Retroid #02

Τα ουφαδικα και τα Fanzine προλαβα να διαβασω ,υπεροχα.
Στα ουφαδικα ιδιως εκανα ενα ωραιο time travel στα μαγαζια της εποχης.
 
Ε ρε κάτι ομορφιές!!!
Θα το διαβάσω σιγά σιγά και όχι μονορούφι για να μην πάθω στερητικό σύνδρομο μέχρι το επόμενο RETROID!!!!
 
Επιτέλους, γέλασε λίγο το χειλάκι σήμερα.
Ευχαριστώ Μάριε και όλους τους φίλους.
 
Εγώ σας ευχαριστώ που συμμετέχετε και βγαίνει το περιοδικό.
 
Μπηκα στο retromaniax και η πρωτη μου αντιδραση.....ωπα βγηκε το νεο τευχος :love::love::love: Τετοια χαρα για περιοδικο με βιντεοπαιχνιδια και αναμονη για το επομενο τευχος ειχα να αισθανθω απο την δεκαετια του 90 με το gamepro.

Μαριε :worship::worship::worship::worship:
 
Πολύ μου άρεσε το άρθρο για το σύγχρονο gaming που πρόλαβα να διαβασω. Μπραβο παιδια!
 
μπράβο παιδιά,πολύ ωραίο τεύχος!αξίζετε συγχαρητηρίων
 
To 2o τεύχος ξεπέρασε τα 200 downloads. Το περιοδικό είναι διαθέσιμο από τον Απρίλιο, συνεπώς τα downloads από το google drive που υπήρχε ήταν περίπου 90 με 100. Συνεπώς συνολικά πρέπει να είναι κοντά στα 300.
 
To 2o τεύχος ξεπέρασε τα 200 downloads. Το περιοδικό είναι διαθέσιμο από τον Απρίλιο, συνεπώς τα downloads από το google drive που υπήρχε ήταν περίπου 90 με 100. Συνεπώς συνολικά πρέπει να είναι κοντά στα 300.

Το ερώτημα είναι πόσο τοις εκατό αυτών των κατεβασμάτων αντιστοιχεί σε πλήρεις αναγνώσεις του εντύπου. ΣΚΑΡΤΟ 18% λέω εγώ...
 
Aυτό δεν είναι δυνατό να το εξακριβώσουμε σε καμία περίπτωση. Πιστεύω γύρω στο 10% το πολύ. Δυστηχώς τα πράγματα δεν είναι όπως ήταν 2005-2010. Η ρετρό-κοινότητα δεν έχει ούτε τους μισούς γενικά (όχι μόνο στο GRM).
 
Το τεύχος 2 μόλις ξεπέρασε και αυτό τα 400 downloads. Σταθερά στα downloads παραμένει το 3 τεύχος με την γυμνόστηθη φουτουριστική κοπέλα στο εξώφυλλο. Μάλλον τα επόμενα τεύχη θα έχουν εξώφυλλα του Playboy. :)
 
Πίσω
Μπλουζα