Rumor : Η Sega θα ανακοινωσει καινουργιο μηχανημα στην E3!!!!!!!!

DarkSynbios είπε:
Sega on twitter : Interweb rumours of SEGA Europe closing are false. Rumours of Dirk Kuyt signing for Fenerbache? Much more likely.
Λετε να ητανε μια μικρη αναστατωση; :p
Οχι ρε :rant: ο τζαμπα παρηγγηλα δηλαδη 4 κυβωτια σαμπανια Louis Roederer Brut Premier για να γιορτασω αυτο το ευχαριστο γεγονος :D :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Οχι ρε :rant: ο τζαμπα παρηγγηλα δηλαδη 4 κυβωτια σαμπανια Louis Roederer Brut Premier για να γιορτασω αυτο το ευχαριστο γεγονος :D :p
Γινεσε κακος ρε Βασιλη.... Δεν τους λυπασαι τους Sega Fans ?? Θα πλημμυρισουμε απο τα κλαματα τους.... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ερθει και η σειρα σας 'απλυτα' παιδακια!! :p Μην φατε καμμια πατατα με το Wii U οπως το Virtual Boy! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ερθει και η σειρα σας βρωμιαρικα και 'απλυτα' παιδακια!! :p Μην φατε καμμια πατατα με το Wii U οπως το Virtual Boy! :p
 
Οι πατάτες θα γίνουν είδος προς εξαφάνιση φίλε dark, μια και δεν θα μπορούμε να τις εισάγουμε από Αίγυπτο! Οπότε καλοδεχούμενη η προσομοίωσή σου!!!!!!!

Πόσες ώρες μείνανε για να πάθετε ταράκουλο άραγες;;;;;;;; :p
 
pooky(1) είπε:
Οι πατάτες θα γίνουν είδος προς εξαφάνιση φίλε dark, μια και δεν θα μπορούμε να τις εισάγουμε από Αίγυπτο! Οπότε καλοδεχούμενη η προσομοίωσή σου!!!!!!!
Πόσες ώρες μείνανε για να πάθετε ταράκουλο άραγες;;;;;;;; :p
Γιωργαρε μη χασεις στης 1 σημερα την προ πσρουσιαση της NINTENDO.
 
pooky(1) είπε:
Οι πατάτες θα γίνουν είδος προς εξαφάνιση φίλε dark, μια και δεν θα μπορούμε να τις εισάγουμε από Αίγυπτο! Οπότε καλοδεχούμενη η προσομοίωσή σου!!!!!!!
Πόσες ώρες μείνανε για να πάθετε ταράκουλο άραγες;;;;;;;; :p
5 ωρες και 20 λεπτα για το Nintendo Direct και 47 ωρες και 20 λεπτα για την E3 παρουσιαση !! θα αρχισει το κλαμα απο σημερα μου φαινετε!! :D
 
pooky(1) είπε:
Οι πατάτες θα γίνουν είδος προς εξαφάνιση φίλε dark, μια και δεν θα μπορούμε να τις εισάγουμε από Αίγυπτο! Οπότε καλοδεχούμενη η προσομοίωσή σου!!!!!!!
Πόσες ώρες μείνανε για να πάθετε ταράκουλο άραγες;;;;;;;; :p
Μπορω να σε στειλω μεσω Νευροκοπιου,οπου εχουν παρα πολλες εκει και μπορεις να τις παραλαβεις και γρηγορα! :diablotin:
 
Παίδες δυστυχώς δεν θα είμαι παρών μπροστά σε υπολογιστή καθότιν σήμερα έχουμε γάμο με 500 και βάλε άτομα στο μαγαζί, είμαστε στη τρεχάλα, ήδη με βρίζουν που χαζεύω μπροστά στο lapitopi.

Αλλά αύριο το πρωί που θα φύγω θα ξέρω ότι τους πατήσαμε, τους φάγαμε και τους χωνέψαμε, (όχι δεν θα πω τη συνέχεια περί "θρόνου") τους πανίβλακες εχθρούς.
 
DarkSynbios είπε:
Κλαμματα και κρυο ιδρωτα θα εχετε :precry:
Με τη καμία! Θα ήθελαν κάποιοι, αλλά εμείς θα μοιράζουμε χαρτομάντηλα!!!!!! :p
 
pooky(1) είπε:
Με τη καμία! Θα ήθελαν κάποιοι, αλλά εμείς θα μοιράζουμε χαρτομάντηλα!!!!!! :p
Ρε George! Γιατι να τα μοιρασετε? Κρατηστε τα για εσας για την πικρα που θα φατε! :diablotin: Οι νεοι αποκλειστικοι τιτλοι του Wii U! Cooking Mama HD, Laudry HD, Ironing HD, Clean your room HD, Make Up HD and etc..
 
Είμαστε καλά παιδιά και σκεφτόμαστε τους διπλανούς μας όταν υποφέρουν! Γι' αυτό!
 
Ετσι βγαλτε πονο,κλαψτε,βγαλτε τον καημο σας και το κομπλεξ σας για την τεραστια NINTENDO.Αιντεεεεεεεεεεεεεεε ρε NINTENDO τρελανε μας :D Αιντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
 
[quote name=Αιντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D [/quote] Εγω ξερω εκει στην Νιντεντο ειναι ολοι παναθηναικοι! :D
 
metalcandyman είπε:
Ετσι βγαλτε πονο,κλαψτε,βγαλτε τον καημο σας και το κομπλεξ σας για την τεραστια NINTENDO.Αιντεεεεεεεεεεεεεεε ρε NINTENDO τρελανε μας :D Αιντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D
Εγω ξερω εκει στην Νιντεντο ειναι ολοι παναθηναικοι! :D
 
DarkSynbios είπε:
Εγω ξερω εκει στην Νιντεντο ειναι ολοι παναθηναικοι! :D
Δεν νομιζω... Μαλλον Ολυμπιακοι ειναι γιατι εχουνε βαρεθει να σηκωνουν Κουπες :p . Επισης θα τα Σαρωσει ολα φετος η Ninty οπως ο Θρυλος!! :cool:
 
Με τις ..... που ειδαμε στην Ε3,τωρα ειναι η ευκαιρια να βγαλει η SEGA καινουργια κονσολα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DarkSynbios είπε:
Με τις .... που ειδαμε στην Ε3,τωρα ειναι η ευκαιρια να βγαλει η SEGA καινουργια κονσολα!!
Πες τα ρε φίλε!! Τι αίσχος ήταν αυτό εφέτος......από όλες τις εταιρείες. Άντε λίγο η Sony ξάφνιασε και η Ubi....όλες οι άλλες για τα μπάζα που λένε.
 
Αμα εβγαζε ενα κονσολικο με το νεο RingEdge 2 board θα τους επαιρνε τα σωβρακα...τουλαχιστον στις εντυπωσεις.

Να ετοιμαζε τιτλους που δεν θα χρειαζοντουσαν τρελο budget Crazy Taxi 3, Virtua Tennis 5, Virtual Striker 5, Clockwork Knight 3 κτλ και μετα να πηγαινε στο κυριως πιατο...

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
 
Πίσω
Μπλουζα