SturmWind ανακοινώθηκε για το Dreamcast!!!!

DarkSynbios είπε:
Παρελαβα σημερα την Limited Edition του Sturmwind. Μπορω να μπω οτι η συσκευασια,οδηγιες και τα cd δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τα αλλα παιχνιδια που κυκλοφορουνε στην αγορα. Εβαλα μια καλυτερη φωτο και μια σπεσιαλ ακομα για τους φιλους μου! :p Προβολή συνημμένου 79290Προβολή συνημμένου 79291
Εντυπωσιακότατο!!! Υπάρχει διαθέσιμο πουθενά ακόμα?

Φοβερή και η δεύτερη φώτο :)
 
pitsunami είπε:
Εντυπωσιακότατο!!! Υπάρχει διαθέσιμο πουθενά ακόμα?Φοβερή και η δεύτερη φώτο :)
Η limited edition υπαρχει ακομα στην Play-asia με την κουκλα κρακεν στα 99 ευρω.Αλλα κοιταξε μεσω Ebay μηπως και βρεις την limited σκετη.

http://www.play-asia.com/Sturmwind_Windstrke_12_Limited_Deluxe_Edition_w_Krakor/paOS-13-71-x-49-en-70-500n.html
 
DarkSynbios είπε:
Παρελαβα σημερα την Limited Edition του Sturmwind. Μπορω να μπω οτι η συσκευασια,οδηγιες και τα cd δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τα αλλα παιχνιδια που κυκλοφορουνε στην αγορα. Εβαλα μια καλυτερη φωτο και μια σπεσιαλ ακομα για τους φιλους μου! :p Προβολή συνημμένου 79290Προβολή συνημμένου 79291
Μονο στα Ονειρα σου! :p .

Καλοριζικο το παιχνιδι :D
 
DarkSynbios είπε:
Παρελαβα σημερα την Limited Edition του Sturmwind. Μπορω να μπω οτι η συσκευασια,οδηγιες και τα cd δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τα αλλα παιχνιδια που κυκλοφορουνε στην αγορα. Εβαλα μια καλυτερη φωτο και μια σπεσιαλ ακομα για τους φιλους μου! :p Προβολή συνημμένου 79290Προβολή συνημμένου 79291
Καλορίζικο και καλόπαιχτο!!! Η σπέσιαλ φωτό, όλα τα λεφτά!!!
 
Απιστευτα παιχνιδια μονο στο Dreamcast!! Αλλου παιζουνε "μπουκαλες"! :p
 
Πιο πολυ ενδιαφερον και περισσοτερα οφελη εχει η μπουκαλα απο αυτο το παιχνιδακι ρε καημενεεεεεεε :p ;)
 
metalcandyman είπε:
Πιο πολυ ενδιαφερον και περισσοτερα οφελη εχει η μπουκαλα απο αυτο το παιχνιδακι ρε καημενεεεεεεε :p ;)
Στην πραγματικη ναι! ;) Οχι στις καημενες κονσολες! :p
 
Αντε...καντε και κανα review!
 
Wally είπε:
Αντε...καντε και κανα review!
Εδω που ειμαι δεν διαθετω DC και ΤV αυτην την στιγμη.

Αλλα βρηκα ενα μαγαζι με ρετρο παιχνιδια και μιλησα με τον ιδιοκτητη για πολλα πραγματα και αναφερθηκαμε πανω στο Sturmwind και μου ειπε οτι παει πολυ καλα στις πωλησεις. Μονο ο ιδιος πουλησε 130 κομματια και περιμενει απο την RSG να του στειλουνε κι'αλλα κομματια αλλα δεν μπορει να επικοινωνησει με τον Max εδω και 10 μερες. Κατι παιχτηκε με τις αποστολες η με τις limited edition και δεν δινουν σημεια ζωης ιδιοι τους,ηδη γινονται πολλα παραπονα σε forum.
 
Ωωωω μεγειες DarkSynbios και cast128dreams. Σας υπερζηλεύω! Μακάρι να μπορέσω να βρω φράγκα και να το αποκτήσω και εγώ κάποια στιγμή.
 
Το παιχνιδι πιανει ανωτερα επιπεδα!(Wii U :p )

 
ΕΔΩ ΕΔΩ για ολους τους SEGA DREAMCAST HATERS του retromaniax και ΟΧΙ ΜΟΝΟ μπειτε και δειτε το BACKGROUNG του PLAYASIA

http://www.play-asia.com/

SEGA DREAMCAST 2013 ...ΤΙ γινεται?δεν βλεπω background τιποτα WII U ????!!!!!!!!!!!!!!!!???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απίστευτη παραγωγή στην κονσόλα που δε θα πεθάνει ποτέ!

Αν κι έχω μια ένσταση για την techno μουσική. Θα προτιμούσα μια μεταλιά που να έσπαζε κόκκαλα!
 
Ξεφυλίζοντας το τελευταίο τεύχος του Retrogamer πέτυχα review του.Ένα γενναίο 85% και μια πολύ καλή κριτική.Δεν ανεβάζω scan για λόγους copyright.
 
Jake9 είπε:
Ξεφυλίζοντας το τελευταίο τεύχος του Retrogamer πέτυχα review του.Ένα γενναίο 85% και μια πολύ καλή κριτική.Δεν ανεβάζω scan για λόγους copyright.
Για ένα μικρό απόσπασμα του άρθρου, δεν υπάρχει πρόβλημα. Για ολόκληρο το περιοδικό ή ολόκληρο το άρθρο, έχουμε θέμα! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα