Playmobil (νέες κυκλοφορίες)


1@Kambia[/USER]

1@and1[/USER]

1@Spybil[/USER]

Παρακαλουνται οι παραπανω συνηθεις υποπτοι,

να προσεξουν δια την σωματικη τους ακεραιοτητα κατα την αναγνωση του παρακατω post! :biglaugh::biglaugh: :p :p:tease: :tease:

Πρωτες επισημες φωτο απο την Διεθνη Εκθεση Παιχνιδιων 2017 (International Toy Fair). :D
Ειναι η πρωτη φορα, που η Playmobil βγαζει σειρες βασισμενες σε κινηματογραφικες επιτυχιες και σε συνεργασια

με μεγαλες εταιρειες παραγωγης/studios οπως η Columbia και η Dreamworks.

Ετσι λοιπον εχουμε, απο τα 80s τους θρυλικους πλεον "Ghostbusters" και την animation ταινια το "How to train your Dragon". :)

Enjoy! :sta2

Ghostbusters

fetch


fetch


fetch


fetch


fetch


Dragons

fetch


fetch


fetch


fetch


Πηγες: facebook.com/PlaymobilDeutschland & facebook.com/Playmobil

They are back! | #PLAYMOBIL #GHOSTBUSTERS #May17





 
Δεν ξέρω για εσάς αλλά την σειρά "How to train your Dragon" την βρήκα εκπληκτική :dribble:. Επειδή έχω μια αγάπη για την ταινία κ τους βίκινγκς γενικότερα αυτό το πάντρεμα που έχει γίνει σε playmobil version μου αρέσει πάρα πολύ. Όταν είχα ακούσει γι' αυτές τις δυο σειρές ήμουν αρκετά επιφυλακτικός για το αποτέλεσμα. Στην αρχή που είχαν διαρεύσει κάποιες εικόνες από την σειρά ''Ghostbusters'' δεν ενθουσιάστηκα κ πολύ σε αντίθεση με το "How to train your Dragon". Βέβαια είμαι περίεργος να δω πόσο θα τα κοστολογίσει η playmobil. Δυστυχώς τα τελευταια χρόνια βλέπω ότι ακολουθεί την τιμολογιακή πολιτική της Lego. Ευχαριστούμε Σταυρή ;)
 

stayros είπε:
1@Kambia[/USER]
1@and1[/USER]

1@Spybil[/USER]

Παρακαλουνται οι παραπανω συνηθεις υποπτοι,

να προσεξουν δια την σωματικη τους ακεραιοτητα κατα την αναγνωση του παρακατω post! :biglaugh::biglaugh: :p :p:tease: :tease:

....
Εγώ ήδη έχω ανεβάσει πυρετό!

Πάντως μ'άρεσε η ιδέα του να βγαίνουν playmobil βασισμένα σε ταινίες. Επιτέλους και κάτι το διαφορετικό.

 
Thank you Stavros!!! Εμένα προσωπικά αυτά τα μοτίβα δεν με συγκινούν. Είμαι πολύ κλασικός :[:[

Από όλα αυτά με συγκινεί μόνο το κτίριο από τους Ghostbusters αλλά δεν ξέρω τι δυνατότητα για τροποποίηση θα προσφέρει... οψόμεθα..
 
Τώρα ο K.I.T.T., το αυθεντικό αυτοκίνητο από την επιτυχημένη σειρά Knight Rider της δεκαετίας του '80, κυκλοφορεί από την PLAYMOBIL.


Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε εδώ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα