Posers Anyone ???

ασε..πονεμενη ιστορια..σηριαλ..δυναστεια ,νταλλας κλπ.

Μαλλον το ΤΕΞΑΣ ειναι παρελθον,δεν μπορω να πω περισσοτερα.
 
To Texas αν δεν απατώμαι, μετακόμισε, άλλαξε ύφος, μετονομάστηκε και πάει...
 
Είδα καλά έκλεισε και το Wizard???Δεν έχω δυο χρόνια που έφυγα και ήρθαν τα πάνω κάτω... :rant: :eeek: :rant: :eeek: :rant: :eeek:
 
leykh είπε:
Είδα καλά έκλεισε και το Wizard???Δεν έχω δυο χρόνια που έφυγα και ήρθαν τα πάνω κάτω... :rant: :eeek: :rant: :eeek: :rant: :eeek:
στο Wizard δεν τα βρηκε ο ιδιοκτητης -μετοχος με τους νεο-ποζεραδες και τραβηξαν το δρομο τους..εχει γινει mainstream club.κριμα.αξιολογη προσπαθεια.
 
Ευτυχώς εδω, έχουμε ακόμα το Dizzy;)
 
Σύγχρονο poser αλλά τα σπάει!

Ως καμένος Power/Prog Μεταλάς (και ας έχω αναλογίες Manowarά), δηλώνω και poser, για τις τρομερές μπαλάντες και για τα πιο ανάλαφρα κομμάτια που τραβιούνται πιο άνετα το καλοκαιράκι!
 
ΠΑΙΔΙΑ HELP!!!ανεβαινω Σαλονικα αυριο και θελω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να παω σε μαγαζακι να παιζει ποζεριες!!!αν μπορειτε προτεινετε μου κατι!!και ΦΥΣΙΚΑ θελω να συναντηθουμε!!!!οποιος θελει ας επικοινωνησει εδω να κανονισουμε!!!!
 
Μαγαζί στην Αθήνα που να παίζει ποζεριές ρε παιδιά;;;;; Για εμάς τους νεοφερμένους;;;

Mpilias_girlfriend, ξέρω ότι σου απαντάω πολύ αργά, αλλά στην Θεσσαλονίκη το Eightball τις Τετάρτες έχει στο πάνω πάτωμα poser βραδιές... Και γενικά και στα άλλα μαγαζιά οργανώνονται σκόρπιες βραδιές από εδώ και από κει...

Κρίμα που έκλεισε το X Club... που είχε poser σαββατόβραδα!
 
revenge πεμπτες οταν παιζει ο Σειρηνακης(οχι ο τσοντακιας ε..)

bat city Π.Σ. οταν παιζει ο Χρηστος ο ερωτικος..

δικα μου παιδια,στα ποδια μου μεγαλωσαν.. :)
 
Disney After Midnight

:)












Υ.Γ. Κομματάρα.
 
don dokken είπε:
DEATH TO TRUE METAL!! χεχεχε..σας πειραζω swordbrothers!ολη τη δεκαετια του 90 ειχα την αισθηση οτι ειμαι (μπορει και να μουν..)ο μοναδικος ποζερας στην Αθηνα..

Την τελευταια δεκαετια εγω και τρεις(3) -δεν υπερβαλλω- αλλοι επιβαλαμε ποζεραδικη μερα σε καποια κλαμπ ,ε και τωρα εγινε μαστ..

Οτι θελετε να με ρωτησετε ,εδω.

Ναι,περιαυτολογω.. :)

δεν εχεις και αδικο αν και το λες με χιουμορ

επειδη ολα τελικα τα δικαιωνει η οχι ο χρονος πολλα απο τα λεγομενα poser-αδικα ' group-τραγουδια εμειναν κλασσικα στην ιστορια και πολλα απο τα true metal 'διαμαντια' πηγαν στον καλαθο της ιστοριας

και φυσικα ενα απο τα 'οξυμωρα σχηματα' της εποχης εκεινης ηταν πως ειχαν το 'θρασος' οι 'true metal warriors' της εποχης εκεινης , οι πλεον 'απασχολουμενοι ' με την εμφανιση τους και το 'υφος ' τους (βλεπε υφος ξινου μαγκα στην ταινια με τον Σ. Μουστακα ) να αποκαλουν posers υποτιμητικα καποιους αλλους μην βλεποντας τους εαυτους τους .Απο τα πλεον παραδοξα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα