Rocking in Digital!

tantalos

Retro Member
Joined
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
180
Αντιδράσεις
25
Για τους φανατικούς της Glam/Poser/Hard Rock / Heavy metal μουσικης, και ειδικά της δεκαετίας των 80's...

Σήμερα στις 9 το βράδυ, στο http://www.livetube.fm , ο υποφαινόμενος θα πραγματοποιήσει (τρομαρα μου) ένα ωριαίο πρόγραμμα με videoclips της εποχής και μουσικής σκηνής εκείνης!

Ειστε ολοι ευπροσδεκτοι :)

ΥΓ Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη σε περιπτωση που παραβιάζω κάποιον κανόνα του forum, οπότε και μπορείτε να αφαιρέσετε το post
 
Ωραίος. Αν και την ώρα που θα βγεις στον "αέρα" προσωπικά λιώνω στα games μετά καντηλίων, και θρησκευτικής κατανύξεως, ψέλνοντας την ακολουθία της μεγάλης εβδομάδος καθώς η σύζυγος με περνάει στα frags στο Unreal Tournament..........

Βοήθειά μας.........
 
Εγω να δεις πως λιωνω στο adventuring την ωρα των Χαιρετισμων - αλλα για χαρη των παλιων καλων χρονων, μια φορα την εβδομαδα, κανω μια εξαιρεση!!! lol ! ;-)
 
Χα χα! Θα σε ακούσω live σήμερα. Η κυρία είναι ακόμα στη δουλειά (εκεί την άφησα) , έχει αποκτήσει ψύχωση τελευταία.

HOLY DIVER and dry bread ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ε θα μας τιμήσει ο Ronnie τοτε, θέλοντας και μη... ;-)
 
Aπο οτι μπορω να δω, φαινεται νομιμο οποτε ΟΚ!

Φυσικα και θα ειμαι στο ακροατηριο!
 
[edit] Από Greeklish Μετατροπη [edit]

Παιδιά χίλια συγγνώμη. Δυστυχώς κάποιος πρέπει να μας "ματιαξε", δεν εξηγείται αλλιώς. Επί 1 μηνα κάνουμε εκπομπές, και σήμερα που το ανακοίνωσα εδώ, εμφανίστηκε πρόβλημα με το software και η εκπομπή ακυρώθηκε... Και μεταφέρεται την επομενη εβδομάδα. Thanks και πάλι , για το ενδιαφέρον σας

[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα το περιμενουμε τηνν επομενη εβδομαδα λοιπον με την ελπιδα να πανε ολα καλα αυτη τη φορα :)
 
θανος είπε:
θα το περιμενουμε τηνν επομενη εβδομαδα λοιπον με την ελπιδα να πανε ολα καλα αυτη τη φορα :)
Thanks Θανο, θα σας ειδοποιησω σε αυτο το νημα για την ημερομηνια και την ωρα.
 
Η "εκπομπη" προβάλλεται σήμερα, στις 11 το βραδυ, και παλι στον livetube.fm . Θεου θελοντος και κυβερνοχώρου επιτρέποντος...
 
ωραια θα την ακουσω και εγω :)
 
Σήμερα κατάφερα να την δω. Ωραίες επιλογές :) Έβαλες τελικά και Dio - "Stand Up And Shout"
 
Thanks Kambia! :) Ελπιζω να εισαι παρουσα στις επομενες :)
 
'Μουσικό ταξίδι στα 80s'

Όπως κάθε Δευτέρα, έτσι και σήμερα , στις 10 το βράδυ, μπορείτε να απολαύσετε μια ώρα με VideoClips των μεγαλύτερων ξένων επιτυχιών των 80s ζωντανά στις οθόνες των υπολογιστών σας! Η εκπομπή 'Sonic Trips, Visual Echoes' προβάλλεται στον ιστοτόπο http://www.livetube.fm και την επιμελείται ο υποφαινόμενος :D

Ελπίζω να σας δω εκεί! Δεκτές φυσικά πάσης φύσεως "παραγγελίες" πριν ή και κατά τη διάρκεια της εκπομπής!!!

Καλη σας μερα :) :)

ΥΓ Το παρόν δεν αποτελεί διαφήμιση, αλλά μάλλον... ενημέρωση :)
 
NiceTantalos!! Να μας ενημερωνεις ωστε να μην χανουμε τετοιες ωραιες φασεις
 
Thanks Wally! Εκπομπες κανω καθε εβδομάδα... Απλα πολύ σπάνια ενημερωνω, για να μην δωσω την εικονα spammer.... :xm:

Παντως αν κρινω απο το Avatar σου, μαλλον θα σου αρεσει περισσοτερο η αυριανη εκπομπη, που ειδικευεται στο metal :D Στις 11 το βράδυ της Τριτης!
 
Καλή φάση...

Μόλις γύρισα από τη δουλειά και θα κάτσω κανα 20λεπτο να τη δω...
 
Congrats!

Ωραία μουσική αναδρομή σε επιτυχίες που αγαπήσαμε απο τα 80's και 90's!

Μακάρι να ήταν περισσότερη ώρα...
 
Και κλασικά εγώ την ακούω από το ιστορικό! Ελπίζω κάαααααποια στιγμή να ακούσω την εκπομπή Live.

Ωραίες επιλογές. Ωραίος και ο ΖΧ με το riddle :D
 
A music trip to the '80s!

Είναι γεγονός πως χάρηκα πολύ με τη στήριξη που είχα από μέλη των Retromaniax... Οπότε, αποφάσισα να καθιερώσω στην 'εκπομπή' μου, στον Livetube.fm, τα τραγούδια της δεκαετίας των 80s! :flower: Γιαυτό και αποφάσισα να..συνοδευσω αυτη μου την αποφαση με το Video που ακολουθει :)

[video=youtube;MF34yP_ir-I]

Τα ξαναλέμε λοιπόν αυτή τη Δευτέρα!
 
Πίσω
Μπλουζα