Sonic vs Mario!!!! Hell Yes!!!!

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Προς τους προδότες της SEGA:

ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


ουουουουου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Πλάκα κάνω!- Πάντως θέλω ο Sonic να τσακίζει αλύπητα τον Μάριο!
 
kapamaru είπε:
http://www.smashbros.com/en_us/movies/movie071010a.html?keepThis=true&TB_iframe=true&height=390&width=532
no comment.

Για περισσότερες πληροφορίες

http://www.smashbros.com/en_us/characters/index.html

Ξέρω ότι πολλούς θα τους χαλάσει, αλλά εγώ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ
Την τυχη μου μεσα εκει ακριβως που εμπαινα στο φορουμ να το ανακοινοσω για να ταραξω τα πληθοι με προλαβες ατιμε.:mad::mad:

Εδω θα βρητε καποιες παραπανω πληροφοριες

http://www.gamespot.com/wii/action/supersmashbros/news.html?sid=6180676&om_act=convert&om_clk=newlyadded&tag=newlyadded;title;1

Παντος για να ειμαι ειλικρινης πριν δω το βιντεακι σου εβριζα σαν τρελος για την ιεροσυλια:mad:

Αλλα οι κεραταδες το εχουν καλοφτιαξει και με εκαναν να γουσταρω τρελα.

(Οπως ειδατε και απο το βιντεο δεν θα μεινει ρουθουνι στα παιδακια της Νιντεντο :diablotin: )

Παντος η Ζελντα ειναι ομολογουμενος θεα!!!!!

large.jpg


smashbrosbrawlzelda.png


PZeldaTP.jpg
 
Ειμαστε με τα καλα μας ??? σε ενα τετοιο παιχνιδι σταθμο στο παγκοσμιο gaming πηγαν και εβαλαν το (σκατζο)χοιρο ???

Μα καλα δεν ντρεπονται λιγακι εκει στη μαμα Nintendo ? Ας μαζεψουν υπογραφες να τον ξαποστειλουν - σιγα μην ειμαστε αναγκασμενοι να βλεπουμε τον speedy gonzales αναμεσα σε ηρωικες φιγουρες οπως o Mario και η Peach, και ειδικα σε "δικα μας" παιχνιδια.
 
telamonas.stokos είπε:
σιγα μην ειμαστε αναγκασμενοι να βλεπουμε τον speedy gonzales αναμεσα σε ηρωικες φιγουρες οπως o Mario και η Peach, και ειδικα σε "δικα μας" παιχνιδια.
Και να δεις τι καλά που θα της φερθεί της Peach! :D

Τελικά μου φαίνεται ότι η Sega θα αρχίσει να καταλαμβάνει την Ν. εκ των έσω... :tease:

(ξεκαρδιστική η υπογραφή σου...:biglaugh:)
 
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΙΝΗΣΗ αλλα το χειροτερο ειναι που καποιο ΑΡΡΩΣΤΟ μυαλο ΤΟΛΜΗΣΕ και ενεκρινε το NightS για το σαπιο-Wii...

Μακαριτη Λειβαδιτη ειναι ολοι ΙΕΡΟΣΥΛΟι!!!

Livaditis-thanos-2.jpg
 
ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ ε οχι και o sonic μεσα στον παιδικο σταθμο της nintendo,αχ κακομοιρη μου sonic κανε υπομονη παιδακια ειναι μην δινεις σημασια.
 
telamonas.stokos είπε:
Ειμαστε με τα καλα μας ??? σε ενα τετοιο παιχνιδι σταθμο στο παγκοσμιο gaming πηγαν και εβαλαν το (σκατζο)χοιρο ???
Ή καλύτερα :

Ειμαστε με τα καλα μας ??? σε ενα τετοιο παιχνιδι σταθμο στο παγκοσμιο gaming για παιδιά κάτω των 6 ετών πηγαν και εβαλαν το (σκατζο)χοιρο??? Που είναι adult content filter ???
:p :p

Κατα τα άλλα, Wally +1 ;)
 
To ινδικό χοιρίδιο τι στο καλό κάνει στο παιχνίδι;;;;;;;;;;;;;

ΜΑΡΙΟ RULEZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Το κακόμοιρο το συμπαγές φίδι πάλι, ποιός το έβαλε και αυτό μαζί με τους φλούφληδες της Nimbimbo; :p
 
Μια ωραια χιουμοριστικη ζωγραφια απο καποιο SEGA-maniac-παιδακι (ενα μπραβο στους γονεις του,στους δασκαλους που απο μικρο εμαθε να εκτιμα το σωστο :D ) το 1993 και το αξισου χιουμοριστικο σχολιο του SEGA-τρελαμενου-συντακτη.

Απο το περιοδικο SEGA FORCE...

Μια εικονα,χιλιες λεξεις και βαθυστοχαστα νοηματα

sonic.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα