Rygarix: Σχόλια!

χαχαχα... η Ντιαναδεσουπερσταρίνα το είδε;;;; :D
 
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα σχόλιά σας, χαίρομαι που σας άρεσε. Το όλο εγχείρημα το εμπνεύστηκα όταν είπε κάτι ο Paspartoo στο box για Γαλάτες. Ένιωθα τύψεις που είχα πάρει τόσα πολλά thanks για κάτι φτιαγμένο στο πόδι -γιατί τέτοιο ήταν το βιντεάκι του Χίτλερ- κι ήθελα να κάνω κάτι λίγο πιο προσεγμένο για σας.

Είστε όλοι οι μούσες μου! (κι οι Candy Sisters μουσίτσες)
 
Μπράβο ρε Άλκη,καταπληκτικό δημιούργημα ρε φίλε !!!
 
Πω πω, παραλίγο να τις φάω από τον γείτονα που τον ξύπνησα από τον μεσημεριανό του ύπνο, με τα (αρκετά) δυνατά χαχανητά μου!!
 
Κ.Α.Τ.Α.Π.Λ.Η.Κ.Τ.Ι.Κ.Ο. [παλιό hit του Ρακιντζή λέει... χαχαχαχαχαχαχαχαχα]

Άξιος φίλε... ΑΞΙΟΣ!!! Συνέχισε έτσι...

Πολλές ευχαριστίες...
 
Και εκεί που σε έχει πιάσει βαριεστημάρα, έρχεται ένα τέτοιο πόστ και σου φτιάχνει τη μέρα!!!

Two thumbs up, για τον κόπο σου και το χιούμορ σου!!! :thumbup: :thumbup:
 
Πολύ έξυπνο κόνσεπτ! Μπράβο είσαι ευρηματικός! Συνέχισε έτσι! :) ;)
 
Ό,τι και να πω είναι λίγο!!!

Εξαιρετικός, ευρηματικός & απίστευτα χιουμοριστικός, γι' ακόμα μια φορά! :)

Μήπως να το έκανες σε τεύχη? Μικρή μου φάνηκε η ιστοριούλα! :) :)

Να 'σαι καλά - το απόλαυσα μέχρι τελευταίο σκίτσο! :)
 
Να'σαι καλά, βρε Άλκη μου... το χρειαζόμουν κάτι τέτοιο για να χαλαρώσω λιγάκι από το πήξιμο και το τρέξιμο εδώ στην ξενιτιά... (τα θέλω κι όλα δικά μου βλέπεις... και μεταπτυχιακό και δημοσιογραφία και μπάσκετ και εξόδους... :( )

Χαρά στο κουράγιο σου βέβαια και κυρίως στο χρόνο που βρίσκεις για να ασχοληθείς και με αυτά και να μας κάνεις να γελάμε...

//Χεχε... πόσο μου άρεσε που στη σκηνή που συμμετέχω αποτρέπω άλλους Γαλάτες από το να παίζουν με μηχανήματα της κατάπτυστης SErvice GAmes... :diablotin:
 
Εξαιρετικό alkis21!!!...Πολύ καλή δουλειά! Πανέξυπνο...well done!!!

Απίστευτο γέλιο... :D

Μια υποψία,...μήπως το octopusάκι το... "βοήθησε" καθόλου το...

΄΄΄; ;)
 
alkis21 είπε:
Μπορεί και να' ναι έτσι. ;)
...I know;)! Παρεπιπτόντως,...έκανες καταπληκτική δουλειά ("κάτι" ξέρουμε κι εμείς από μακέτες)!

..Και - ω τι υπέροχον - μέρος των παιδικών μου αναμνήσεων αποθανατίστηκε δια πάντα εις το χωριό των Retromaniax... :D

"Les Dieux sont trop genereux au village des Retromaniax"...
 
Πίσω
Μπλουζα