Retroid 9

Θα αργήσει λίγο, δεν σας πειράζει, έτσι;
 
Nα βαλετε και ενα πακετακι χαρτομαντηλα δωρο στο περιοδικο.
 
Το τεύχος αυτό πρέπει να περιέχει το καλύτεροι αφιέρωμα στη «Μάχη των πλανητών» που έχω διαβάσει ποτέ στο Interneτ.

Μπράβο βρε telonio.


Επειδή κατά τα λοιπά μου αρέσουν τα τυχαία σχόλια για το περιοδικό και σχετικά με τον «Πολυπύρηνο» (που θα αποκαλύψει την ταυτότητά του στο τεύχος 63), καλά τα albums αυτά αλλά, θα θέλαμε και Heart of Darkness στους δίσκους των Grave Digger.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κάνετε πολύ καλή δουλειά στο περιοδικό σας και μπράβο!!!! Έμαθα μάλιστα και κάτι που δεν ήξερα μέσα σε αυτό, έχετε κάνει ενα αρθρο για εναν υπολογιστή πολύ...λίγο καλύτερο από τα αγαπημενα 8μπιτα και πολύ πολύ χειρότερο από την μεγάλη Αμίγκα...νομίζω το έλεγαν atari st :p
 
Κάνετε πολύ καλή δουλειά στο περιοδικό σας και μπράβο!!!! Έμαθα μάλιστα και κάτι που δεν ήξερα μέσα σε αυτό, έχετε κάνει ενα αρθρο για εναν υπολογιστή πολύ...λίγο καλύτερο από τα αγαπημενα 8μπιτα και πολύ πολύ χειρότερο από την μεγάλη Αμίγκα...νομίζω το έλεγαν atari st :p
'Εχε χάρη που δεν είχα όρεξη να απαντήσω στο άρθρο. :D
 
Εξαιρετική δουλειά, πολύ χορταστικό τεύχος, μπράβο!
Από μερικά που διάβασα, πολύ καλό το review του Carnevil. Το έψαξα στο internet και ΓουΤουΦου...Υπάρχει μια ολόκληρη παραφιλολογία γύρω από το παιχνίδι. Από ότι κατάλαβα κάποιο troll του 4chan έγραψε ένα creepypasta και κάποιοι το πήραν στα σοβαρά; ή πιθανότερα κάνουν ότι το παίρνουν στα σοβαρά για να συνεχίσουν την τρολιά.

Πολύ ενδιαφέροντα τα αφιερώματα σε Αντιρίξ και Συμφωνίξ, μάχη των Πλανητών και Panavision όπως και η συνέντευξη με την κυρία Δέσποινα του Εγκέφαλου.

Αλλά βρε @telonio στα χειρότερα παιχνίδια το Bactron και το Heartland; Υπόψιν το Bactron έχει 17.67 / 20.00 από την κοινότητα στο CPC Power και το Heartland 7.21 στο Lemon64, ενώ είχαν και πολύ θετικά reviews εκείνη την εποχή. Θα μου πεις γούστα είναι αυτά, αλλά όχι και στα χειρότερα. Ειδικά με το τι σκουπίδι κυκλοφορούσε εκείνη την εποχή, υπάρχουν πολύ πιο χαρακτηριστικά δείγματα.
 
Συγχαρητήρια και από εμένα. Δεν το έχω διαβάσει ακόμη αλλά τα θέματά του φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα!
 
'Εχε χάρη που δεν είχα όρεξη να απαντήσω στο άρθρο. :D
Με τον DINO παραδοσιακά δεν αφήναμε τίποτα σχετικό να πάει χαμένο αλληλοπειράζοντας...προφανώς λοιπόν και σέβομαι τα μηχανήματα της εποχής μας τόσο πολύ που πλέον σκεφτομαι να...αμαρτησω και να πάρω επιτέλους και ένα "τετοιο"! Σε κάθε περίπτωση ευχαριστούμε για το περιοδικό που μοιραζεστε μαζί μας!!!
 
Ορισμένοι παρεξηγήθηκαν με αυτά που γράφω στο editorial. Και αυτό περιγράφω, γράφω την γνώμη μου και πέσανε να με φάνε. Ο καθένας αν διαφωνεί μπορεί να μην το κατεβάζει, τόσο απλά. Είναι αρκετά δυσνόητο για κάποιους να το καταλάβουν (προφανώς gay,trans και άφυλοι).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα