Ps2 tools και άλλα dev....

pitsunami

RetroAdept
Joined
22 Αύγ 2007
Μηνύματα
838
Αντιδράσεις
13
To developmnent station του ps2 λοιπόν είναι ένα κτήνος το οποίο είναι κάτι σαν όμορφο pc tower!

To tool κάνει τα πάντα γύρω απο το deving/debuging και με την προσθήκη του εξωτερικού ειδικού dvd recorder κάνει και το mastering.

To test ps2 απο την άλλη είναι ένα retail ps2 με ειδικές ικανότητες να διαβάζει 'ανυπόγραφα' dvd και να κάνει ο χρήστης κατα κάποιο τρόπο debug!

Επίσης ένα είδος game developing είχε γίνει και με το ps2 linux kit το οποίο ειδικά 'διαμορφωμένο' μπορεί κάποιος να κάνει developing!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
δεν μπορώ να πώ τίποτα... έχω μείνει άφωνος!!! μιλάμε πρέπει να ξόδεψες μια περιουσία!!! Ειδικά φώτο με το εσωτερικό του ΤΟΟL δεν έχω ξαναδεί ποτέ! ΤΡΟΜΕΡΟ!!!

Πόσο πήγε έκαστο (αν επιτρέπεται...) το ένα άνηκε στην SEGA κιόλας;;;
 
Όσο κι αν δε χωνεύω τα playstation, αυτό το dev kit είναι σκέτο κουκλί! Thanx!
 
Τι να πω!!! Pitsunami μηπως επιασες το joker;
 
Τέλειος ! Άψογος !

Πόσο πήγαν, αν επιτρέπεται ? ;-)
 
Αν είχα πιάσει το τζόκερ θα είχα κρεβάτι απο tools! :D

Τα συγκεκριμένα είναι απο τα οικονομικά κιτ μου!Αν θυμάμαι καλά τα έχω πάρει γύρω στα 500-700ε το καθένα!
 
Το σύστημα, με εξαίρεση το επάνω μέρος που θυμίζει τουβλάκι από Τέτρις, από εμφάνιση μου θυμίζει ενα SGI tower που είχε βάλει σε αγγελία ο shock. :D
 
lol καμία σχέση

576px-SgiOctane.jpg


off topic αλλά το παραπάνω κτηνάκι ζυγίζει 25 κιλά
 
Ωχ αυτό ητανε;; Τότε τι να πω! Στο μόνο ίσως που μοιάζουν είναι το δέος που προκαλούν.
 
Δέος πραγματικά...και είναι sureal να βλέπεις το logo της Sega επάνω του!
 
Πίσω
Μπλουζα