Retro στέκι στην Θεσσαλονίκη.

σορυ για την καθυστερημενη απαντηση αλλα εκανα διάλειμμα για φαγητο

Ναι,απο Θεσσσαλονικη στην Θεσσαλονικη.Ανατολικη μερια
 
Πολύ ωραία..να που η Θεσσαλονίκη βγάζει μια δύναμη μια φωνή ζήτω η αλαγή....Τι λεω?! :confused: !!!!Ελπίζω στα ρετρό καφεδάκια που θα γίνονται να γινόμαστε όλο και περισσότεροι! :D
 
Viva La Revolution :animlaugh:

Παντως,περα απο την πλακα...ωραια θα ειναι να μαζευομαστε και να τα λεμε απο κοντα με καφεδακι και αν φτιαξουμε και κανενα cabinet να κανουμε τις κοντριτσες μας.
 
Καλως ηρθες λοιπον στη retroπαρεα μας nix :thumbup: (πες μου οτι αυτο το nick εχει σχεση και με (u)nix ή οτιδηποτε σχετικο ??)
 
Καλωσόρισες συντοπίτη!!!:wavey:
 
Ουυυυυυυυυ κακα! Ουυυυυυυυυ Unix :diablotin: . Ξουυυυυυυ 666.Ουυυυυυυ!

Οπως κατάλαβες καμία :biglaugh:

καλώς σας βρήκα,αδέλφια αρχαιολόγοι! :vbwave:
 
ειχα μια κρυφη ελπιδα...:biglaugh:
 
Λοιπον εχουμε και λεμε...

1) viking3100

2) akmakas

3) nix

4) candy

......

o επομενος παρακαλω...
 
nix είπε:
Ουυυυυυυυυ κακα! Ουυυυυυυυυ Unix :diablotin: . Ξουυυυυυυ 666.Ουυυυυυυ!
Οπως κατάλαβες καμία :biglaugh:

καλώς σας βρήκα,αδέλφια αρχαιολόγοι! :vbwave:

Καλώς όρισες και εύγε για τις προτιμήσεις σου!!!!! :diablotin: :diablotin:
 
Καλώς σας βρήκα και...

Thank you :D
 
Καλώς ήρθες και καλά Post. :) :)

[edit] Dead pic [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
παιδια τι γινεται Χαρη και εγω μεσα!!!
 
Τελικά τσούλησε αυτή η ιδέα;

Θα πείτε, τι ρωτάς τώρα μετά από 8 χρόνια...
 
Χαχα!! Τζονι φανταστικος.. Δεν αφηνεις θεμα για θεμα ε? (Καλα κανεις)!

Πας ολοταχως για τα 10.000 ποσταρισματα σε 2-3 μηνες, χαχα!! :p

Υ.Γ. το spoiler ΟΛΑ τα λεφτα!! :p
 
viking4a είπε:
Χαχα!! Τζονι φανταστικος.. Δεν αφηνεις θεμα για θεμα ε? (Καλα κανεις)!Πας ολοταχως για τα 10.000 ποσταρισματα σε 2-3 μηνες, χαχα!! :p

Υ.Γ. το spoiler ΟΛΑ τα λεφτα!! :p

Χαχαχα! Είπα να ρωτήσω μπας και χάνουμε επεισόδια τόσο καιρό.
 
Γιάννη υπάρχει ένα ρετρό στέκι στην Θεσσαλονίκη και αν δεν κάνω λάθος είναι στην Σταυρούπολη. Η συναντήσεις τους γίνονται κάθε (με επιφύλαξη το κάθε) Τετάρτη. Δεν ξέρω τώρα αν το συγκεκριμένο είναι αυτό το οποίο ξεκίνησε να κάνει ο VIKING310.

Περισσότερες πληροφορίες μπορεί να σου δώσει ο MasterGR γιατί το συζητήσαμε μαζί στην συνάντηση. :) Θέλω κάποια στιγμή να πάω και γω αλλά πότε....
 
Kambia είπε:
Γιάννη υπάρχει ένα ρετρό στέκι στην Θεσσαλονίκη και αν δεν κάνω λάθος είναι στην Σταυρούπολη. Η συναντήσεις τους γίνονται κάθε (με επιφύλαξη το κάθε) Τετάρτη. Δεν ξέρω τώρα αν το συγκεκριμένο είναι αυτό το οποίο ξεκίνησε να κάνει ο VIKING310. Περισσότερες πληροφορίες μπορεί να σου δώσει ο MasterGR γιατί το συζητήσαμε μαζί στην συνάντηση. :) Θέλω κάποια στιγμή να πάω και γω αλλά πότε....
Αυτά είναι ωραία νέα! Θα το αναλύσουμε περαιτέρω με τον MasterGR λοιπόν. Thanks για την απάντηση :) .
 
Εδώ είμαστε ;) :

http://www.retroclub.info/

Ιδρυτικά μέλη:

amiga500fan

D.a.t (Alex)

dR_wH0

ikonsgr

nicked

nkary

npac

panos_pit

tzoudas

ultra

viking

Μέλη:

aiolikos

Devell

Επίτιμο μέλος:

geoanas

Ναι ο χώρος είναι του Χάρη (Viking310).

Εγώ δυστυχώς (αν και επίτιμο μέλος) δεν μπορώ να παρεβρεθώ στις συναντήσεις τους κάθε Τετάρτη.

Πολλές δραστηριότητες... (βλ. RetoSystem 2012,Retrobit 2014,ComputerEvolution που τρέχει τώρα στο Noesis....) και εξαιρετικη παρέα !

Αξίζει να σημειωθεί ότι 3 από τα ιδρυτικά μέλη του RetroClub, (dr_WHo, nicked και nkary) "τρέχουν" το http://www.iamretro.gr/ (3 είναι όλοι κι όλοι :p και κανα-δυο εμείς που συνεπικουρούμε με κανένα κειμενάκι :D )

Περάστε και από εκεί για κανένα γλυκάκι ;) :D

Αφτά!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα