Project CARS (PC, Ps4 , XboxONE )

Η Wii U εκδοση του Project Cars πηρε παραταση για το 2015 και μονο αυτη η εκδοση η αλλες θα κυκλοφορησουν κανονικα.Μιλαμε για ξευτιλα,κοροιδια και τυποι αυτοι ειναι απλα γελοιοι.Το ολο project ξεκινησε με της εκδοσεις για Wii U και PC μεσω croudfunding ο κοσμος εδωσε τα λεφτα για να γιννει πραξη το ολο project μετα προστεθηκαν οι αλλες εκδοσεις και οι βλακες της υποθεσεις ειναι το Wii U και οσοι πληρωσαν.Μιλαμε εχει γιννει χαμος με αυτη την ξευτιλα και ο κοσμος πρεπει να ζητησει τα λεφτα του πισω.Το ηθελα το παιχνιδι πολυ στο Wii U αλλα τωρα με αυτο που εγειναι απο μενα οπως και απο χιλιαδες αλλους δεν θα δουν ουτε ευρω.Αντε γεια γελοιοι.
 
metalcandyman είπε:
Η Wii U εκδοση του Project Cars πηρε παραταση για το 2015 και μονο αυτη η εκδοση η αλλες θα κυκλοφορησουν κανονικα.Μιλαμε για ξευτιλα,κοροιδια και τυποι αυτοι ειναι απλα γελοιοι.Το ολο project ξεκινησε με της εκδοσεις για Wii U και PC μεσω croudfunding ο κοσμος εδωσε τα λεφτα για να γιννει πραξη το ολο project μετα προστεθηκαν οι αλλες εκδοσεις και οι βλακες της υποθεσεις ειναι το Wii U και οσοι πληρωσαν.Μιλαμε εχει γιννει χαμος με αυτη την ξευτιλα και ο κοσμος πρεπει να ζητησει τα λεφτα του πισω.Το ηθελα το παιχνιδι πολυ στο Wii U αλλα τωρα με αυτο που εγειναι απο μενα οπως και απο χιλιαδες αλλους δεν θα δουν ουτε ευρω.Αντε γεια γελοιοι.
Γελεια ειναι η Νιντεντο που δεν ενδιαφερεται ωστε να τους πιεσει να το βγαλουνε κοντα μαζι με τα αλλα. Μου φερνει κατι εποχες Ν64 αυτες οι καταστασεις!
 
Καταλαβαινεις τιποτα απο αυτα που γραφω η απλα ποσταρεις για να ποσταρεις; Δεν διαφωνω σε αυτο που λες αλλα μπορει να αφορα αλλα παιχνιδια και οχι αυτο γιατι αυτο ειναι αλλη περιπτωση ασε τα N64 κλπ μιλαμε για σημερα οχι για το 1997.Το project cars οταν εμφανιστηκε σαν project πλασαριστηκε στον κοσμο για παιχνιδι του Wii U και για PC δεν υπηρχε αλλη κονσολα.Ο κοσμος λοιπον μεσω croudfunding πληρωσε τα ωραια του λεφτα για αυτες της εκδοσεις και τωρα του λενε πως ειναι κοροιδο που πληρωσε και στην ουσια εκανε πραγματικοτητα αυτο το παιχνιδι γιατι πολυ απλα η εκδοση που πληρωσε πηρε παραταση για το 2015 και ολες οι αλλες εκδοσεις που χρηματοδοτηθηκαν απο τα δεικα του λεφτα που πληρωσε για Wii U και PC θα κυκλοφορησουν κανονικα.Τι μπορουσε να κανει η NINTENDO δηλαδη και τι να πιεσει σαυτο το θεμα.Και γω την κατηγορω για ενα σωρο λαθη οσον αφορα την πολιτικη της και το Wii U αλλα μη λεμε και οτι θελουμε πως σε ολα φταιει αυτη.Ο κοσμος πρεπει να ζητησει τα λεφτα του πισω. ΤΕΛΟΣ.
 
Λαθος μου εδω γιατι δεν ειχα την παραμικρη ιδεα οτι ητανε croudfunding το παιχνιδι. Μπορει να υπαρχει καποιος λογος ωστε να το καθυστερουνε και δεν σημαινει οτι ειναι για καποιο κακο λογο. Οποτε καντε λιγο υπομονη και θα παρετε ωραιο αποτελεσμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν υπαρχη υπομονη οταν υπαρχη κοροιδια και δουλευουν τον κοσμο που πληρωσε ψιλο γαζι.Δεν φτανει που και οι αλλες κονσολες θα επερναν το παιχνιδι στην ιδια ημερομηνια ενω στην αρχη δεν υπηρχαν καν τωρα θα το παρουν και πιο μπροστα ενω στο Wii U θα καθυστερησει τωρα περνει και αναβολη για το 2015.Ε οχι λοιπον τα εχω παρει πολυ μαυτο το θεμα γιατι το ηθελα το παιχνιδι και δεν γουσταρω αυτα τα ξευτιλικια που γεινονται τωρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με λίγα λόγια οι WiiU users πλήρωσαν έτσι ώστε να το χαρούν το παιχνίδι οι κάτοχοι PS4, καλά τα λέω?

Εντωμεταξύ εξίσου γελοίες είναι και οι απαιτήσεις του παιχνιδιού. Δηλαδή για να παίξεις το παιχνίδι σε PC θες μηχάνημα 10 φορές δυνατότερο από PS4? Αναρωτιέμαι ποια θα είναι η διαφορά στα γραφικά με τέτοιο μηχάνημα. Κάτι μου λέει ότι απλά η διαφορά θα είναι στις λεπτομέρειες. Πάντως το PC που πήρα πριν από 1 μήνα με τα βίας πλησιάζει τα recommended. Κι εγώ το περίμενα το παιχνίδι αλλά το σκοτώσανε τελείως το θέμα και στην έκδοση για PC με τις παράλογες απαιτήσεις. Οπότε πλέον έχασα κι εγώ το ενδιαφέρον μου παρόλο που έχω ολοκαίνουριο μηχάνημα.

Τελικά μόνο οι κάτοχοι PS4 θα το χαρούνε. Και μυρίζομαι ότι μάλλον επίτηδες έγινε έτσι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το παιχνιδι και επισημα θα καθηστερηση και η νεα ημερομηνια κυκλοφοριας ειναι 20 μαρτιου 2015.Ο λογος που γεινεται αυτο συμφωνα με την Bandai Namco ειναι πως δεν θελουν να πεσουν πανω σε αλλα μεγαλα παιχνιδια που θα κυκλοφορησουν κοντα στα χριστουγεννα αλλα και για να εχει η ομαδα αναπτυξης περισσοτερο χρονο να βελτιωσει διαφορα πραγματα μεσα στο παιχνιδι.Συμφωνα με τα λεγομενα τους στης 20 μαρτιου θα κυκλοφορησει ταυτοχρονα σε ολες της κονσολες και τα pc.

Αν οντως γιννει αυτη η ταυτοχρονη κυκλοφορια σε ολες της κονσολες τοτε μιλαμε για δικαιωση των κατοχων Wii U μετα την κοροιδια που θα γεινοταν και τον παπα που θα τρωγαμε οσοι εχουμε την κονσολα.
 
Μετά την φούσκα (Και..) του Driveclub, είναι η τελευταία ελπίδα για κάτι πραγματικά νέο καλό... Άντε να δούμε.
 
Εχω χρονια να ασχοληθω με racing simulation παιχνιδι! Αυτο που με εχει εντυπωσιασει ειναι τα γραφικα του. Λογικα θα το παρω στο Wii U (ισως οχι full price , αλλα θα το παρω).
 
Διορθωστε με εαν κανω λαθος αλλα πετυχα καπου την εκδοση για pc η οποια κυκλοφορησε πρωτη απο ολες τις αλλες εκδοσεις ? ΝΑΙ οι προτεινομενες απαιτησεις του παιχνιδιου ειναι πολυ υψηλες αλλα απο βιντεο που το ειδα να τρεχει σε ultra graphics settings για pc δικαιολογει ως ενα σημειο αυτην την πεινα :cool:
 
Δεν νομίζω..

Για PC και τις ( Ο θεός να τις κάνει... :p ) "next gen" κονσόλες θα βγει τον Μάρτιο του 15. Και αργότερα για SteamOS και Wii U.
 
Πίσω
Μπλουζα