Private Messages - Μηνύματα του forum με photo (προβλήματα)

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.961
Αντιδράσεις
447
Καλησπέρα,ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα private messages.Θέλω να στείλω pm σε ένα μέλος και μου βγάζει μήνυμα ότι είναι αδύνατη η αποστολή.Επίσης όταν ανεβάζω photos μου αργεί πάρα πολύ και μερικές φορές δεν μου ποστάρεται το μήνυμα που περιέχει photo.Ευχαριστώ πολύ.
 
Τα ίδια προβλήματα αντιμετωπίζω και γώ. Η νέα πλατφόρμα είναι κάπως πιο δύσχριστη
 
Για τα πμ το πρόβλημά σας θα λυθεί αν πάτε στο tab "ΜΗΝΥΜΑΤΆ" δίπλα στο nickname σας πάνω πάνω στη σελίδα του φόρουμ.

Από κει κάντε σύνταξη νέου μηνύματος και βάλτε το nickname του μέλους στο οποίο θέλετε να στείλετε πμ.

Για τις εικόνες αν διαβάσετε τον οδηγό που έχω ανεβάσει θα σας λυθούν και τα προβλήματα και οι απορίες :) http://www.retromaniax.gr/vb/forum/%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7/%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-retromaniax/1026622-%CE%B1%CE%BD%CE%AD%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CF%86%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B1-post-vb-ver-5-2-0
 
ειχα και εγω το ίδιο πρόβλημα με την αποστολή προσωπικών μηνυμάτων, τώρα λύθηκε...
 
Πίσω
Μπλουζα