Retro σημείο σε πολυκατάστημα! [Atari2600]

Μπραβο Ντινο! υπεροχη ιδεα!
 
Dino είσαι φοβερός!!!

Παρα πολύ καλή κίνηση που είμαι σίγουρος ότι θα προκαλέσει το ενδιαφέρον σε πολύ κόσμο στο μαγαζί!!!

Φαντάζομαι την σκηνή που κάποιος θα το κοζαρει και θα ρωτάει τον πωλητή εάν πωλείται το ATARI.... :D ( Εγώ βασικά αυτό θα έκανα... ;) )
 
ρε μπας και ο αρμοδιος του τμηματος ειναι απο το retromaniax?παντως πιστευω οτι ολο και θα το χαζευουν..
 
ανέλπιστα καλό! μπράβο Dino!
 
Thanx guys!

Το ήξερα οτι θα το εκτιμήσετε! :D
 
DINO είπε:
Σας ευχαριστώ για τα σχόλια! :)
Λοιπόν για να μη τρέχετε στα Carrefour της περιοχής σας, να ξεκαθαρίσω κάτι:

Η σκέψη και η υλοποίηση του project, είναι δική μου που τυγχάνει να εργάζομαι εκεί. Όταν μου είπαν οτι θέλουν κάτι εξτρά, όταν θα στήναμε τα videogames, κατευθείαν το μυαλό μου πήγε σε αυτό...

Η κονσόλα, το Joystick, τα παιχνίδια, είναι όλα από τη συλλογή μου!

Επίσης, και το artwork (εκτυπώσεις και στήσιμο της βιτρίνας είναι δικής μου έμπνευσης).

Οπότε να ξέρετε οτι δεν πρόκειται να βρείτε αυτήν την εικόνα, σε άλλο κατάστημα, παρά μόνο σε αυτό της Πάτρας.

Βασικά ήθελα να συμπεριλάβω και άλλες κονσόλες, αλλά ο χώρος ήταν περιορισμένος...

Χαίρομαι που σας άρεσε!
Τι να σου πω παιδάκι μου. :D :bow: :beer:
handshake-1.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερό concept και εκτέλεση, αλλά γιατί να μην στηθεί και στα υπόλοιπα καταστήματα τους ? Έστω στα κύρια... (Αθήνα, Θεσσαλονίκη κ.τ.λ)

Και για να πω και την αμαρτία μου, κάτι τέτοιο θα ήθελα να δω, για να πάρω το πρώτο αεροπλάνο και να έρθω... !

soft-fc-shelf1.jpg


(otherwise, τι διάολο υπεραγορά έχετε ? :p )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Shakti είπε:
Τι να σου πω παιδάκι μου. :D :bow: :beer:
handshake-1.gif
ΧΑΧΑΧΑ!!! Σε ευχαριστώ Shakti!

I do this for a living! :D

user είπε:
Φοβερό concept και εκτέλεση, αλλά γιατί να μην στηθεί και στα υπόλοιπα καταστήματα τους ? Έστω στα κύρια... (Αθήνα, Θεσσαλονίκη κ.τ.λ)
Thanks!

Δε νομίζω να μπουν στη διαδικασία να βρουν ρετρό κονσόλες... Εμείς αυτό το κάναμε εξτρά, μετά από παρακίνηση δική μου.
 
οτι και να πω ειναι λιγο!!!!απλα φοβερο!!!!χιλια μπραβο!!!!

σιγουρα εδωσες ιδεα σε πολλους απο εδω μεσα για να κανουν κατι παρομοιο!!!
 
Εεεεεεεεετσι... Πρώτη μούρη ο 2600 :D

Μπράβο Dino
 
Μπραβο σου!

Αμα εχει μερακι ο ανθρωπος... :)
 
Πίσω
Μπλουζα