Playstation Move Motion Controller [Holidays 2010]

ναι ναι θα είναι τρομερό στα παιχνίδια..... (NOT!)
 
Βιντεακι απο την IGN με Resi 5

 
Ειναι σαν το Resident Evil 4 στο Wii (χωρίς το +), μονο που στο Wii δεν θυμάμαι να ειχε τόσο lag. Το Metroid Prime 3 σίγουρα δεν έχει τόσο.
 
Μove Bundles,ομορφιες!!

Η πρωτη ολα μαζι,η 2η καμερα-move και η τριτη που θα παρω σχετο move.

4793300901_82231156a6.jpg


4793934780_4203c148a0.jpg


4793302125_42a1124c9d.jpg
 
Aπο καταλογο της Σονυ ειναι το συγκριτικο οποτε δωστε και την αναλογη σημασια (και σχολια !!).

ps3chart_01.jpg
 
games resolution: Blu-ray powered HD with up to 1080p support

ναι, θα πείσει τίποτα άσχετους αυτό, γιατί άλλο το 1080p το απλό και άλλο το "Blu-ray powered HD"

χαχαχαχχα έλεος πια...
 
Είναι κάτι ανάλογο με αυτά που μας λέει ο Wally για το XBOX360 κατά καιρούς! :D
 
Οριστε και μια διαφορετικη παρουσιαση απ'αυτο το μαραφετι...

 
Ο χειρισμός τουλάχιστον εκεί που φαίνεται τι κάνει η κοπέλα είναι ότι αθλιότερο έχω δει ποτέ, αλλά αν το δίνανε στο συγκεκριμένο x5 σετάκι, εγώ θα αγόραζα. :)
 
...τρελή μούφα και αυτό και το kinect ....
 
Τι αθλιότητα είναι αυτό; Σαν δυσφήμιση του move μοιαζει, παρά σαν παρουσίαση! Ανετα το περνάς για κακό παιχνίδι του wii τόσο από άποψη γραφικών όσο και από χειρισμό(και χωρίς το motion plus)!
 
Δεν παιζετε καλυτερα κανα street fighter με arcade joustick (οχι joypad)

να ερθετε στα ισια σας? Αυτο βγηκε, οπως σωστα ειπε ο Wally, για να λενε

οι κατοχοι ps οτι εχουν κατι τετοιο.

Κατα τα αλλα, αηδια.
 
Να ρωτίσω κάτι; Γιατί τοσο μίσος απέναντι στο ps3; Ξέρω τι θα πείτε, το τελαιυταίο βίντεο ούτε εμένα μου αρέσει, αλλά σκευτείτε updates για τα καλά παιχνίδια π.χ. Red Dead Redemption! (μακάρι!). Εμένα το μόνο αρνητικό που έχει είναι αυτή η μπάλα.
 
το lag που βλέπω μου φαίνεται χειρότερο από το wiimote ... ελπίζω να κάνω λάθος γιατί μυρίζει τρελό fail
 
Ενδιαφεροντα πραγματακια!!!

 
To απολυτο faq,θετικο οτι δεν εχει Height Requirement οποτε θα μπορουν να παιξουν και οι διαχειριστες μας.

PlayStation Move: The Ultimate FAQ [PlayStation]
 
Πίσω
Μπλουζα