Ready Player One: Η νούμερο ένα επιλογή βιβλίου για τους retrogamers!

Ο Cline ετοιμαζει sequel

 
Nαι Armada κατι,με τα λεφτα που εβγαλε η ταινια θα δουμε πολλα τετοια..
 
Στο video λεει οτι ο Cline εχει φαει μια μικρη φολα διοτι ενω εχει ηδη ξεκινησει να γραφει το Player Two, η ταινια αλλαξε πραγματα στο Player One
 
Εγώ δυστυχώς δεν έχω διαβάσει το βιβλίο και σήμερα θα δω την ταινία με κάτι ζωντόβολα. Κι από την εμπειρία μου, έχοντας δει πρώτα μια ταινία και αποκτώντας μετά το αντίστοιχο βιβλίο, είτε το παράτησα στη μέση είτε δεν το διάβασα ποτέ. Παράδειγμα το Κορίτσι που έπαιζε με τη φωτιά που οι τρεις ταινίες(οι σουηδικές) με απέτρεψαν από το να διαβάσω τα βιβλία.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στη συγκεκριμένη περίπτωση του Ready player one το βιβλίο με την ταινία δεν έχει σχέση! Είναι πολλές και σημαντικές θα έλεγα οι διαφορές τους. 
1@Rygar[/USER] καλά θα κάνεις να το διαβάσεις :) Όπως και την τριλογία του Λάρσον που αντιθέτως με το Player one είναι αρκετά κοντά στις ταινίες. 

 
Εννοείς να διαβάσω το player one ΚΑΠΟΙΑ στιγμή και όχι πριν δω την ταινία γιατί αυτό θα γίνει σε λιγότερο από 4 ώρες :D
 
Εννοείς να διαβάσω το player one ΚΑΠΟΙΑ στιγμή και όχι πριν δω την ταινία γιατί αυτό θα γίνει σε λιγότερο από 4 ώρες :D
Δεν κατέχεις την ταχύτητα του Johnny 5 τελικά :p


Εννοείται καααααποια στιγμή. :)
 
χαχαχαχαχααααααααααα!!!
 
Πίσω
Μπλουζα