Sturmwind στο Retromaniax! [Πρώτη παρουσίαση]

metalcandyman είπε:
Οταν λεμε χτυπημα απλα χρειαζεται ενα απαλο σκουντημα μη νομιζει κανεις οτι πρεπει να δωσει καμια κλωτσια την κονσολα του.Περα απο το σκουντημα αυτο ομως υπαρχει και η αλλη λυση με την μπατονετα που δεν χρειαζεται ουτε σκουντημα ουτε τιποτα.Οσο για το παιχνιδι παιζει κανονικοτατα χωρις το παραμικρο προβλημα και συγκεκριμενα εγω το τερματισα ετσι ακριβως τον μαρτιο που μας περασε και το επαιξα ετσι γιατι οπως και ο Other_Ρeality ηθελα να δω πως ειναι και αν αξιζει να το αγορασω αυθεντικο.Δεν μπορω να πως πως ειναι κακο παιχνιδι ισα ισα το αντιθετο ενα αξιολογο shooter ειναι αλλα απο την αλλη δεν με εντυπωσιασε γενικοτερα σαν παιχνιδι σε ολους τους τομοις οποτε δεν υπηρχε ουτε υπαρχει περιπτωση να δωσω λεφτα και να το αγορασω.
Γειά σου ρε μπίλ ! Και εγώ μπατονέτα θα ξηγηθώ ! (αντε μπορεί και καμια φάπα, είναι ρετρό και οι φάπες στα κονσόλια ρε guys, νταξει δεν παθαινουν και τιποτες ! )

Όσο για το PSX, έχει φάει φάπες, χαστούκια, αναποδογυρίσματα, οδοντογλυφίδες, και παίζει ακόμη, και ας έχω backup ένα σφραγισμένο σε περίπτωση που με αφήσει. Αλλα αυτό δεν !
 
Επανακυκλοφορησε! Στο dragonbox.de* (και εντος ολιγου στο thebitstationgames.com)

*35 euros αλλα θανατηφορα ταχυδρομικα λογω DHL,UPS κτλ
 
Πάνο συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πόσα είναι τα ταχυδρομικά; Εγώ παράγγειλα από Γερμανία ένα μηχάνημα (installation tester) που είναι πελώριο και θεόβαρο και ήταν μόνο 8 ? + ΦΠΑ τα ταχυδρομικά!
 
Μόλις το πήρα!

Για τους μη γνωρίζοντες Γερμανικά (όπως η μούρη μου) καλύτερα κλικ ΕΔΩ στο Αγγλικό ;-)

Έχουν και απλά μεταφορικά...Πάνο μου έσωσες την ψυχική μου υγεία! Το έψαχνα μανιασμένα....
Sturmwind (Dreamcast)?35.00 EUR.?35.00 EUR

Subtotal?35.00 EUR
Shipping and handling?8.57 EUR
Total?43.57 EUR
Payment?43.57 EUR
Charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *OPENPANDORA"

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαιρομαι Γιωργο! Με ποιο τροπο αποστολης το πηρες και σου βγηκε 8.57?
 
Shipping

Carrier: Signed Mail
 
Μόλις το παρέλαβα!

DSCN0025.jpgDSCN0027.jpgDSCN0026.jpg

:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κυκλοφορε στις 27 του μηνος στο Steam
 
Καλη κινηση θα ελεγα ωστε να μαζευτουν λεφτα για το επομενο παιχνιδι (Midsummer).
 
Πίσω
Μπλουζα