Resident Evil 5 (56k no!)

SONIC είπε:
1ον Το Resident evil 5 απο το τραιλερ που ειδα φανταζει θεικο και αποτελει επιτελους τον πρωτο ουσιαστικο λογο να ξεσκιστει καποιος να αγορασει ενα XBOX 360 η Plastation 3 (οπου ειναι καλυτερος ο τιτλος :) ).:diablotin:
Το Gears of war δεν ήταν ένας καλός λόγος για αγορά ενός 360;
 
Απ ότι βλέπω πάντως όλοι ασχολούμαστε με την επανεμφάνιση του Chris Redfield απο το RE1...:animrolleyes:

Τον πάω με 1000!!!!.....
 
Grip είπε:
Απ ότι βλέπω πάντως όλοι ασχολούμαστε με την επανεμφάνιση του Chris Redfield απο το RE1...:animrolleyes:Τον πάω με 1000!!!!.....
Εγω για να ειμαι ειλικρινης θα προτιμουσα ενα καινουργιο παιχνιδι με ηρωα την Rebeca chambers γιατι ηταν το αγαπημενο μου γκομενακι απο αυτη τη σειρα και γιατι επισης θελω να μαθω τι απεγινε? :confused:

Το gears of wars ειναι καλο παιχιδι δε λεω αλλα δεν ειναι κατι που μου αναψε φωτια για να αγορασω 360.Καλυτερος λογος για μενα ειναι το Fear αλλα δυστυχως βγηκε και στο playstation 3 με αναβαθμισμενα γραφικα και εξτρα :icon_cry:

Παντος το Resident evil 5 θα ειναι γερο χτυπημα στο WII αλλα ποιος νοιαζεται απο την στιγμη που τα ταμεια της π!!!!!!ς nintendo εχουν ηδει γεμισει:mad::mad:.

Παντος για να κανετε κεφι αλλα και νευρα μαζι κοιταξτε αυτο:

http://www.gamespot.com/news/6172914.html?tag=result;title;0
 
:biglaugh::biglaugh:

Sonic με πεθαινεις ,για μενα Jill Valentine all the way απο τοτε που την ειδα live http://www.imdb.com/name/nm0347149/ την συμπαθησα περισσοτερο .

P.S kαταλαβαινω την αναγκη για μπινελικια (και εγω ριχνω αρκετα) εχουν πλακα αλλα καλυτερα να μην βαζουμε ουτε ενα γραμμα αλλα μονο τελιτσες-αστερακια ετσι ο αλλος που το διαβαζει να του δινουμε την ευκαιρια να γεμισει με ευχαριστες λεξεις τα κενα. (π.χ της πρωτοπορας nintendo) :D
 
Σε λιγο καιρο θα το απολαμβανουν οι κατοχοι του PS3

Μπειτε στο site της Sony και δειτε το trailer απο το τελευταιο resident που σε λιγο καιρο θα βγει και σε blu-ray.

Πειτε μου τωρα τα εφε ,οι σκιες ,το φως του ηλιου που χτυπαει τους πρωταγωνιστες δεν ειναι οτι καλυτερο εχετε δει. :cool:

http://flash.sonypictures.com/video/movies/residentevilextinction/site/library/redband/redband_high.swf
 
Εγώ πάλι, εξακολουθώ να βλέπω clipping, τετράγωνες σκιές και low resolution textures - άσε που την κοπέλα θα μπορούσαν να την κάνουν και πιό αληθοφανή - σαν κούκλα είναι. :biglaugh: :biglaugh:
 
Σε λιγο καιρο (συντομα) κυκλοφορει το Blu-ray με την τελευταια ταινια του Resident Evil "extinction" .

Tι σχεση εχει αυτο με το παιχνιδι ,εχει μιας και μεσα στο Blu-ray θα υπαρχει Demo του παιχνιδιου καθως και του Devil may cry 4.

Mαντεψτε κατοχοι ποιας κονσολας δεν θα χαρουν το Demo. :D
 
AARDVARK είπε:
Σε λιγο καιρο (συντομα) κυκλοφορει το Blu-ray με την τελευταια ταινια του Resident Evil "extinction" .Tι σχεση εχει αυτο με το παιχνιδι ,εχει μιας και μεσα στο Blu-ray θα υπαρχει Demo του παιχνιδιου καθως και του Devil may cry 4.

Mαντεψτε κατοχοι ποιας κονσολας δεν θα χαρουν το Demo. :D
το πιασαμε το υπονοουμενο :cool: και η απαντηση ειναι οι κατοχοι atari jaguar 64 :D :D lol lol , χμχμ σοβαροτητα τωρα:animrolleyes: πολυ καλη κινηση απο την sony αντε να βγει να το καψουμε και αυτο :D
 
Ασχετο...στο προσεχες μελλον θα κυκλοφορησει η CGI movie

RESIDENT EVIL DEGENERATION

redegeneration-screenshots-01.jpg
 
Tο παιχνιδι γιατι το αργουν.:mad:

Οταν ξεκινησε το thread (δες τιτλο) οι περισσοτεροι χρησιμοποιουσαν pstn και ακομα τιποτα.
 
Το χειρότερο είναι πως δεν έχουμε και κανένα νέο για αυτό το game!!
 
theoritikos είπε:
Το χειρότερο είναι πως δεν έχουμε και κανένα νέο για αυτό το game!!
Μαρτιο 2008 παιδια, προς το παρον για να ξεχαστουμε μεχρι τον ερχομο του resi 5 θα ελεγα να καψουμε το resi για το wii ειναι απιστευτα καλο :)
 
Υπαρχουν νεα ,τα νεα ειναι οτι θα ειναι "ps3 exclusive" γιατι η Gpu του 360 υπερθερμαινετε (εχει προβλημα) με αποτελεσμα μετα απο λιγη ωρα παιχνιδιου το 360 να εκρηγνεται. :D
 
AARDVARK είπε:
Υπαρχουν νεα ,τα νεα ειναι οτι θα ειναι "ps3 exclusive" γιατι η Gpu του 360 υπερθερμαινετε (εχει προβλημα) με αποτελεσμα μετα απο λιγη ωρα παιχνιδιου το 360 να εκρηγνεται. :D
Aυτα ναι ειναι οντως νεα :D :D:D:D:D
 
Κοινότητες των μαύρων στις ΗΠΑ διαμαρτύρονται και χαρακτηρίζουν το παιχνίδι ρατσιστικό.
 
ενώ το grand theft auto τους τιμά!

ρε δε πάνα...
 
Eπιτελους ρε ....... καποιο νεο για το Resi 5.

Για να δημιουργειται ντορος και να γινεται ειδηση οτι σε μια βδομαδα το "famitsu" θα εχει ειδησεις για το παιχνιδι ,λεει πολλα για τον κοσμο που το περιμενει.

It might not be big news in and of itself, but the very notion we could be seeing some brand new Resident Evil 5 footage and gameplay this week is quite exciting. Capcom announced the release of a DVD for its 25th anniversary in Japan. On this DVD, included in Famitsu Weekly magazine, will feature a couple of games, including the PSP's upcoming Monster Hunter Portable 2nd G, and Resident Evil 5. We don't know what the DVD will contain or if the contents will find their way onto the interwebs or not -- but Capcom said there will be exclusive footage and an interview.

Dino σου απανταω εδω για να μην χαλαμε και το υπεροχο "silent hill" thread.

Επειδή μιλάμε τελικά για Resident Evil και όχι για Silent Hill :D , θα σου πω πως έχω τα :
Playstation

Resident Evil: Director's Cut

Resident Evil 2

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil: Survivor

Playstation 2

Resident Evil: Code Veronica X

Resident Evil Outbreak

Resident Evil Outbreak File #2

Resident Evil 4

Σε Gamecube δεν έχω παίξει κανένα παιχνίδι...

Είναι καλύτερη εμπειρία αυτό το είδος παιχνιδιών στο Gamecube; (Αντικειμενικά πάντα)
Kαλυτερη εμπειρια δεν θα το ελεγα ,αλλα απο την στιγμη που τα zero και remake και 4 φτιαχτηκαν ειδικα για το Cube παει να πει οτι αξιζει τον κοπο.

Οπως και το "Veronica" στο Dreamcast αν και νομιζω η Ps2 εκδοση του Χ εχει καποια Updated γραφικα.

Οσο για την λιστα σου ,τα δικα μου resi ειναι.

Saturn:Resident evil 1

Dreamcast:resi 2-3-veronica

nintendo 64:resident evil 2 (με το cartridge για καλυτερα γραφικα :D )

nintendo DS:Resident evil DS

gamecube:zero-remake-4-veronica X

playstation 2:eek:utbreak-4

Playstation:resident 2-3

Και ολο και καποιο θα ξεχασα. :D
 
Aardvark είπε:
Dino σου απανταω εδω για να μην χαλαμε και το υπεροχο "silent hill" thread.
Δεν τρέχει τίποτα... Ίσα ίσα που έχουν την ίδια θεματολογία...

Εγώ έχω χαλάσει threads και threads :D :D
 
Πίσω
Μπλουζα