Shera Jutt - Πακιστανικο TPS

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.797
Αντιδράσεις
4.291
Ποιος δεν εφαγε το φαγακι του σημερα?

 
δεν παίζει να είναι αληθινό αυτό ΛΟΛ
 
χαχαχαχα τα σπάει... ακουσα πως για τους gamers στην Ελλάδα όποιος το αγοράσει θα έχει και ένα δωρεάν πλύσιμο τζαμίων :D
 
nicksofar είπε:
χαχαχαχα τα σπάει... ακουσα πως για τους gamers στην Ελλάδα όποιος το αγοράσει θα έχει και ένα δωρεάν πλύσιμο τζαμίων :D
προς πισω τζαμια :D :D:D:D
 
A XA XA Π@kistani Powa FTW!!!!!!!!!!!!
 
.......................................(άφωνος)
 
Pak - man??????????
 
Δυστυχώς κοροιδεύουμε τους Πακιστανούς μεν, αλλά δείξτε μου πιό φιλόδοξες ή ποιοτικές ελληνικές παραγωγές. Δυστυχώς -και- εκεί είμαστε στον πάτο της κατάταξης. :xm:
 
Το παραπανω παιχνιδι σκεφτονται να το βγαλουν και σε coinop! Α, ρε MAME, θα ζησεις ενδοξες στιγμες! :)

Οσο για τις Ελληνικες προσπαθειες, ειδαμε με τι στοργη αγκαλιασαν οι Ελληνες MMORGακηδες το DarkFall...
 
"Ελληνική" προσπάθεια που προγραμματίστηκε από Νορβηγούς. ;)
 
Τα adventures του Άλκη για παράδειγμα!
 
Maddog είπε:
Δυστυχώς κοροιδεύουμε τους Πακιστανούς μεν, αλλά δείξτε μου πιό φιλόδοξες ή ποιοτικές ελληνικές παραγωγές. Δυστυχώς -και- εκεί είμαστε στον πάτο της κατάταξης. :xm:

Εντάξει άς μην είμαστε και εντελώς ισοπεδωτικοί. Κάτι γίνεται, έστω και σε πρωτογενές στάδιο. Υπήρχε και στην Amiga ελληνικό development, και ας ήταν και entry level. Δέν θυμάμαι το όνομα εκείνου του shmup ας μου θυμήσει κάποιος. Μετά, είναι και εκείνα της Γενναδίου ( οκ, είπαμε...) και η Metal Fin του σχετικά γνωστου World Basketball Manager, και το adventure "Συνομωσίες" (Ντάξ, και οι κουμπάροι αδέρφια είναι). Για Ελλαδίτσα καλά είναι. Το άν τώρα μου φαίνεται ποιοτική παραγωγή το παραπάνω paki-game δέν θα το σχολιάσω. Το μόνο σίγουρο είναι ότι γέλασα με τo voice acting. Για το MMO δέν σχολιάζω γιατί τα σιχαίνομαι όπως και να έχει. Εκείνο όμως το "Θέσεις" τί απέγινε ?
 
μην ξεχναμε ακομα οτι η Ελλαδιτσα μας εχει βγαλει και πολλα Ιστορικα και Εκπαιδευτικα προγραμματα απο εποχη Amstrad CPC και μεχρι σημερα.
 
η Cosmon Software επισης (θα ανοιξω thread Το βραδυ)
 
το strategy με θεματολογία το 1821 που το πάτε?
 
Πίσω
Μπλουζα