"Sonic chronicles DS"

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.886
Αντιδράσεις
3.878
Rpg λενε οτι ειναι.

Ενδιαφερον.

BioWare's Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood

2005444007552947051_fs.jpg


2005428843474607724_fs.jpg


2005459085010934791_fs.jpg


2005493888053907524_fs.jpg
 
χμμμ κατι σαν paper mario θα ειναι μαλλον...
 
Με τις αηδιαστικες σαβουρες, και την βεβηλωση του ΘΡΥΛΙΚΟΥ ονοματος sonic, μονο προδοτης δεν εισαι keeper7k. Μακαρι τα "ξεφτερια" της τωρινης sega να παραδειγματιστουν απο nintendo μερια, μπας ξαναδουμε παιχνιδαρες.
 
οσο η sega δεν εχει δική της πλατφόρμα, θα είναι ο φτωχός συγγενής.
 
Επισημο site εχει φωτος και αλλα πολλα. :thumbup:

Read
 
Το να έχεις ελπίδες να είναι ενδιαφέρον παιχνίδι με τον "κυανό ακανθόχοιρο" είναι σαν να εχεις ελπίδες να ξαναβγάλει κονσόλα η SEGA... :rofl:

Πάντως, ήθελα να'ξερα πως θα αντέξετε οι fans του να παίξετε παιχνίδι που δεν θα τρέχει πάνω-κάτω σαν( ;) ντοπαρισμένος σπρίντερ... ::)

//Όχι τίποτα άλλο, δεν έχω ελπίδες να τσιμπήσει κι ο Maddog για να έχουμε εκείνα τα πάλαι-πότε Νintendo vs SEGA flames από το mame.gr, αφού αποκλείω το ενδεχόμενο να ελέγχει το subforum του DS... :cool:
 
Παντού σε παρακολουθώ ποταπό σκουλήκι. :D

Ph33r!
 
Πάντως, πέρα από την πλάκα, 1-2 previews που διάβασα έχουν θετικά σχόλια, αλλά από την άλλη, θα μου πεις, τόσα χρόνια έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι previews...

Maddog είπε:
Παντού σε παρακολουθώ ποταπό σκουλήκι. :D
Ph33r!
Τώρα να σχολιάσω το avatar ή όχι??? :precry: Τι να πω... κρίμα το κακόμοιρο το μωρό... Δεν θέλω να σκέφτομαι την ανατροφή που θα πάρει...

//Άντε, όπου να'ναι βγαίνει στην Ευρώπη και το Super Smash Bros. για να αναβιώσουμε επιτέλους τη "μητέρα των μαχών" στο ραντεβού-θανάτου που σου χρωστάω... :cool:
 
Πίσω
Μπλουζα