PS1 Βίντεο παρουσίαση

tzehos είπε:
Ήρθε η σειρά του ps1
Πολύ ωραία παρουσίαση -όπως όλες σου άλλωστε- αγαπητέ tzehos!! Μου είναι ιδιαίτερα χρήσιμη, μια και στο παρελθόν μας δώρησαν μία κονσόλα χωρίς όμως εγχειρίδιο και παρελκόμενα, την οποία δεν χρησιμοποιήσαμε ως τώρα! Στο πλαίσιο των ρετρο-ενεργοποιήσεων θα την βάλω μπρος και η πληροφόρηση που παρέχεις θα βοηθήσει πολύ. Ευχαριστώ!
 
Eagle 1 είπε:
Πολύ ωραία παρουσίαση -όπως όλες σου άλλωστε- αγαπητέ tzehos!! Μου είναι ιδιαίτερα χρήσιμη, μια και στο παρελθόν μας δώρησαν μία κονσόλα χωρίς όμως εγχειρίδιο και παρελκόμενα, την οποία δεν χρησιμοποιήσαμε ως τώρα! Στο πλαίσιο των ρετρο-ενεργοποιήσεων θα την βάλω μπρος και η πληροφόρηση που παρέχεις θα βοηθήσει πολύ. Ευχαριστώ!
να είσαι καλά φίλε μου. χαίρομαι να βοηθάω. οτιδήποτε χρειαστείς πες μου
 
Καλημέρα

Ευχάριστες ρετρο αναμνήσεις το δύσκολο καλοκαίρι του 2016 απο τον φίλο tzehos. Δεν είχα PS1, έχω αγοράσει όμως σχετικά πρόσφατα ένα ps2 slim, το οποίο αν δεν κάνω λάθος είναι πλήρως συμβατό προς τα πίσω. Ιστορική κονσόλα, η οποία έφερε μαζί με το N64 το 3D gaming στα σαλόνια μας. Όχι απαραιτήτως η καλύτερη της γενιάς της αν και σίγουρα η δημοφιλέστερη. Το CD-ROM που διέθετε έκανε την διαφορά!
 
ευχαριστώ. το fat ps2 είναι σίγουρα συμβατό προς τα πίσω. για το slim δεν έχω ιδέα
 
Θυμάμαι την παρουσίασή του σε εκπομπή του Μικρούτσικου. Μεγάλη εξέλιξη σε σχέση με τα 16bit. Ποτέ δεν είχα Playstation. Η μόνη μου εμπειρία ήταν μέσω φίλου ενός φίλου μου. Παίζαμε Goalstorm, ένα από τα πρώτα ποδοσφαιράκια και Ridge Racer. Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι κανένα άλλο παιχνίδι να έχω παίξει!! Πάντως μόνο και μόνο για το άχτι θα ήθελα να πάρω ένα Έχω και μερικά παιχνίδια για να παίζω στο 2. Α, και η εισαγωγή φοβερή. Ευχαριστούμε Παναγιώτη! Τι έχει σειρά;

Υ.Γ. Πέρασαν 20+ χρόνια και από αυτό!!! Νεράκι ο χρόνος.
 
johnny19818 είπε:
Θυμάμαι την παρουσίασή του σε εκπομπή του Μικρούτσικου. Μεγάλη εξέλιξη σε σχέση με τα 16bit. Ποτέ δεν είχα Playstation. Η μόνη μου εμπειρία ήταν μέσω φίλου ενός φίλου μου. Παίζαμε Goalstorm, ένα από τα πρώτα ποδοσφαιράκια και Ridge Racer. Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι κανένα άλλο παιχνίδι να έχω παίξει!! Πάντως μόνο και μόνο για το άχτι θα ήθελα να πάρω ένα Έχω και μερικά παιχνίδια για να παίζω στο 2. Α, και η εισαγωγή φοβερή. Ευχαριστούμε Παναγιώτη! Τι έχει σειρά;
Υ.Γ. Πέρασαν 20+ χρόνια και από αυτό!!! Νεράκι ο χρόνος.
πραγματικά και οι δικές μου μνήμες είναι πολύ έντονες γύρω από αυτή τη κονσόλα. σειρά έχει το ps2 φυσικά. ίσως και το πρώτο xbox. αν το δανειστώ από φίλο. κάποια στιγμή και κάποιο live για να παίξουμε όπως αυτά που έχω ήδη στο κανάλι.
 
Πίσω
Μπλουζα