Playmobile

PlayM

RetroWannaBe
Joined
13 Σεπ 2020
Μηνύματα
41
Αντιδράσεις
140
καλησπέρα! Σας καλωσορίζω στο πρώτο μας επεισόδιο της νέας μας σειράς Playmobil, χρησιμοποιώντας Stop Motion τεχνική και πολλά visual effects! πρόκειται για μια προσωπική προσπάθεια να κάνουμε κάτι διαφορετικό! Ελπίζω να το απολαύσετε, θα χαρούμε πολύ να ακούσουμε την άποψή σας στα σχόλια! Link για το βίντεο στο σχόλιο!



Τέλος συζήτησης

Γράψτε ένα μήνυμα...
 
καλησπέρα! Σας καλωσορίζω στο πρώτο μας επεισόδιο της νέας μας σειράς Playmobil, χρησιμοποιώντας Stop Motion τεχνική και πολλά visual effects! πρόκειται για μια προσωπική προσπάθεια να κάνουμε κάτι διαφορετικό! Ελπίζω να το απολαύσετε, θα χαρούμε πολύ να ακούσουμε την άποψή σας στα σχόλια! Link για το βίντεο στο σχόλιο!



Τέλος συζήτησης

Γράψτε ένα μήνυμα...
Πολύ καλό φιλμάκι φίλτατε PlayM, μου άρεσε πολύ! Ξέρω καλά πόσος κόπος χρειάζεται για τη δημιουργία του. Βλέπω χρήση πράσινης οθόνης, για δε το πρόγραμμα επεξεργασίας να υποθέσω After Effects?
Θα έλεγα να βάλεις στα επόμενα φιλμάκια μία μικρή εισαγωγή με ένα logo που θα δημιουργήσεις (νομίζω το έχεις ήδη στο κανάλι σου) ώστε να αναγνωρίζεσαι, και επίσης με τον τίτλο του επεισοδίου στην οθόνη (όχι μόνο κάτω στην περιγραφή) και στο τέλος να βάλεις φωτογραφία (-ες) behind the scenes με τους ήρωες/αντικείμενα/οχήματα που χρησιμοποιείς. Γράφτηκα ήδη στο κανάλι σου και με χαρά περιμένω τα επόμενα επεισόδια!
 
Πολύ καλό φιλμάκι φίλτατε PlayM, μου άρεσε πολύ! Ξέρω καλά πόσος κόπος χρειάζεται για τη δημιουργία του. Βλέπω χρήση πράσινης οθόνης, για δε το πρόγραμμα επεξεργασίας να υποθέσω After Effects?
Θα έλεγα να βάλεις στα επόμενα φιλμάκια μία μικρή εισαγωγή με ένα logo που θα δημιουργήσεις (νομίζω το έχεις ήδη στο κανάλι σου) ώστε να αναγνωρίζεσαι, και επίσης με τον τίτλο του επεισοδίου στην οθόνη (όχι μόνο κάτω στην περιγραφή) και στο τέλος να βάλεις φωτογραφία (-ες) behind the scenes με τους ήρωες/αντικείμενα/οχήματα που χρησιμοποιείς. Γράφτηκα ήδη στο κανάλι σου και με χαρά περιμένω τα επόμενα επεισόδια!

Σ'ευχαριστω παρα πολυ για το σχολιο σου και για την εγγραφη σου στο καναλι!!
Σωστος! προσεξες τη πρασινη οθονη.Χρησιμοποιω το Sony Vegas pro.
Οντως καταλαβαινεις ποσο χρονο και κοπο χρειαζεται να γινει ενα τετοιο βιντεο αλλα ειναι κατι
που το κανω ευχαριστα!
Σχετικα μες τις ιδεες σου για το intro-behind the scenes ειναι κατι που ηδη σκοπευω να κανω στο μελλον απλα το πρωτο βιντεο θα μπορουσες να πεις πως ηταν ενα trial για δω πως θα παει.
Συντομα θα ακολουθησουν και αλλα βιντεακια πολυ πιο προσεγμενα..
Σ'ευχαριστω πολυ!
 
Γεια σας!! :wave::wave::wave:
Σας καλωσοριζουμε να δειτε το δευτερο επεισόδιο της νεας σειρας PlaymobilStopMotionTales !!! :happyjump::happyjump:

Θα χαρούμε πολύ να ακούσουμε την άποψή σας στα σχόλια!!
Καντε μια Εγγραφη στο καναλι μας εαν σας αρεσε ειναι σημαντικο για εμας.
Σας ευχαριστουμε!!!
 
Γεια σας!!! :wave: :wave: :wave:

Το τριτο επεισοδιο της νεας playmobil σειρας ειναι Εδω!!!



Καντε μια Εγγραφη στο καναλι μας εαν σας αρεσε ειναι σημαντικο για εμας.
Σας ευχαριστουμε!!!
 
Ευχές για ένα νέο ξεκίνημα, μια πιο όμορφη και γλυκιά ζωή και μια καρδιά πλημμυρισμένη από ευτυχία.
Ευτυχισμένο το νέο έτος για εσάς και την οικογένειά σας. Ας είναι το ξεκίνημα του 2021 αφετηρία μίας δημιουργικής εποχής.
Χρόνια πολλά μαζι με ενα νέο επισόδειο της σειράς μας!:):):)



 
Μ'αρέσει το stop motion και η ιστορία εξελήσεται ωραία!
 
Γεια σας Playmoφιλοι! Νεο επεισόδιο!
Ελπίζω να σας αρέσουν οι δράκοι
1f601.png

Όσοι θέλουν μπορούν να κάνουν έγγραφη στο κανάλι,
δεν έχετε ιδεα ποσο μου δινει κίνητρο για περισσοτερα, όταν βλέπω ένα ακόμα φίλο στην παρέα μας!

 
Πίσω
Μπλουζα