PSP-2 [First Pics]

Εγώ από αυτά που κατάλαβα είναι ότι έχει διπλάσια ram από το xbox (όχι όμως από το ps3 που έχει το ίδιο μέγεθος μνήμης με το xbox! :p ).

...και επίσης, αφήνονται υπονοούμενα ότι θα είναι πιο ισχυρό πάλι από το xbox, αλλά όχι πιο ισχυρό από το ps3 (ενώ το ps3 και το Xbox είναι περίπου ίδια σε ισχύ :p )...

Με μπερδέψανε... Άμα δεν το δω μπροστά μου να παίζει παιχνίδι δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα :animlaugh:
 
Καπου εδω θα ξεκινησουν οι φημες προπαραγγελιων απο Μεση Ανατολη για το χειρισμο βαλιστικων διηπειρωτικων πυραυλων...
 
Oυ ρε,τα ιδια λεγατε οταν λεγανε οτι το πρωτο Psp θα εχει την ιδια δυναμη με το ps2.
 
Διάβασα ότι θα έχει και physical medium. Όπως και να χει, η Nintendo θα παίξει μόνη της για 6+ μήνες στην αγορά του next-gen handheld console!!
 
Ισως και περισοτερο αν το security του PSP2 βασιζοταν στο (τρυπιο πλεον) PS3 security...θα πρεπει να το αλλαξουν εκ βαθρων
 
Αν δεν αφήσουν "ελεύθερα" κάποια πράγματα από μέσα........
 
Στις 27 σε 3 μερες μεγαλη πιθανοτητα για να παρουσιαστει επισημα και τελευταια rumors λενε για OLED screen και 3G connectivity.
 
psp-2 phone θα είναι δλδ.;;;
 
Nope δεν θα παιρνει τηλεφωνο αυτο θα το κανει το phone,εγω πιστευω θα ειναι κατι σαν το ipad με δυνατοτητες επιλογης wifi και 3G,για σερφαρισμα και κατεβασμα παιχνιδιων.

Δεν θα το θυμαται κανεις περα απο τους πορωμενους αλλα οταν βγηκε το original psp ειχαν κανει την εμφανιση του phone peripherals που εμπαιναν πανω εκει που βαζεις την καμερα.

Οσο τα ειδατε εσεις αλλα τοσο και εγω,η πλακα ειναι οτι οι φωτος του εχουν εξαφανιστει απο το νετ ,καπου τις εχω σε καποιο σκληρο.
 
Πρωτη φορα ακουω για phone peripherals...Παντως για το καινουριο καπου διαβασα οτι θα ειναι και τηλεφωνο..Ελπιζω να κανουν λαθος..
 
Εχουν εξαφανιστει οι φωτο αλλα κατι βρηκα ,αυτα τα ειχε δειξει η Σονυ το '04 σε prototype form οταν ειχε παρουσιασει το psp.

To παρακατω ειναι keyboard αλλα φανταστειτε το σχεδιο παρακατω στην φωτο απο πανω.

Το εχω σε φωτο.

sony-psp-keyboard.jpg


psp-cellphone-keyboard.jpg
 
ΧΑχαχαχαχαχαα!!!Τραγικο....Σκέψου να κυκλοφορείς στο δρόμο και να μιλάς έχοντας αυτό στο αυτί..Παλι καλα που δεν το εβγαλαν.
 
Θα επαιζε headset ακουστικα κ.τ.λ ντε,σαν χτες το θυμαμαι το '04 και τις εικονες...

Παντως να παραδειγματιστουμε με το τοτε και οσα δουμε την παρασκευη να μην wowουστιουμε και πολυ. :D
 
Aardvark είπε:
Παντως να παραδειγματιστουμε με το τοτε και οσα δουμε την παρασκευη να μην wowουστιουμε και πολυ. :D
ΤΙ ΛΕΕΙ?????

Μια μετάφραση ρε παιδιά για εμάς τα γερόντια :)
 
Σε 2-3 μερες παρουσιαζεται το PSP2, το '04 ειχανε δειξει περιφερειακα που δεν βγηκανε ποτε.

Καλο θα ητανε να κραταμε μικρο καλαθι σε οσα δουμε μεθαυριο.

Και μου φαινοσουν για ξυπνιος τρομαρα σου.
 
Ήταν πολύ αργκώ ρε συ Νικόλα!

Δε το έπιασα, θα βελτιωθώ όμως στο υπόσχομαι, πάω να διαβάσω το forum του MAD:)
 
Τι να κανω βρε Αντωνη,αν δεν πεταξεις και κανα τετοιο μεσα χανει ενδιαφερον η νεολαια και δεν τα διαβαζει τα ποστ μου. :)

Ολα για την τηλεθεαση.
 
γιατι πάντα οι leaked φωτογραφίες έχουν τόσο κακή ποιότητα? με μικροφίλμ τις βγάζουν?
 
Κατα πασα πιθανοτητα η φωτο ειναι η πρωτη official με 32sd καρτουλα και μια memory stick καθως και ενα stylus.

Υπομονη 2 μερες ακομη.

psp222.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα