PSVITA βίντεο παρουσίαση

Όντως μεγάλο fail της sony που έβαλε αυτή τη κάρτα και δεν έβαλε μια κάρτα ευρέας διαθεσιμότητας με χαμηλή τιμή, sd για παράδειγμα. Εκτός αυτού παιχνιδάρες από όσο έχω δει με φοβερά γραφικά. PS4 φορητό μπορεί να μην είναι αλλά PS3 είναι σίγουρα. Το είχα πιάσει στα χέρια μου και είχα παίξει το uncharted, είχα να εντυπωσιαστώ τόσο από το gamegear.

Πολύ καλό και αντικειμενικό review φίλε tzehos well done.

Αλήθεια, από μπαταρία τι λέει; Σημαντικά μικρότερη διάρκεια από το psp;
 
στην slim έκδοση που έχω περίπου 6 ώρες συνεχόμενου Gaming. με χαμηλή φωτεινότητα ίσως και παραπάνω. φορτίζει γρήγορα όμως
 
Ακομα άλλο ένα ωραίο βίντεο!!

Το έχουμε κι αυτο,να κάθεται όπως ολα τα υπόλοιπα...

Πάντως, φοβερή κονσόλα,με όλη τη σημασία της λεξεως κονσόλα..
 
Κλασσικο παραδειγμα της συγχρονης ιστοριας των Videogames (γιατι εχουμε και αλλα παραδειγματα παλαιοτερα) που μας δειχνει πως δεν μετραει η δυναμη και τα τεχνικα χαρακτηριστηκα για να κανει επιτυχια και εκατομμυρια πωλησεις μια κοσνολα η ενα φορητο.Eτσι λοιπον εχουμε το psvita ενα φορητο θαυμα της τεχνολογιας με φοβερα τεχνικα χαρακτηριστηκα για φορητο συστημα με εξαιρετικες δυνατοτητες,με καποια πανεμορφα παιχνιδια που ομως κατεληξε σε μια φουσκα που εσκασε,μια αποτυχια που οι Third party εταιριες το ειχαν και το εχουν γραμμενο εκει που δεν πιανει μελανι και δεν φτανει αυτο αλλα γραμμενο το ειχε και η sony οταν καταλαβε πως βρωμα η δουλεια με το psvita και οδηγουμαστε στην αποτυχια και απλα περιμενουμε να σταματησει καποια στιγμη η παραγωγη του γιατι δεν υπαρχει υποστηριξη απο πουθενα και ηταν το τελευταιο καρφι στο φερετρο του φορητου τμηματος της sony που μετα απο αυτο παρα μα παρα πολυ δυσκολα θα κυκλοφορησει ξανα νεο φορητο σε αντιθεση με ''αδυναμο'' ανταγωνιστη του το 3DS που σαρωνει σε πωλησεις και η μια παιχνιδια διαδεχεται την αλλη με τρομερη third party Υποστηριξη αλλα και first party απο την μαμα NINTENDO.ΑΠΟΤΥΧΙΑ με μεγαλα γραμματα λοιπον και κουβεντες του τυπου εχει καποια καλα παιχνιδια και μενα μαρεσει κλπ απο καποιους κατοχους του ειναι να χαμε να λεγαμε γιατι και το Wii U εχει παιχνιδαρες που της εχω και της εχω λιωσει και καταευχαριστηθει αλλα δεν εχει καμια σχεση αυτο γιατι δεν παυει να ειναι μια αποτυχια οσον αφορα της πωλησεις και της προσδοκιες της NINTENDO.Μακρια και αγαπημενοι λοιπον με το psvita οσον αφορα την party μου.
 

1@metalcandyman[/USER] δεν μπορώ να διαφωνήσω δυστυχώς με όσα λες. άλλωστε ο λόγος που το αγόρασα ήταν μόνο το remote play. βέβαια επειδή έχω ενεργή συνδρομή plus παίζω και τα παιχνίδια που παίρνω κάθε μήνα. α και το χρήσιμοποιω και ως δεύτερο χειριστήριο στο ps4

viking4a είπε:
Ακομα άλλο ένα ωραίο βίντεο!!Το έχουμε κι αυτο,να κάθεται όπως ολα τα υπόλοιπα...

Πάντως, φοβερή κονσόλα,με όλη τη σημασία της λεξεως κονσόλα..
αν έχεις συνδρομή psplus μπορείς να το ανοίγεις που και που.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σωστά όσα λέχθηκαν παραπάνω. Προσωπικά έχω καμιά 10αριά παιχνίδια αλλά μόνο 4 έχω παίξει. Βασικά έχω λιώσει το Dead or Alive. Ενδιαφέρον το γεγονός ότι κατεβάζω παιχνίδια από το store όπως το Resident Evil που γίνονται φορητά αν και με χακαρισμένο PSP και αυτό έχει γίνει προ πολλού. Εν κατακλείδι η αίσθηση είναι ίδια με το PSP. Τα παιχνίδια του δεν μου έκαναν αίσθηση. Ψάχνω να το χακάρω και αυτό για να παίζω emulators...
 
johnny19818 είπε:
Σωστά όσα λέχθηκαν παραπάνω. Προσωπικά έχω καμιά 10αριά παιχνίδια αλλά μόνο 4 έχω παίξει. Βασικά έχω λιώσει το Dead or Alive. Ενδιαφέρον το γεγονός ότι κατεβάζω παιχνίδια από το store όπως το Resident Evil που γίνονται φορητά αν και με χακαρισμένο PSP και αυτό έχει γίνει προ πολλού. Εν κατακλείδι η αίσθηση είναι ίδια με το PSP. Τα παιχνίδια του δεν μου έκαναν αίσθηση. Ψάχνω να το χακάρω και αυτό για να παίζω emulators...
Γιάννη είναι λίγο πρεπεο το θέμα χακ στο vita. ουσιαστικά θα πετύχεις μόνο να κάνεις το vita ένα psp με μεγαλύτερη οθόνη. δεν θα μπορείς δηλαδή να παίζεις χακ παιχνίδια του vita
 
Μου αρκεί να παίζω ρετρό παιχνίδια Παναγιώτη.
 
Δυνατή την κονσόλα την οποία είχα αγοράσει στην 3G έκδοση της, όταν είχε κυκλοφορήσει το 2012. Την χρησιμοποίησα αρκετά για περίπου ένα έτος αλλά εκ τότε μόνο κανένα Metal Slug βάζω, τα οποία δείχνουν καταπληκτικά στην οθόνη του.

Κρίμα που δεν έπιασε. Θα μπορούσαν να κυκλοφορήσουν απίστευτα παιχνίδια με τέτοιες τεχνικές δυνατότητες.
 
Πίσω
Μπλουζα