Sir Clive - o καρδιοκατακτητης

Βλεπω οτι η ξανθια διχαζει (περι γουστου δε γινεται θεμα) αλλα ενα ειναι το σιγουρο...Το λεει η καρδουλα του Θειου εκτος κι αν για τα...γκουχ...γκουχ.... καθηκοντα του εχει εφευρει καμια micro συσκευη "υποβοηθησης".
 
καπου θα εχει φυλαξει κανα sinclair joystick για ερωτικο βοηθημα........παω για banarisma......
 
2 ψαρονεφρια στο 5

1 τζατζικι και μια Kaiser στο 17

1 ban στο 23

Ελα μαστορα γρηγορα...

Με ενα DivIDE θα βγει παληκαρι ο Θειος ρε!
 
Απλά τραγικός ο τύπος....

Άλλος ένας που εξευτελίζει εαυτόν με καπρίτσια τέτοιου τύπου.Ναι,ΟΚ,ασφαλώς δικαίωμά του να κάνει ό,τι θέλει,αλλά μη λέμε μετά ότι μας φταίνε οι γυναίκες για όλα.

Όχι,δε ζηλεύω καθόλου,δε θαυμάζω τίποτα από το γελοίο θέαμα αυτό και φυσικά ελπίζω -αν τα φέρει ποτέ η ζωή έτσι- να μη φτάσω ποτέ να κάνω τέτοια καραγκιοζιλίκια !

Μακριά από εμάς...
 
Μπα, μπα, κάποιος πάτησε τα 30 και ακούγεται σαν τους γέρους του muppet show!!!! :D :D:D

Ρε bro, είναι κανόνας της ζωής. Σε μικρή ηλικία θες μεγάλες, και σε μεγάλη ηλικία θες πιπίνια. Δεν μπορείς να πας κόντρα σε νόμους του σύμπαντος!!! :cool: :cool:
 
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!! Όταν πατήσεις τα 35, να δεις για πότε θα αλλάξεις γνώμη! Στα 40, θα υλοποιείς τα αντίθετα!!!!!!!!!!!!!!
 
Μα στα 40 το να έχεις μια 30άρα είναι απολύτως ΟΚ !

Αλλά στα 65-70....
 
manos426f είπε:
Μα στα 40 το να έχεις μια 30άρα είναι απολύτως ΟΚ !Αλλά στα 65-70....

Αυτό λέω ρε!

Στα 40 -> 30άρα,

Στα 70 -> 18άρα!!!!!! (Χ2 άμα λάχει ναούμ.......!!!!!!! ) :flower: :flower:
 
πες μου οτι αυτοs πισω απο το ζευγαρι ειναι ο rygar?

εγω τον παω τον θειο εκανε λεφτα ειναι sir και κανει την ζωη του....
 
noxrider είπε:
Το ότι είμαι σχιζοείδης προσωπικότητα μου είναι γνωστό από τα παιδικά μου χρόνια...το μόνο που κατάφερες Nemo είναι να με κάνεις να γελάσω καθώς λάτρεψα το μίνι απόσπασμα που δημιούργησες μεταξύ ...εμένα και εμένα.By the way εξακολούθω να βλέπω στη φωτογραφία τον Spock γερασμένο(καμία σχέση με τον γοητευτικό Sir Clive της δεκαετίας του 1980) και μία κακοντυμένη white trash blonde bimbo.

Εμενα παντως μου θυμιζει τον Larry Laffer σε ριαλ βερσιον !

476.jpg


6173913334.png


Εδω μαζι με την Θειτσα σε ΧΧΧ καταστασεις :D

image27.jpg
 
manos426f είπε:
Μα στα 40 το να έχεις μια 30άρα είναι απολύτως ΟΚ !Αλλά στα 65-70....
Μιας και ειναι και νεος και ωραιος ο παιχτης.....

ειναι ευκαιρια να κανει και κουτσουβελα! Τωρα πια που βγηκε και απο την εφηβια :D :D:D
 
manos426f είπε:
Μα στα 40 το να έχεις μια 30άρα είναι απολύτως ΟΚ !Αλλά στα 65-70....

Εγω παλι πιστευω οτι οταν δεν ξερεις τι εχεις απο χρημα, απλα τις βλεπεις σαν παιχνιδια. Στην συγκεκριμενη περιπτωση δε,του Μπαρμπα Clive, σαν ενα μελλοντικο Spectrum! Και τι αλλο να θελει καποιος απο αυτο βρεεε?... Να παιξει θελει το παιδι!να παιξει!

Προσοχη ομως Θειο, γιατι εδω δεν εχει Game Over, αλλα Life Over! :p :cool:

Υ.Γ Δεν τσιγκουνευτηκε μονο τα διακοπτακια, αλλα και ενα δευτερο βυσμα rca για εξοδο composite, παρολο που το μηχανακι του το βγαζει ετοιμο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΒΙΟΝ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΝ ΘΕΙΕ CLIVE!!

Παντρευτηκε τη δεσποινις Bowness στο Las Vegas το τσακαλι! Καλη φαση θα ηταν να εφευγαν απο την τελετη με δικαβαλο C5 και απο πισω κρεμασμενα CPC, +2 /+3 και λοιποι τενεκεδες

article-1269050-0950DB08000005DC-762_468x295.jpg
 
Πολύ μπροστά ο Θείος! 33 είναι η μαντάμ, δεν είναι και καμιά παιδούλα :D
 
Χαλια η κοπελα. Κριμα το παλικαρι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα