Super Cars 2 το έχει κάποιος?

Gyubrush

RetroMaNiaC
Joined
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
579
Αντιδράσεις
18
Μηπως εχει καποιος Amigoβιος αυτο το πολυ καλο παιχνιδι?Θα μπορουσε να μου το γραψει καποιος και να συναντηθουμε οπου τον εξυπηρετει να μου το δωσει???:rolleyes:

Ευχαριστω!

(ps:ξερει κανεις εαν ειχε κυκλοφορησει το Prohibition για Amiga??)
 
Gyubrush: δεν είναι βέβαια ακριβώς αυτό που θέλεις αλλά μια και δεν απάντησε κανένας άλλος ακόμα...

Διαθέτω το .adf σε αρκετές εκδόσεις που θεωρητικά μπορεί να περαστεί σε δισκέτα Amiga (κάπου εδώ γύρω υπήρχε και κάποιο σχετικό thread και links...) καθώς και το dump της Software Preservation Society σε .ipf μορφή που είναι υποτίθεται ακριβές αντίγραφο της αυθεντικής δισκέτας χωρίς cracks κλπ. Δυστυχώς ο περιορισμός των ipf είναι ότι δεν μπορούν να γραφτούν σε δισκέτα, λειτουργούν πάντως συνήθως καλά στο WinUAE. Το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι 2 floppies.

Αν σε ενδιαφέρει κάτι από αυτά, pm. ;)

PS: από όσο ξέρω (και ένα πρόχειρο online search φαίνεται να το επιβεβαιώνει...) το Prohibition είχε κυκλοφορήσει μόνο στον ST από τα 16μπιτα.
 
exeis amiga onLINE .... to 8eleis se disketes gia REAL amiga ???
 
nai to xw egw alla eimai ligo makrya an theleis sto stelnw me ktel h taxydromeio tzampa ena dwraki apo enan amiga ston allo an den to xeis brei
 
του το εχω δωσει εγω ,να σαι καλα για την υποστηριξη! :)
 
Πίσω
Μπλουζα