SNES Super Everdrive Flashcart

Φιλε μου δεν σε αμφισβητω ουτε διαφωνω και οι γνωσης μου περι πληροφορικης ειναι οι τυπικες εννος μεσου χρηστη δεν εχουν καμια σχεση με της δικειες σου που αν θυμαμαι καλα απο καποιο αλλο θεμα πρεπει να ειναι και η δουλεια σου αυτη.Απλα εγω και μιλαω πρωσοπικα για μενα παιζω δεκαδες παιχνιδια του snes με το zsnes και δεν εχω αντιμετωπιση κανενα προβλημα με την ταχυτητα η οτιδηποτε αλλο.Και αν καποιον δεν του περισευουν 90 ευρω να αγορασει το flashcart ας βαλει το zsnes και μια χαρα θα ειναι.
 
Και μένα το Flashcart μου κάνει λίγο ΜΑΜΕ να σας πώ, και μία ψήνομαι την άλλη λέω άστο !!! Εντάξει, δέν καίγομαι να παίξω στο Snes το Barbie adventure ή ξερω γώ τί. Με 90 ευρώ αγοράζεις λίγο εώς πολύ απο κανα ebay όλα τα 5-6-7-8 αγαπημένα σου σε κουτάκι κυριλέ. Αλλα είναι θέμα γούστου καθαρά, εδώ ο φίλος freaktmp φαίνεται πως γουστάρει να έχει τα πάντα απο κάθε κονσόλι, άμεσα διαθέσιμα στο ίδιο το κονσόλι ! Και φυσικά τα flashcarts είναι εντελώς μονόδρομος, και στην τελική καλύτερα να μαζέυεις roms που δέν θα παίξεις, παρά carts. Απλά είναι θέμα γούστου, και θέμα gamer. Εγώ ας πούμε και στο ΜΑΜΕ που έχω σε μιά τηλεόραση με arcadejoy, έχω αφήσει 20 παιχνίδια !!!
 
Other_Reality είπε:
Και μένα το Flashcart μου κάνει λίγο ΜΑΜΕ να σας πώ, και μία ψήνομαι την άλλη λέω άστο !!! Εντάξει, δέν καίγομαι να παίξω στο Snes το Barbie adventure ή ξερω γώ τί. Με 90 ευρώ αγοράζεις λίγο εώς πολύ απο κανα ebay όλα τα 5-6-7-8 αγαπημένα σου σε κουτάκι κυριλέ. Αλλα είναι θέμα γούστου καθαρά, εδώ ο φίλος freaktmp φαίνεται πως γουστάρει να έχει τα πάντα απο κάθε κονσόλι, άμεσα διαθέσιμα στο ίδιο το κονσόλι ! Και φυσικά τα flashcarts είναι εντελώς μονόδρομος, και στην τελική καλύτερα να μαζέυεις roms που δέν θα παίξεις, παρά carts. Απλά είναι θέμα γούστου, και θέμα gamer. Εγώ ας πούμε και στο ΜΑΜΕ που έχω σε μιά τηλεόραση με arcadejoy, έχω αφήσει 20 παιχνίδια !!!
Συμφωνω σε ολα φιλε other_reality και γω αυτο ακριβως ειπα.Γιαυτο ειπα οτι αν καποιος θελει να γλητωσει τα λεφτα αλλα παραληλα θελει να παιζει ολα τα roms ας βαλει το zsnes η το snes9x και εχει την ησυχια του.
 
Πίσω
Μπλουζα