PSP Phone by Sony Ericsson!!

Πράγματι, άλλη μια λάθος κίνηση κατά τη γνώμη μου. Έχω την εντύπωση ότι έχουν πολύ αργό R&D εκεί στην SE, δεν μπορώ αλλιώς να εξηγήσω το πόσο underpower είναι, εκτός και αν θέλουν να πουλήσουν μόνο τα κουμπιά.

Δείτε το νέο Galaxy S2 ή τα νέα διπλοπύρηνα LG για παράδειγμα, πολλές κλασεις ανώτερα του play.

Ακόμα και το PSP2 έχει χάσει το παιχνίδι 10 μήνες πριν βγει στην αγορά. Η Qualcomm ανακοίνωσε ότι σε λίγο θα βγάλει στην κυκλοφορία τους νέους 4πύρηνους snapdragon στα 2.5Ghz με 65% χαμηλότερη κατανάλωση από τους τωρινούς!!

Και ακόμα είναι αρχές του 11
 
Android is ready to play!

 
Aρχισαν τα οργανα,yeap yeap,αυτο το παιχνιδι δεν υπαρχει στο market.


Δικαιολογει τα κοντα στα 600 ευρω τιμη του στην ελληνικη αγορα αυτο,nope nope.


 
Αλλη μια αποτυχημενη κινηση απο την sony ericsson στην προσπαθεια τησ να αποκτηση το δεικο τησ μεριδιο στην αγορα των φορητων παιχνιδομηχανων.Απορω με την πρασπαθεια πολλων να συγκρινουν το xperia play με το nintendo 3ds.Tα τελευταια 20 χρονια εχουμε δει την nintendo να κυριαρχη στα φορητα ακομα και οταν οι αντιπαλοι τησ κυκλοφορουσαν δυνατοτερα συστηματα απο αυτην οπωσ τα game gear,lynx η το πολυ πρωτοποριακο για την εποχη του nomad.Kανενα απο αυτα τα συστηματα δεν αντεξε στον ανταγωνισμο με την nintendo οπωσ και το psp με τησ μεγαλεσ δυνατοτητεσ αλλα μεχρι εκει και τιποτα παραπανω.Δεν γεινεται να συγκρηθουν τα παιχνιδια στο ios και στο android με παιχνιδια που κανουν μηνεσ να δημιουργηθουν οπωσ καποιο καινουριο mario η zelda για τα φορητα τησ nintendo.Aυτα τα παιχνιδια θα τα παιξεισ δεκα λεπτα οταν περιμενεισ καπου και θεσ να σκοτωσεισ την ωρα σου κτλ.Και ουτε θα εδεινα 600 ευρω για να παιζω παιχνιδια οπωσ medievil,syphon filter η crash bsndicoot.Aν θελω τα παιζω στο playstation.Φυσικα δεν κατακρινω τα παιχνιδια στα ios και android γιατι και γω εχω ενα iphone 4 και εχω δεκαδεσ παιχνιδια μεσα αλλα πανω απο μιση ωρα ασχοληθηκα μονο με το αριστουργημα που λεγεται final fantasy III που το κυκλοφορησαν σε τρισδιαστατη εκδοση και φυσικα με το mame που παιζω σε καθε ευκαιρια.Η sony erιcsson oπωσ και η nokia εχουν καταντηση εταιριεσ παλαιασ κοπησ και θα πρεπει να βρουν καλητερεσ ιδεεσ ωστε να προσελκησουν περισσοτερουσ καταναλωτεσ και μεγαλητερο μεριδιο στην αγορα.
 
Ειλικρηνά δεν ξέρω ποιος θα δώσει τόσα λεφτά για ένα κουτσορεμένο psp και ένα smartphone που στην καλύτερη στοιχίζει 300?. Καλύτερα να πάρω ένα διπύρηνο smartphone με αυτά τα λεφτά!!

EPIC FAIL, για μένα!!
 
metalcandyman είπε:
Η nokia εχουν καταντηση εταιριεσ παλαιασ κοπησ και θα πρεπει να βρουν καλητερεσ ιδεεσ ωστε να προσελκησουν περισσοτερουσ καταναλωτεσ και μεγαλητερο μεριδιο στην αγορα.
κοιτα μετα απο15 χρονια στην πρωτη θεση ας χαρει και ο steve για κανα 6μηνο

βεβαια σου διαφευγει η συνολικη εικονα

Screen-shot-2011-02-20.jpg

mobilewebuse.jpg

divined είπε:
Ειλικρηνά δεν ξέρω ποιος θα δώσει τόσα λεφτά για ένα κουτσορεμένο psp και ένα smartphone που στην καλύτερη στοιχίζει 300?. Καλύτερα να πάρω ένα διπύρηνο smartphone με αυτά τα λεφτά!!
EPIC FAIL, για μένα!!
καλα τα διπυρηνα αλλα μονο στα λογια και για εντυπωσιασμο μιας και το android δεν τους εκμεταλευεται οπως πρεπει(στις παρον εκδοσεις του)

μην ξεχναμε οτι χρειαζονται και φορητη γεννητρια για να βγαλουν 12ωρο

και συμφωνω για το epic fail της sony με το play το οποιο δεν εχει καμια σχεση με psp(ενα απλο android ειναι)
 
Πίσω
Μπλουζα