Power Drive 2000

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Racer indie που μολις εγινε Greenlit στο Steam, εχει kickstarter που τρεχει και...επαθα πλακα με την 80ιλα που το διαπνεει!


Αμεση αγορα οταν κυκλοφορησει!
 
Προσέξτε τον αναλογικό "θόρυβο" στην αρχή του βίντεο. Έπος!!!
 
Χμμμ...δεν τα παει πολυ καλα η χρηματοδοτηση. Ελπιζω να τα καταφερει.

Oποιο Kickstarter συμπαθω, ειτε αποτυγχανει ειτε τα καταφερνει στην τσιλια
 
Pre-alpha demo!

Κριμα που δεν παει καλα η χρηματοδοτηση. Ελπιζω να τα καταφερει.
 
Ο οπτικοακουστικός τομέας έστω και στην Pre-Alpha τα σπάει με το feeling που τον διακατέχει, ενώ σίγουρα θα βελτιωθεί και το gameplay. Μένει μια εβδομάδα για την χρηματοδότηση και είναι σχεδόν στα μισά. Ελπίζω και εγώ να τα καταφέρει και να το δούμε και στο PS4.
 
Έτσι... "Neon" παντού!

Και το soundtrack πολύ καλό ,επίσης...

 
Πολύ καλό αλλά δεν το βλέπω να γίνεται πραγματικότητα. 7 ημέρες έχουν απομείνει και έχουν μαζέψει σχεδόν 22.000$ από τα 45.000$ που θέλουν. Μέσα σε μια εβδομάδα 23 χιλιάρικα δολλάρια πολύ χλωμό το βλέπω.
 
Εγω παντως για να πως την αποψη μου περα απο την 80ιλα που αποπνεει καπως το παιχνιδι αυτο δεν με εκανε καποιο κλικ ωστε να δωσω λεφτα και να το στηριξω και αν κρινω απο την μικρη συμετοχη μεχρι τωρα οι περισοτεροι που επεσε στην αντιληψη τους τα ιδια με μενα θα σκεφτηκαν.
 
Μουσικαρα, neon look, 80s space αισθητικη και arcade feel (θα ηθελα και drift). Ζουπερ

Υποσχεθηκαν και KITT-like ως playable και 80s-synth καλλιτεχνες οπως οι VHS Dream

[video=youtube;SsiMu-Iwbs8]

Δυστυχως μονο με ενα θαυμα θα επιτευχθει το kickstarter goal :(
 
Funded!!

Ελπιζω να βγει συντομα και ο προγραμματιστης να ακουσει τις ευστοχες προτασεις της κοινοτητα (endless cruise mode, VHS mode, TRON bike, StreetHawk bike, KITT και να εμπαινε και κανας Kavinksy στο ηδη πλουσιο OST)
 
Μετα απο καιρο ανευ updates, ειχαμε επιτελους νεα και ενα κακης ποιοτητος, πορωτικο video


To περιμενω πως και πως!!!
 
Πίσω
Μπλουζα