Policenauts : Patch για Αγγλικά!

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Να και ενας λογος να ασχοληθει καποιος με το PS1! :)

Μετα απο τοση αναμονη, επιτελους σημερα εχουμε το patch που προσθετει Αγγλικα στο παιχνιδι-μυθο Policenauts του Kojima, δυστυχως μονο για την εκδοση για PS1.

policenautsout.jpg


Ορματε!
 
Επιτέλους, χρόνια ολόκληρα το περίμενα!

Ο χαμένος κρίκος (για τους μη γνωρίζοντες άπταιστην Ιαπωνικήν) μεταξύ του Snatcher και του Metal Gear Solid στην game-oγραφία του Kojima.

Το έχω original για 3DO, αλλά θα υποστώ και το PSX προσωρινά. :)
 
ε όχι και θα "υποστείς" το PS1... μάλλον με το 3DO κακομεταχειρίζεις τον εαυτό σου Maddog ! :p :p:p
 
Ακόμα και Atari 2600 προτιμώ από το βρωμο-PSX... :p :p :p

Άσχετο, η καλύτερη έκδοση του Policenauts έτσι και αλλιώς θεωρείται αυτή του Saturn. :)
 
Wally είπε:
Μετα απο τοση αναμονη, επιτελους σημερα εχουμε το patch που προσθετει Αγγλικα στο παιχνιδι-μυθο Policenauts του Kojima
Τι λες τώρα !! :eeek:

Είχα τόσο καιρό να ασχοληθώ, που νόμιζα ότι το project είχε εγκαταλειφθεί !!

Χωρίς περισσότερα λόγια, σταματάω να ασχολούμαι με οτιδήποτε άλλο, patchάρω τα "σιντάκια", και ξεκινάω ΑΜΕΣΑ να παίζω !! :headbangdude:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πρέπει να ξεκινήσω και γω τώρα που είναι η ευκαιρία! :D
 
Κάλλιο αργά τελικά... ;)

Χμμμ... Αν βρω χρόνο κάποια μέρα, θα το δοκιμάσω μέσω του psp.
 
Χμμμμ να γραφατε και 2 λογακια για το ποιον του παιχνιδιου και για εμας που το εχουμε μονο ακουστα. :xm:
 
Aardvark είπε:
Χμμμμ να γραφατε και 2 λογακια για το ποιον του παιχνιδιου και για εμας που το εχουμε μονο ακουστα. :xm:
policenauts

Επειδή είσαι φαν του πλέιστέσο, σου αφιερώνω το τρέιλερ για Saturn... :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fQ1FpvVZeVA]YouTube - Policenauts English Saturn trailer
 
Δεν κρατιέμαιιιι ! Ορμάω !

ΑΛήθεια , τι καλλύτερο είχε η έκδοση του Saturn έναντι της αντίστοιχης για το PS1 ;

Και κάτι άλλο : πραγματικά έχει κάποια σχέση με το Metal Gear Solid ; Έχοντα παίξει πρόσφατα την έκδοση για Mega CD , το μόνο που είδα ήταν το ρομποτάκι , που λεγόταν Metal Gear !
 
Καλη φαση, θα το δοκιμασω αργοτερα. Αναμενουμε και την εκδοση για Dreamcast.
 
H τελευταία φορά που έπαιξα Policenauts, ήταν τον Αύγουστο του 2009 (την μεταφρασμένη έκδοση του PS1). Eπιβάλλεται νομίζω να κάνω μία νέα "επίσκεψη" στο παιχνίδι με το νέο patch για την περίφημη Saturn version. :thumbup:
 
Μιας και δεν το έχω παίξει και εγώ ποτέ -όλο το γυρόφερνα απο τον καιρό της μεταφρασμένης PS1, αλλα δεν- ευκαιρία είναι να το παίξω τώρα. Ελπίζω μόνο να παίζει με το PseudoSaturn, μιας και ειναι και 3 δισκάκια όπως βλέπω (δηλ. στην αλλαγή δίσκου παίζει να φάω άκυρο !)

Ε, μετά, θα παίξω και το Snatcher που το είχα αφήσει στη μέση γιατι μου είχε κολλήσει ο emulator σε κάποιο σημείο και τσαντίστηκα !
 
Πίσω
Μπλουζα