Sonic Unleashed - Μύκονος

user

RetroWannaBe
Joined
2 Αύγ 2010
Μηνύματα
87
Αντιδράσεις
3
Δεν ξέρω αν το έχετε υπόψην, το πρόσεξα τυχαία και είπα να το μοιραστώ μαζί σας.

Δείτε τι λέει ο uploader:

Back at E3, when I uploaded this, the stage was simply known as Mykonos because that's where it's based on. SEGA renamed is Apotos in the game, and the stages name became Windmill Isle instead of Greece.
 
Ακόμα και στη γεωγραφία ανεπίδεκτος μαθήσεως ο Sonic...

Προφανώς η πίστα (ειδικά αν κάποιος έχει δει κι άλλα βίντεο) είναι βασισμένη στη Σαντορίνη και ουχί στη Μύκονο...
 
Δεν έχω δει περισσότερα βίντεο από αυτό αλλά με βάση αυτό

and the stages name became Windmill Isle instead of Greece.
μάλλον στην Μύκονο αναφέρεται. (ανεμόμυλοι = Μύκονος)
 
Εχέμ; Το παιχνίδι έχει βγει απο το 2008. Θυμάμαι που ο Chip είχε λιμπιστεί ένα παγωτό σε ένα cutscene στην συγκεκριμένη τοποθεσία. (μπλέξαν και το gelato με την Ελλάδα και τα κάνανε ελαφρώς ρόδα) Για όσους ενδιαφέρονται να το πάρουν, είναι πολύ φτηνό τώρα. αν και προσωπικά (και ως fan του Sonic) δεν το προτείνω.
 
Marioland είπε:
Εχέμ; Το παιχνίδι έχει βγει απο το 2008. Θυμάμαι που ο Chip είχε λιμπιστεί ένα παγωτό σε ένα cutscene στην συγκεκριμένη τοποθεσία. (μπλέξαν και το gelato με την Ελλάδα και τα κάνανε ελαφρώς ρόδα) Για όσους ενδιαφέρονται να το πάρουν, είναι πολύ φτηνό τώρα. αν και προσωπικά (και ως fan του Sonic) δεν το προτείνω.
Αν και δεν είμαι οπαδός των 3D Sonic το συγκεκριμένο κάτι λίγο που το έπαιξα μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά.
 
Απο οτι ειδα απο το βιντεο, αξιζει να το δω μονο και μονο για αυτο το λεβελ. Τρελαινομαι για γαλαζολευκα σκηνικα, νησακια, ασπρα σπιτακια, γαλαζιο ουρανο, γλαρους κλπ, ποσο μαλλον ετσι εξιδανικευμένα οπως φαινονται στο παιχνιδι!! :flower:
 
user είπε:
Δεν έχω δει περισσότερα βίντεο από αυτό αλλά με βάση αυτό


μάλλον στην Μύκονο αναφέρεται. (ανεμόμυλοι = Μύκονος)
Μα, δεν κατηγόρησα ότι εσύ έκανες λάθος, τους δημιουργούς του παιχνιδιού κατηγόρησα...

Προφανώς κάποιος θα είχε κάνει κρουαζιέρα στις Κυκλάδες και θα έμπλεξε τις αναμνήσεις του από εκεί... Η αρχιτεκτονική και το τοπίο θυμίζουν 1315% Σαντορίνη...

//Από την άλλη, δεν αποκλείεται να ήταν και αυτός ένας από τους λόγους που από "Mykonos" άλλαξε όνομα...
 
user είπε:
Αν και δεν είμαι οπαδός των 3D Sonic το συγκεκριμένο κάτι λίγο που το έπαιξα μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά.
Εγώ πάλι που το έπαιξα όλο, μου ήρθε να κλάψω απο απελπισία. Απο την άλλη γούστα είναι αυτά... :D
 
Εγώ πάλι που το έπαιξα όλο, μου ήρθε να κλάψω απο απελπισία. Απο την άλλη γούστα είναι αυτά...
Απελπιστικό δεν το λες το παιχνίδι! Μάλλον μέτριο! Ίσως και λίγο ''παιδικό''! Εγώ πάντως το έπαιξα καμιά εβδομάδα! :p
 
Μια χαμενη ευκαιρια...ξανα.

Υπαρχει συζητηση για το παιχνιδι εδω
 
Πίσω
Μπλουζα