SOS MAME!

WalkerYannis

RetroActive
Joined
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
217
Αντιδράσεις
23
Αγαπητοί μου ρετρομανιακοί (σαν εμένα),

Αυτό που θα ζητήσω θα φανεί σε πολλούς γελοίο αλλά για εμένα προσωπικά επείγει, είναι συγκεκριμένα ο διακαής μου πόθος! Καλά τα ΜΑΜΕ αλλά ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ;

Γελάστε όσο θέλετε, αλλά σας παρακαλώ, κάθε βοήθεια ευπρόσδετη!

Χαιρετισμούς σε όλους
 
Ασε μην το ψαχνεις... ( Εκτος αν εισαι ματσο :) )

Αλλα αν θελεις να παρεις μια γευση απο τιμες στα πιο απλα και κλασσικα coin op κανε κλικ εδω :

http://www.moneymachines.com/

Αλλιως παρε κανενα ρετρο κομπιουτερ (Amiga/Amstrad CPC/Atari ST) και αρχισε να μαζευεις παιχνιδια για να παιζεις εκει.

Πιστευω να καταλαβα καλα, οτι δηλαδη θες να αποκτησεις καμπινες coin op μιας και το mame εχει emulation σε τετοιου ειδους games...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μηπως εννοει ο ανθρωπος πως θα βρει emu και roms?Αν ειναι γιαυτο τα roms συγκεντρωμενα μπορει να τα βρεις στο pleasurdome η και ακομα σε διαφορα αλλα sites η torrents.
 
Μήπως νομίζει πως το ΜΑΜΕ πουλιέται ;

Διότι δωρεάν είναι . Δεν χρειάζονται λεφτά ια να το αποκτήσει κανείς .
 
Εννοώ ακριβώς αυτά που γράφει ο φίλος kajwbtfe.
 
Οπως επίσης δε δίνουμε λινκς για παρανομες Roms. Για κατι τέτοια επικοινωνήστε μεταξύ σας με πμ.
 
Παρακαλω ας μην υπαρξει αναφορα σε καποια site τα οποια εχουν τετοιου ειδους downloads καθως υπαρχει και copyrighted υλικο.

Επισης καντε και μια βολτα απο εδω :

Όροι Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας Retromaniax.gr

http://www.retromaniax.gr/vb/faq.php?faq=grm_rules_content#faq_grm_basic_rules
 
παιδια θα ηθελα και εγω να ενημερωθω μεσω pm για το σχετικο θεμα...

παλια τα ειχε δωσει σε dvd ενα περιοδικο(5 συνολο)και λεγοταν tomorow...
 
Αφου επιμένετε να σας βοηθήσω εγώ τότε. Το ΜΑΜΕ θα το βρείτε εδώ. Εάν θέλετε να βρείτε και παιχνίδια ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΤΕ. Εδώ δε δίνουμε ούτε λινκς σε ρομς ούτε παράνομο υλικό ούτε τίποτε αλλο. Διαβάστε τους ρημάδηδες τους κανόνες, ιδίως όσοι πρωτογράφεστε!! Ειναι φάτσα καρτα στην οθόνη σας μολις πατάτε στο κουμπί Εγγραφή. Τι στο καλό! Δεν έχετε υπογράψει ποτέ σας συμβόλαιο;; Ετσι ντουγρού υπογράφετε;;;

ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ, ΟΠΩΣ ΤΑΙΝΙΕΣ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΔΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ.

Οποιος συνεχίσει από εδώ και κατω να ζηταει, σς κοιταχτεί στον καθρεφτη και ....ο νοών νοείτω... :(

Και μιας και αναφέρθηκε το περιοδικό, δεν ξέρω ποιό ήταν. Αυτό ξέρει ότι ηταν παράνομο;; Πηρε άδεια από τόσες δεκάδες εταιρίες να εκδώσει τα παιχνίδια τους; Οχι. Πλιζ, ας μη συνεχιστεί πιο κατω. Οποιος θελει βοήθεια, πώς να το στήσει ας ρωτήσει ο,τι θελει ή ας επισκεφτεί το ελληνικό ΜΑΜΕ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα