Sonic VS Pacman...

pressure

RetroWannaBe
Joined
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
77
Αντιδράσεις
2
Ετσι απλα...

[video=youtube;-zFvjxAje0E]

Ποσα δεκαρικα θα γλητωναμε με τον Sonic... :animlaugh:

Δειτε και το R-Type VS Space Invaders....

EPIC!!! :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Lol! :D :D :D

Καλά, δεν υπάρχει το βιντεάκι! :D

Πώς δε βγήκε νωρίτερα - θα είχα καλές ελπίδες να κάνω ένα αξιοπρεπές σκορ στο Pacman!
 
Και θα ήταν τόσο εύκολο! Μοχλός κάτω, πατάμε κουμπί επανειλημμένα για spin, release και αυτό ήταν! Next stage, hahahaha
 
Ωραιο το βιντεακι αλλα μονο σαν βιντεακι :D Το pacman ειναι ενα και μοναδικο ειναι το απολυτο videogame.

@Μαριανα δες στο mame υπαρχει pacman speedup hack που παει πιο γρηγορα.Δοκιμασε το αν θες.
 
Ε ναι βρε metalcandyman! Εννοείτε ότι το βλέπουμε χιουμοριστικά....αλίμονο
 
metalcandyman είπε:
Ωραιο το βιντεακι αλλα μονο σαν βιντεακι :D Το pacman ειναι ενα και μοναδικο ειναι το απολυτο videogame.
@Μαριανα δες στο mame υπαρχει pacman speedup hack που παει πιο γρηγορα.Δοκιμασε το αν θες.
Δε πα να βάλω 147 hacks πάνω? Κι αθάνατο να το κάνω το Pacman, πάλι θα το τρώνε τα φαντάσματα! :D

Δεν το 'χω! Τζάμπα θα συγχίζομαι!

Πάντως, όντως μεταξύ σοβαρού & αστείου, το Pacman είναι μοναδικό γι' αυτό που είναι! Δε θα ήθελα να το δω ποτέ αλλιώς! ;)
 
D@redevil είπε:
Πάντως, όντως μεταξύ σοβαρού & αστείου, το Pacman είναι μοναδικό γι' αυτό που είναι! Δε θα ήθελα να το δω ποτέ αλλιώς! ;)
Ετσι ακριβως Μαριανα.Επειδη τωρα που νηστευει ο κοσμος δεν τρωει γλυκα και η δουλεια μεχρι το πασχα θα ειναι πεσμενη αποφασισα να παραδιδω μαθηματα στο pacman 10 ευρω την ωρα για ενα επιπλεον εσοδο βρε αδερφε :D :D:D:D
 
wow!!! Φοβερό. Κρίμα όμως γιατί νόμιζα ότι είναι κόντρα μεταξύ των δύο αυτών σειρών παιγνιδιών και ήμουν έτοιμος για πολλοστή φορά στη ζωή μου να θάψω το Sonic. :p
 
Σιγά μη σου έδινα δικαίωμα να θάψεις τον Υπερηχητικό σκαντζόχοιρο!!! Αρκετά δικαιώματα σου έχει δώσει η μαμά Sega :p
 
Εξαλου δεν τιθεται θεμα συγκρισης oταν μιλαμε για το απολυτο videogame το τιτανοτεραστιο PACMAN.
 
Εννοείτε πως δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Άλλες εποχές, άλλες γενιές, άλλο στυλ, άλλες καινοτομίες. Έκαστο στο είδος του. Προπάτορας και μοναδικό το ένα, επανάσταση και κάτι καινούργιο το άλλο. Αγαπημένα και τα 2 για μένα που θα μείνουν στην ιστορία
 
Συμφωνω φιλε.Ωσο για το pacman τι να πρωτοπουμε,την δυσκολια του,την λογικη του,τα αντακλαστικα που χρειαζονται,την μελετη που πρεπει να κανει ο παικτης πανω στο pacman και της εκκατομυρια ωρες που πρεπει να αφηερωσει.Κλεισε με σε ενα δωματιο χωρις φαει δεν με νοιαζη καθολου αρκει να εχω το pacman να παιζω.
 
Νομίζω ότι όλοι όσοι είμαστε σε αυτό το φόρουμ σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Κώλυμα σε retro game είναι απόλυτα φυσιολογικό ;)
 
Φιλε pressure δεν ειναι απλο κολημα ειναι στοχος ζωης :D Δεν μπορεις να φανταστεις πως ειναι να παιζεις 4 ωρες pacman να εχεις κανει το απολυτο σκορ μεχρι εκεινη την στιγμη και στην τελευταια πιστα την 255 να χανεις 1 τελιτσα η το κλειδι και το σκορ σου να σταματαει στα 3.333.350 10 μολις ποντους απο το perfect pacman.Και αυτο οχι μια φορα αλλα πολλες.Μιλαμε απο τα νευρα μια φορα εφυγε το pc απο το παραθυρο.
 
Χαχαχαχα, φαντάζομαι. Γιαυτο βαλε τον Sonic να ξεμπερδεύεις ρε παιδί μου. Σε ενα τεταρτακι θα εχει τερματίσει το game με perfect και best score ever :p
 
pressure είπε:
Χαχαχαχα, φαντάζομαι. Γιαυτο βαλε τον Sonic να ξεμπερδεύεις ρε παιδί μου. Σε ενα τεταρτακι θα εχει τερματίσει το game με perfect και best score ever :p
Eιναι και αυτο μια αποψη φιλε αλλα οπως ειπα ξανα κλησε με σε ενα δωματιο χωρις φαγητο δεν με νοιαζη αν δεν εχω ομως το pacman θα σαλταρω :D
 
Πίσω
Μπλουζα