Project αναβάθμισης παλιών ελληνικόν μουσικών βίντεο!

tooxpac123

RetroNoob
Joined
4 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Αντιδράσεις
17
Λοιπόν παίδες γεια σας καταρχάς. Νέο μέλος εδώ :)

Έχω ξεκινήσει ένα κανάλι στο YouTube που μια φορά την εβδομάδα θα ανεβάζω ένα αναβαθμισμένο ελληνικό μουσικό βίντεο σε 4k Upscale.
Εδώ σας έχω την πρώτη μου δουλειά αλλά λόγω ότι το αρχικό βίντεο στο οποίο βασίζεται το δικό μου ήταν σε χάλια κατάσταση δεν είναι και το πιο τέλειο αποτέλεσμα. Τα επόμενα βίντεο που σχεδιάζω θα είναι από DVD και έτσι θα ανέβει και η ποιότητα. Εγώ δεν βγάζω κάτι από αυτό. Το κάνω απλά επειδή γουστάρω. Εάν σας ενδιαφέρει αυτό που κάνω στηρίξτε το κανάλι! :)

Στην περιγραφή του βίντεο έχω και το link της πήγης για να μπορέσετε να συγκρίνετε την διαφορά.

Εξόριστοι - Σύνορα Παντού | Official Music Video
 
Your´e right XD

Το συγκεκριμένο το βίντεο το ανάρτησα στην ομάδα Facebook του Δημήτρη Κατή το οποίο το διαχειρίζεται ο ίδιος και όντως το έκανε aprove. Από εκεί έχει και τις περισσότερες προβολές το βίντεο :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αν μπορείς να αναβαθμίσεις τα βίντεο κλιπ των τραγουδιών της αγαπημένης Μαντώς όπως
Αυτό το καλοκαίρι , Στοιχηματίζω, Εσύ, Τιμώρησέ με, Φυλακισέ με, Η δική μας η Αγάπη, Ερήμην, Θέλει άνεμο η αγάπη, Στον έβδομο Ουρανό, Δανεικά, Για όλες τις φορές, Μάταια, Προδοσία, Φωτιά στα Πρέπει ...
Ευχαριστώ εκ των προτερων αν και τα περισσότερα αναρτημένα στο youtube έχουν τα λογότυπα των σταθμών κλπ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Προς το παρόν δίνω προτεραιότητα στα dvd και μετά βλέπω τι μπορώ να κάνω. Τη μαντώ την έχω πάνω στη λίστα αλλά απ ότι γνωρίζω δεν έχει κυκλοφορήσει κάποιο dvd η εστω και βιντεοκασέτα με τα τραγούδια της.
 
Δέσποινα Βανδή feat. Γιάννης Πάριος - Το Αδιέξοδο

 
Πίσω
Μπλουζα