Ps2 slim - On -off button?

KINGLUCAS

RetroWannaBe
Joined
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
55
Αντιδράσεις
2
παιδια, δεν εχει ΟΝ - ΟΦΦ

τι γινεται?

ειναι SAFE να ειναι σε sleep mode?

και ποιος ειναι ο ιδανικος τροπος να συνδεσεις/ αποσυνδεσεις το καλωδιο τροφοδοσιας?
 
Δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτε. Κάθε βράδυ το σβήνω εντελώς από το πολύμπριζο πάντως. Δεν μου αρέσει οι συσκευές να είναι σε stand-by mode.

Το δικό μου, όπως και όλες οι κονσόλες είναι πάνω σε σταθεροποιητή και αντικεραυνικό.
 
οκ αλλα δεν εχο ΟΝ -ΟΦΦ εγω , αρα για να το μεταφερο τι κανω?

τραβαω το καλωδιο ξερα?
 
Το σβήνεις, το φωτάκι γίνεται κόκκινο και αποσυνδέεις το ρεύμα. Δεν υπάρχει πρόβλημα. Δεν παθαίνει τίποτε μην ανησυχείς.
 
ΟΚ! ευχαριστω!!

επισης διαβασα και για enhanced HD (ασχετο) αλλα παω να δω πως και τι!
 
Τι εννοείς enhanced HD;
 
To progressive Scan ειναι και οντως Ps2 με component cables σε HDTV και το παραπανω, δειχνει αψογα.
 
Aardvark είπε:
To progressive Scan ειναι και οντως Ps2 με component cables σε HDTV και το παραπανω, δειχνει αψογα.

εχω τρελαθει!!

παω για τρεξιμο και μετα θα το δοκιμασω!!!
 
To progressive σε μεταγενεστερες κονσολες σλιμ νομιζω εχει βγει αυτη η δυνατοτητα! Ψαξε το καλυτερα το τι εκδοση εχεις για να μην την πατησεις! ;)
 
DarkSynbios είπε:
To progressive σε μεταγενεστερες κονσολες σλιμ νομιζω εχει βγει αυτη η δυνατοτητα! Ψαξε το καλυτερα το τι εκδοση εχεις για να μην την πατησεις! ;)


brand new boxed:)

90004
 
ΟΛΑ τα ps2 βγάζουν component κανονικότατα. Στις ρυμθίσεις στο video output πρέπει από RGB να γίνει YPbPr...
 
Σωστά. Με component το έχω κι εγώ. Αλλά πρέπει να το ρυθμίσεις, δεν το βλέπει αυτόματα.
 
Πίσω
Μπλουζα