QL Μεμβράνες.

VIKING310

RetroWannaBe
Joined
5 Mαϊ 2007
Μηνύματα
84
Αντιδράσεις
3
Ειναι ευκολο να βρω ζελατινα για QL?΄

Μου την πουλαει ενας φιλος αλλα δεν δουλευει το πληκτρολογιο...

Αν μπορω να βρω τοτε να τον αγορασω.... :thumbup:
 
ΝΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.........
 
Σοβαρά μιλάς? Εσένα πόσο στον δίνει ? Καλά είναι και φίλος σου αλλά έτσι πές μου.
 
30 ΕΥΡΟ..

ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΗΜΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΔΥΟ DRIVE(AΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΑΣΕΤΕΣ...

ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΚΑΛΑ??
 
VIKING!!!ΠΑΡΤΟ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!:animeek:


Και πούλησε καμία κασετούλα σε εμάς που δεν έχουμε!!! :D


 
Ολα μια χαρα λοιπον - απλα να επαναλαβω οτι στο internet τα κεφαλαια γραμματα σημαινουν οτι ΦΩΝΑΖΩ και μιας και δεν φωναζει κανεις εδω , γραψτε με μικρα οπως κανουν ολοι οσοι δεν φωναζουν (ακομα) :)
 
Δεν κατάλαβα, την είπες στον Super duper Moderator Akmakas με τα 3606 posts ????
 
telamonas.....Εδώ φώναξα ναι...σε λα μινόρε όμως γιατί....ΠΡΕΠΕΙ να το τσιμπίσει!!!! :D ..... Αν δεν τον τσιμπίσει αυτός θα τον τσιμπίσω εγώ..:rolleyes: (φιρουλί φιρουλά)
 
Αν την "ειχα πει" σε καποιον θα το ειχες καταλαβει gtsamour :cool:

Στη συγκεκριμενη περιπτωση τα post του viking

ΝΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.........
και

30 ΕΥΡΟ..ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΗΜΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΔΥΟ DRIVE(AΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΑΣΕΤΕΣ...

ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΚΑΛΑ??
μπορουσαν να εχουν γραφτει με μικρα.

Και αυτο θα το λεμε και θα το θυμιζουμε παντα μεχρι να γινει συνηθεια.
 
Για πλάκα στο είπα βρε συ....

Έχω προλάβει Tsakmakas αν διάβασες πιο πάνω :) Γμτ έπρεπε να του πω ότι μεμβράνες QL δεν υπάρχουν... Μπου χουυυυυυύ
 
Δεν υπάρχουν???Τι λες τώρα..πλάκα κάνεις αποκλείεται!
 
Υπάρχουν βρε..Οι τύποι που κατασκευάζουν τις μεμβράνες του ZX βγάζουν και για QL με λίγο ποιο τσιμπιμένη τιμή!
 
Φυσικά και υπάρχουν :D για να πάρω τον QL εγώ το είπα (πλάκα) :D
 
Καλημέρα παιδιά. Είμαι νέος αλλά παλιώς κάτοχος QL. Πρόσφατα αποφάσισα να επισκευάσω το QL μου. Παράγγειλα τη μεμβράνη και δουλεύει μια χαρά!! Α καλή χρονιά κιόλας!
 
Γεια σου φίλε. Καλωσηρθες.

(Να δει ο ακμάκας το ποστ σου και θα φρικάρει που κάποιος έχει working QL ενώ αυτός ΟΧΙ :diablotin: )
 
LOL. Κάτσε να ποστάρω και φωτό !!! χαχαχαχαχα
 
ufoxk2 είπε:
Καλημέρα παιδιά. Είμαι νέος αλλά παλιώς κάτοχος QL. Πρόσφατα αποφάσισα να επισκευάσω το QL μου. Παράγγειλα τη μεμβράνη και δουλεύει μια χαρά!! Α καλή χρονιά κιόλας!
:confused: .....:eek:....:animeek:....ο QL μου είναι χαλασμένος......... :icon_cry:
 
Πίσω
Μπλουζα