Playstation4 early specs

Ωπα!

Ουτε εμενα με χαλαει ενα τζαμπε BlueRay player!

Δωσε και μενα μπαρμπα :p
 
Ώπα, στην ουρά γουόλη, μην σπρώχνεις θα χειροδικήσω... πρόλαβα πρώτος, οι υπόλοιποι όπως είπα στην ουρά... από τις 5 το πρωί είμαι εδώ!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ambu_dare είπε:
Πάντως τώρα που το σκέφτομαι το Wii κάνει αξιόλογες προσπάθειες να κτίσει μία εξίσου μεγάλη βάση χρηστών με 35 εκατ. σε δύο χρόνια... [(140 / 8) = 17,5 = (35 / 2)] Αναρωτιέμαι εάν σε μία πενταετία από σήμερα χρειαστεί να αναθεωρήσουμε για το ποια κονσόλα είναι αυτή με την μεγαλύτερη επιτυχία σε πωλήσεις. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ WII!!! :D :D :D
Και εκεί που νομίζαμε ότι σιγά σιγά θα ξεμπερδεύαμε από δαύτους, μια νέα γενιά Nintards δημιουργείται... :D
 
Εκτός και εάν ο Pooky και κάνα δυο άλλοι, αγοράζουν δέκα - δέκα τα Wii για να δημιουργήσουν εντυπώσεις... Μετά λέμε τον γουόλη εγκάθετο... Λέγε ρε πούκυ πόσες έχεις στο πατάρι κρυμμένες; Πόσα σου δίνει η Ninty για να αγοράζεις κονσόλες και να φουσκώνεις τα νούμερα;
 
3 έχω αγοράσει.

Μια δικιά μου.

Μια δώρο στον ανηψιό μου. Την είδε και τρελλάθηκε. Παράτησε το 360 που του είχα πασάρει, το οποίο και τελικά πούλησα.

Μια δώρο στον κουμπάρο μας. Έπαιξε στη δικιά μου και έπαθε νίλα. Χάζεψε. Και είναι και ορκισμένος αντι-κονσολάκιας, μέχρι στιγμής έλοιωνε στο PC. Του είχα δείξει το 360 και δεν του είχε κάνει καμία εντύπωση.

Από τον ανηψιό μου έχουν πάρει καμιά 10αριά συμμαθητές του Wii, από όταν ήρθαν και έπαιξαν με τη δικιά του. Από μένα κανά δυό πρώην συνάδελφοι και άλλοι δύο συνάδελφοι της γυναίκας μου. Όταν τη βλέπουν και παίζουν παθαίνουν πλάκα.

Πλάκα - πλάκα πρέπει να παίρνω χοντρή μίζα. :D
 
Ορίστε λοιπόν... αποκαλύφθηκε ο βασικός συμ-μέτοχος του όλου εγκλήματος ενάντια στην κονσολανθρωπότητα.

ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΦΘΕΙΡΕΙΣ ΤΗΝ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ!!! ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!!! :D

Εσύ και μαζί σου όλες οι "κονσόλες" που εξαιτίας σου αγόρασαν τα αγαθά και αμόλυντα μέχρι που σε γνώρισαν παιδιά...
 
ambu_dare είπε:
Άμα σου χαρίζει κανένας PS3 και δεν το θέλεις, πάρε με τηλέφωνο... Πετώντας θα έρθω να το πάρω - Πόσο είναι 15 χιλ. καράκεντρο; από σπίτι μου στο σπίτι σου το κόβω ένα πεντάλεπτο με το αυτοκίνητο... τί πεντάλεπτο τρίλεπτο θα κάνω και αλίμονο σε όποιον βρεθεί μπροστά μου!!! :D
Σοβαρά τώρα, εάν είχα "περίσσια λεφτά" για αγορά νέας κονσόλας θα τα έδινα χαλαρά για το PS3 (όπως σκέφτομαι σήμερα). Αν και ομολογώ ότι το ότι είμαι κάτοχος του XBox 360 με αρκετούς καλούς τίτλους να περιμένουν υπομονετικά στο ράφι και το ότι όντας κάτοχος του PS3 θα πρέπει να αγοράζω και για αυτό γνήσια παιχνίδια, με συγκρατεί αυτή την περίοδο. Εάν δεν ίσχυε ένας από τους δύο παραπάνω κανόνες μπορεί και το είχα ήδη στα χέρια μου, ειδικά τώρα που το "σκοτώνουν" σιγά - σιγά από άποψη τιμών διάφορα μαγαζιά. Ήδη έσκασε μύτη πακέτο με 80GB, δύο καλά παιχνίδια, δύο χειριστήρια στα 429? εάν θυμάμαι καλά.

Από την άλλη δεν νομίζω ότι μία εταιρεία σαν την Sony, αλλά ούτε οι τρίτοι παραγωγοί παιχνιδιών -αξεσουάρ, ακόμα και εάν πωλούσε καλύτερα το PS3 (ήτοι κάπου τις διπλές κονσόλες ~30 εκατ.) θα είχε σκοτώσει το PS2 που έχει μία βάση παικτών στα 140 εκατομμύρια!!! :dribble: (τί στο καλό, μόνο εγώ δεν έχω ένα τελικά). Κανείς δεν πρόκειται για πολλά πολλά πολλά πολλά χρόνια να πλησιάσει καν αυτό το νούμερο. 140 εκατ... απίστευτο!!! Ε! ΔΕΝ την σκοτώνεις αυτή την κονσόλα που να σε παρακαλάει!!! Τώρα που "απελευθερώθηκε" να δεις τί έχει να γίνει.
Συγνωμη που μπαινω σφηνα, αλλα θα βρεις μπροστα σου εμενα!!! :takethat:
 
Πίσω
Μπλουζα