λόγο τις εμφανίζει μικρές δεν γνωρίζω!!!!!

thebest20 είπε:
Δεν ξέρω γιατί μου τα βγάζει τόσο μικρά.
1@thebest20[/USER]

Γιατι πολυ απλα, δεν διαβαζετε τους οδηγους που εχουν φτιαχτει!!!

stayros είπε:
....αλλα δεν θα σταματησω και θα σας κουρασω να το λεω,

αυτες οι ρημαδες οι φωτο σε αλμπουμ!!!! :)

stayros είπε:
Επειδη πολλα απο τα μελη μας δεν γνωριζουν την διαδικασια για την δημιουργια αλμπουμ στο προφιλ μας,

ειπα να φτιαξω εναν οδηγο - ενα τυφλοσουρτη βρε αδερφε.... :D - να υπαρχει! ;)

Η ολη διαδικασια μπορει να σας φανει δυσκολη, αλλα πιστεψτε με ειναι πολυ πολυ ευκολη και ετσι γλυτωνουμε τα διαφορα "παρατραγουδα"

του τυπου: "δεν ξερω τι γινεται και μου βγαινουν μινιατουρες οι φωτο" / "κατι παει στραβα και ανεβαινουν μικρες οι φωτο μου"

και αλλα τετοια ομορφα και χαριτωμενα! :)
Οδηγια (How to): Πως να δημιουργησετε album φωτογραφιων για την VB ver 5.2.0

 
Κάποια στιγμή θα ανεβάσω όλες τις φωτός μου σε ένα album,ευτυχώς τις έχω στο facebook!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα