Roma come Chicago (1968)

chris73

RetroActive
Joined
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
478
Αντιδράσεις
614
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H μόνη σου ελπίδα να πάρεις σβάρνα ότι video club υπάρχει μήπως και σταθείς τυχερός. Κάποτε υπήρχε ένα videoclub στην Πατριάρχου Ιωακείμ (Θεσσαλονίκη) που κάτι τέτοιες ταινίες τις είχε στάνταρ.
 
Kambia είπε:
H μόνη σου ελπίδα να πάρεις σβάρνα ότι video club υπάρχει μήπως και σταθείς τυχερός. Κάποτε υπήρχε ένα videoclub στην Πατριάρχου Ιωακείμ (Θεσσαλονίκη) που κάτι τέτοιες ταινίες τις είχε στάνταρ.
Κάποτε δυστυχώς....αν λέμε το ίδιο ( που το ίδιο λέμε), εδώ και μερικά χρόνια πέταξε τις vhs και το γύρισε σε dvd, με αποτέλεσμα να μην έχει πια εκείνες τις σπάνιες ταινίες...
 
Εμένα μου αρέσει να μιλάω με ονόματα. Αν παραβιάζω κάποιο κανόνα μπορεί ο διαχειριστής να πράξει όπως νομίζει.

Λοιπόν αν μιλάμε για το [edit] ακούστε αυτό:

Κάπου το 2000-2001 πήγα να μου γράψει το Sweet Movie. Όταν πήγα να το παραλάβω πλήρωσα 6000 δρχ. Ο κύριος με ένα υφάκι μου είπε μόλις είδε την έκπληή μου πως "ε, είναι σπάνιο"

Εντάξυ κύριέ μου, αν έτσι νομίζεις και η τρέλα σου είναι να ληστεύεις τον κόσμο πάω πάσο. Εκείνη την εποχή μόλις είχα πιάσει ουσιαστικά την πρώτη μου σοβαρή δουλιά και το μεροκάματο μου ήταν λίγο πάνω από όσο πλήρωσα.

Έτσι ακόμη και αν το έχει, ακόμη και αν μου το έδινε τώρα για 1 ευρώ, είναι θέμα ήθους και δεν θα το αγόραζα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα