Rate It!

αρα ειμαστε καμποσοι....
 
Nαι γιατι οχι ,να συμπληρωσω επισης οτι και SPORT-BILLY που ειχε για αφεντη του τον SPORTICUS που εμενε στον Ολυμπο εστρεφε τα παιδια μακρια απο τον χριστιανισμο κατευθειαν προς τον δωδεκαθεο.:eek: :animangry: .Και επισης το οτι δεν υπηρχαν μαναδες και πατεραδες βοηθουσε στα σεναρια ,αλλη σχεση υπαρχει μεταξυ θειων και αλλη μεταξυ γονιων δηλ. δεν μπορουσαν να τσακωθουν τοσο ευκολα ουτε να τα βαλουν σε επικινδυνες καταστασεις οπου πρωτο καθηκον του πατερα ειναι να προστατευει τα παιδια του.Ασχετο αλλα ο Ντοναλντ παρολο που δεν φοραγε ποτε του παντελονι οταν τον εδειχναν να βγαινει απο το μπανιο,χωρις πανωφορι, παντα ειχε τυλιγμενη μια πετσετα γυρω του. :D
 
AARDVARK είπε:
.Ασχετο αλλα ο Ντοναλντ παρολο που δεν φοραγε ποτε του παντελονι οταν τον εδειχναν να βγαινει απο το μπανιο,χωρις πανωφορι, παντα ειχε τυλιγμενη μια πετσετα γυρω του. :D
Aadvark ή εσύ είχες μικρός μεγάλη παρατηριτηκότητα ή εγώ ήμουν πολύ αθώος για να σκεφτώ κάτι τέτοιο!!!!
 
Συμφωνώ σε αρκετά που ειπώθηκαν, ωστόσο μεγάλωσα με τις εφευρέσεις του Κύρου Γρανάζη και παραμένει ο πιο αγαπημένος μου απο τους χαρακτήρες του disney!!! Το ξέρατε ότι ο Walt Disney είχε καταδώσει όλους τους αριστερόφρονες υπαλλήλους του;Kαλωσόρισες spyretto!!!:wave:
 
ηταν κι αυτος απο τα "καλα παιδια"

ρε καλα κανω και δεν τον παω...
 
Αλλοι καιροί άλλα ήθη. Να ξαναπούμε τι έκανε η IBM στο WW2? Εταιρίες. Πφφ:animrolleyes:
 
Ρε παιδιά, να ρίξω μια θεωρία-συνομωσίας ;

Για να είναι στα κόμικ του Γουόλτ Ντίσνευ, όλοι μεταξύ τους ΘΕΙΟΙ-ΘΕΙΕΣ,

λέτε η οικογένεια Ντακ ... ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ;;; :eek:
 
<> :biglaugh: Kαι εγω πολλα χρονια αργοτερα στο ΝΕΤ το διαβασα:biglaugh:
 
Και μια ακαδημαική ερώτηση :

Το Μίκυ-Σίτυ και η Λιμνούπολη είναι κοντά μεταξύ τους ;

Και αν ΝΑΙ, τότε πόσο απέχουν ; :confused:

ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ, ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ??? (ξέσπασμα)
 
Exetlaios για άλλη μια φορά

RESPECT
 
μα όλα είναι 1+1
 
ευχαριστώ ! (blush response)
 
Αποδειξη για οσους υποστηριζουν οτι τα DISNEY COMICS διαβαλουν τα μικρα παιδια:biglaugh:
dmo72ol1.jpg
 
Welcome to the jungle spyretto.

Και LOL σε όλα τα παραπάνω... :biglaugh:
 
Thanks omen... Lol σε όλα τα σχόλια! :)
 
Πίσω
Μπλουζα