Robocop Review

H Ocean έδωσε τα εξαιρετικά κινηματογραφικά conversion όπως Robocop, Batman the movie, Untouchables και Chase HQ. Επίσης κυκλοφώρησε τα αγαπημένα ανα τον κόσμο Rainbow islands, The new zealand story, Cabal, Midnight resistance, Shadow warriors, Operation wolf, The Addams family και τόσα άλλα πολύ καλά παιχνίδια.
 
Μπραβο φιλε εξαιρετικο Review.Ωσο για την ocean οτι και να πουμε ειναι λιγο και μονο αυτες της παιχνιδαρες που ανξαφερεις (Rainbow islands, The new zealand story, Cabal, Midnight resistance, Shadow warriors, Operation wolf, The Addams family) να ειχε κυκλοφορησει θα εφταναν για να την μνημονευουμε για μια ζωη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν υπηρχε αυτη η μια και μοναδικη φορα που ακουσα απο τα σπικερακια του 6128 ,τα παρακατω λογια.

 




Serve the public trust
Protect the innocent


Uphold the Law
Το μηχανηματακι του Sugar μεταμορφωθηκε σε κατι σαν απο το 2000,το μακρινο μελλον,τετοιες στιγμες δεν ξαναζουμε,παιχνιδαρα και γραφικα και gameplay και αγαπημενο ηρωα ,ολα τα'χε.
 
Πολυ ωραιο το Review!! Το εχω και εγω στον 6128!! Πολυ ωραιο παιχνιδι για την εποχη του, βεβαια μου την εδινε γιατι τελειωναν οι σφαιρες!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ήταν η ευκολότερη έκδοση στον cpc...
 
Πίσω
Μπλουζα