Superstar Soccer International Deluxe

leaosnes

Retro Member
Joined
10 Απρ 2010
Μηνύματα
118
Αντιδράσεις
0
Καλησπερα , παιζω αυτο το παιχνιδι εδω και λιγο καιρο, στον ποιο δυσκολο βαθμο δυσκολιας και θα ηθελα μια βοηθεια γιατι σπανια μπαινει γκολ , μηπως καποιος ξερει τιποτα χρησιμο; ευχαριστω
 
Δυστηχως εχω μονο το απλο και οχι το deluxe οποτε δεν μπορω να βοηθησω...

Απο το λιγο που εχω παιξει το deluxe εχω καταλαβει οτι βελτιωσαν τους τερματοφυλακες αρκετα σε σχεση με την απλη εκδοση, τους εχουνε κανει σχεδον υπερανθρωπους :p .

Εχει μερικα βιντεακια στο youtube παντως δες κανενα να παρεις ιδεες για το πως σκοραρεις :

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα εχω δει και γω τα βιντεακια και πιστευω πως ο τυπος κατι κανει και μπαινουν τοσο ευκολα. Στο πιο δυσκολο επιπεδο οι τερματοφυλακες ειναι οντως σουπερανθρωποι, μου εχει τυχει να εχει κανει τριπλη απεκρουση και να πεφτει απο την μια γωνια στην αλλη και να μην μπαινει. Και ευτηχως δεν βρηκα το σφυρι! Μια φορα ειχα συνολο 29 σουτ με μολις 1 γκολ, φοβαβαι πως καποια στιγμη οντως θα το σπασω.
 
To είχα λιώσει το deluxe,είναι το αγαπημένο μου ποδοσφαιράκι μαζί με Tehkan World Cup και Super Soccer...Μπορείς να αλλάξεις και το επίπεδο του τερματοφύλακα από 1 μέχρι 5,σου προτείνω να το βάλεις στο 3,στο 2 τρώει κάποια γκολ ακούμπητα πολλές φορές.Έχω πολλά κόλπα να βάζεις γκολ από πολλά μέρη αν θέλεις.Ποια ομάδα προτιμάς ?
 
Είχαμε λιώσει στο στρατό το deluxe. Μαζευόμασταν στο οπλονομείο τα βράδια και σε ένα PC είχαμε τον emulator και παίζαμε πότε το ISS Deluxe και πότε NBA JAM (Που'σαι σειρούλα Παπαδόπουλε!!). Αξέχαστα χρόνια!
 
Πίσω
Μπλουζα