Rambo 5 (!!!!!)

manos426f είπε:
Συμβουλή:Όταν αρχίσεις να γερνάς,θυμήσου να αφαιρέσεις τους καθρέπτες από το σπίτι σου,για να....σε θυμάσαι νέα !!! (σε πειράζει φυσικά ! :p :p :p )

Να το δεις το #4,θα σου αρέσει ! ;)
Οταν θα αρχισω να γερνω.. λεω να προνοησω, και να φωτογραφηθω απο πριν, για να αντικαταστησω τους καθρεπτες με φωτο μου οπου υπηρξα νεα.. :p

Ετσι θα με βλεπω παντα νεα.. ;)

Οκ θα το δω.. με επεισες, αλλά αν δεν μου αρεσει... θα το θαψω το Νο 4. Θα εχω να του σουρω.. #)
 
Καλά,δεν είμαι και ο.....executive producer της ταινίας,πες ότι θες..... :D :D :D
 
Για οσους αμφισβητουν τις υποκριτικες ικανοτητες του βοϊδοματη,να θυμησω τις 10 υποψηφιοτητες (μεταξυ αυτων και καλυτερου πρωτου ρολου του Σταλονε) και τα 3 οσκαρ του Ροκυ.
 
Aardvark είπε:
Για οσους αμφισβητουν τις υποκριτικες ικανοτητες του βοϊδοματη,να θυμησω τις 10 υποψηφιοτητες (μεταξυ αυτων και καλυτερου πρωτου ρολου του Σταλονε) και τα 3 οσκαρ του Ροκυ.
Ερμ... η εμπιστοσύνη μου στα όσκαρ χάθηκε κάπου τη δεκαετία του 40 όταν έχασε το όσκαρ ο Κέην για να το κερδίσει το Πόσο Πράσινο Είναι το Λιβάδι μου.

Μην πω για φέτος το τί έγινε με το Bolywood και ταινίες όπως το Synecdoche, NY πήγαν άπατες...
 
Αυτού του έργου, πότε θα γυρίσουν ένα sequel; Αντέ Sly, εσένα περιμένουμε! :armed: :rant:

Cobra_movie_poster.jpg
Cobra_movie_poster.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
I don't shop here! [edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο επειδή ο λογαριασμός YouTube με τον οποίον σχετίζεται έχει τερματιστεί [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To Cobra εργαρα BTW ηταν να sequelαστει στο στυλ του Ροκυ Ραμπο,αυτες ηταν οι φιλοδοξιες των παραγωγων αλλα δεν τους βγηκε επιτυχια το 1. :(
 
Wally είπε:
Πόσο ποίο cult να γίνει ένα έργο; ;) Λεπτομέρεια: Ο Sly φωνάζει "drop it!" και ξεκινάει να πυροβολάει χιλιοστά του δευτερολέπτου μετά! Και πολύ χρόνο του έδωσε, αααχαχχαχαχαχα! :D :D:D
 
Σας εφτιαξα μπαγασηδες ε? :D
 
Μολις προσφατως το Rambo V επισημοποιηθηκε και οι πρωτες πληροφοριες για το σεναριο εγιναν γνωστες.

“Rambo 5” sounds like it’ll be more of a direct sequel to “First Blood” (1982) than any of the over-the-top sequels were. According to Aint it Cool News, the film will see the muscly Vet return to the misty greens of America’s Northwest – the same terrain portly Brian Dennehy hunted him down in in the original film.

The tentative title (it’ll change – the last “Rambo” went through about five different titles before Sly, and Lionsgate, decided on a keeper) for the new film is “Rambo V : The Savage Hunt”.

In it, “….there is a U.S. Military installation that is doing experiments on elite soldiers as part of some sort of program where they're attempting to tap into that SAVAGERY that we have deeply embedded into us. The plan is create brilliantly instinctual killer soldiers that have no qualms about taking life. Sly brought up the ancient Immortals, which were cartoonishly glimpsed in 300. In reality, they were children trained from the time they were infants to kill”, says the site. “Well as happens with Government Experiments to create the perfect killer - it goes exceptionally well... and then exceptionally badly. And Rambo is brought in with a Black Ops squad ("Like in PREDATOR") to hunt, capture or kill this worse than Rambo killer.”

The film, which Stallone’s convinced (or intending to be) will be the last “Rambo” film, is in the early stages of development says the site.
 
το 4 ήταν και το ποιο σπλάτερ, καταπληκτική ταινία , φοβερή εικόνα και ο sly "καείδης"

όσο ποτέ!!!

Ανυπομονώ
 
Aardvark είπε:
Μολις προσφατως το Rambo V επισημοποιηθηκε και οι πρωτες πληροφοριες για το σεναριο εγιναν γνωστες.

Ο Ράμπο τα παίρνει στο κρανίο...μπλα...μπλα...κορδέλα στο κεφάλι...μπλα...μπλα...τόξο και βέλη...μπλα...μπλα...σφάζει μια μικρή κωμόπολη...μπλα...μπλα...καταρρίπτει F-16 με νυχοκόπτη...μπλα...μπλα...με στραβό χαμόγελο στο στόμα συνεχίζει φιλήσυχα το δρόμο του...
Αυτά κατάλαβα εγώ από το σενάριο...
icon10.gif
 
Μόλις κέρδισες ένα nomination! :animlaugh:
 
Δυστυχως ο Σλαϊ λεει οχι σε αλλο Ραμπο,αλλα τουλαχιστον δεν παραιτειται,εχει και αλλα σχεδια για το μελλο,οπως η director cut του IV με 12 επιπλεον λεπτα με τις σκεψεις του Τζον για τον κοσμο και το περιβαλλον.

Stallone Says Rambo V Won't Happen
 
Aardvark είπε:
Δυστυχως ο Σλαϊ λεει οχι σε αλλο Ραμπο,αλλα τουλαχιστον δεν παραιτειται,εχει και αλλα σχεδια για το μελλο,οπως η director cut του IV με 12 επιπλεον λεπτα με τις σκεψεις του Τζον για τον κοσμο και το περιβαλλον.
Stallone Says Rambo V Won't Happen
Λογικο ειναι αφου εχει γινει σαν την θεια μου την Χαρικλεια...
 
Ελπίζω να μην εκνευρίζεις ποτέ την θεία σου.
 
Aardvark είπε:
Δυστυχως ο Σλαϊ λεει οχι σε αλλο Ραμπο
Με τον τρόπο που τελείωσε το #4,νομίζω ότι είναι καλύτερα να μείνει εκεί,παρόλο που πολύ θα ήθελα να δω και μια πέμπτη Rambo ταινία... :)
 
Μαλλον θα "πεθανει" σε αυτο καθως καπου ειχα διαβασει οτι και στο 4 αυτο ειχαν σχεδιασει.
 
Πίσω
Μπλουζα