Retro-αγωνες ποδοσφαιρου

spirosp

Retro Member
Joined
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
148
Αντιδράσεις
11
Τι θα λεγατε αν κανονιζαμε καθε τοσο αγωνες 5*5 μεταξυ μας..? Θα μπορουσαμε να χωριζομασταν και σε ομαδες αναλογως με το τι μας αρεσει..Πχ sega vs nintendo η "αριστεροι" vs "δεξιους"(οσον αφορα τα χειρηστηρια στα cabs εννοειται.. :p ) η ροκαδες Vs καρεκλαδες..χαχαχαα! Λοιπον..τι λετε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Α οχι μονο 5*5 αλλα και "καθε τοσο" ... :D

Μιας και μια μεγαλη μεριδα των θαμωνων αυτου του χωρου ειναι σαρανταρηδες ή κοντοσαρανταρηδες, δεν σκεφτεσαι κατι πιο ησυχο - αλλα και retro ταυτοχρονα - μιας και το 5*5 δεν ειναι επουδενι ;)
 
E καλα..μια ιδεα πεταξα..Οχι ασχημη νομιζω..Δεν ειπα να παιζουμε λες και παμε για τελικα Champions League..χαλαρα και για χαβαλε!
 
Εγώ συμφωνώ απόλυτα με την πρόταση του φίλου!

Εσείς θα παίζετε και εγώ θα κάθομαι δίπλα στην γραμμή του άουτ και θα μαζεύω τα "θύματα"!

Με τόσα γερόντια στο forum, η δουλειά θα είναι εξασφαλισμένη για καιρό.

Με αγάπη, ο γιατρός σας. :D
 
χαχαχα! Καταλαβα...Ασ κανουμε αγωνες παλαιμαχων τοτε..!
 
Στους φραπέδες και στις μασαμπούκες διαπρέπουμε πάντως. :) :) :)
 
μην το βλεπετε ετσι και ο ρομαριο επαιζε μεχρι προσφατα και ο ζινταν μια χαρα επαιξε στων αγωνα κατα της φτωχιας θεληση να υπαρχει
 
δεν το κάνουμε αγώνες μπάσκετ καλύτερα που "το έχω"?

αν παίξω ποδόσφαιρο θα πέσουν όλοι κάτω από τα γέλια... :rofl:
 
Ειμαι Μεσα Που Και Ποτε
 
Κι εγώ το βρίσκω καλή ιδέα. Πάει καιρός από την τελευταία φορά αλλά έπαιζα χρόνια 5x5... Καπαρώνω από τώρα την θέση του τερματοφύλακα στην ομάδα των Amigάδων.
 
Μεχρι στιγμης ειμαστε 3..Εχουμε δρομο ακομα....χαχαχαχαχα!
 
εγώ λέω να παίξουμε αμιγκάδες vs αταράδες (με το ζόρι συμπληρώνουν πεντάδα αλλά λέμε τώρα :p ) να τους περνάμε σαν...σταματημένους διότι στο vs thread διάβασα ότι είναι γρήγοροι :p
 
Εγω παντως με τους αταραδες θα πηγαινα...lol!
 
Για να λέμε την αλήθεια και οι Αμιγκάδες και οι Αταράδες γιατρό χρειάζονται. Γεράσανε... :p
 
σταμάτα βρε κακε... :p

μπορεί να κάνουμε διαγωνισμό μπύρας, χοτντογκ ή οτιδήποτε άλλο!

Έτσι και αλλιώς μετά το αλληλοπείραγμα εκεί θα πάμε για μασαμπούκα ολ τουγκεδερ!!!
 
Πίσω
Μπλουζα