''Tο κοπή τη πίτα 2015'' (Αθηναϊκό Ντιβιζιόν) -ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.261
Αντιδράσεις
3.235
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ

 

 

 

 


*** Παρακαλώ πολύ μην το αφήσετε τελευταία στιγμή! θα θέλαμε να ξέρουμε περίπου πόσοι θα είμαστε μεχρι την ερχόμενη Παρασκευή που θα ξανατηλεφωνήσω στο κατάστημα για να κλείσω το χώρο ***


Αφου η κυβέρνηση Wally δε μπορεί να ανταπεξέλθει στη διαδικασία διοργάνωσης της κοπής της πιτός για το έτος 2015, μου εδόθη ξανά το δικαίωμα να το πράξω εγώ, με τον τρόπο που ΕΓΩ ξέρω.


Αποφασίσα(με) λοιπόν να κόψουμε την πίτα για φέτος στις 30/1/2015 20:00 στο Αθηναίων Πολιτεία στο Θησείο. Η προσέλευση είναι στις 20:00 και η κοπή μπορεί να γίνει γύρω στις 21.00.

Μετά μπορούμε να πάμε για μασαμπούκα στη Γυριστρούλα απέναντι από τον ΗΣΑΠ.

Ως γνωστόν, εχει τραίνο, η πρόσβαση είναι έφκολη, ο χώρος του 2ου ορόφου του καταστήματος είναι μεγάλος και μπορούμε να κλείσουμε αρκετά τραπέζια για ημέρα Παρασκευή. Για Σαββατο θα είχαμε πρόβλημα. Αυτό δεν το λέω έτσι, αλλά γιατί το'χω ξαναδεί το έργο. Μόλις έκανα και ενα διερευνητικό τηλέφωνο χωρίς να κλείσω κάτι γιατί ακόμα δεν ξέρω στο περίπου πόσοι θα είμαστε. Παλιότερα είχε ζωντανή μουσική μετά τις 22.00. Μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτό πλέον. Ομως έχουν DJ που για μας ειδικά θα παίξει μουσική 80'ς!!

Γι'αυτό λοιπόν θέλω να δω χεράκια από όλα τα παιζάκια :baby2: , είτε ποστάρουν είτε όχι. Ακόμα και αυτοί που δεν έχετε καν γραφτεί, μπορείτε άνετα να έρθετε.

  1. ΕΓΩ
  2. Wally
  3. Shock
  4. Mike
  5. Θάνος
  6. ALFIE
  7. divined
  8. pitsunami
  9. Amigovios
  10. Amigos



Εκσυπακούεται πως μπορείτε επίσης να φέρετε και το έτερον ήμισυ ή και φίλους αν θέλετε. Εγώ προσωπικά θα χαιρόμουν αφάνταστα αν έβλεπα παιδγιά που έχω πάρα πολύ καιρό να δω και που έχουν χαθεί και που ελπίζω να είναι καλά.

Juanita; maxouli; krios; exetlaios; Χέρκουλ;;;; Σηκώστε χεράκι ντε! Εχω καιρό να σας δω.

υγ. Το ξέρω ότι κάποιοι δε μπορείτε Παρασκευή όπως κάποιοι δε μπορούν Σαββατο. Δε γίνεται να εξυπηρετηθούμε όλοι. Γι'αυτό και θα ήταν ανούσιο να προσπαθούμε 30 άνθρωποι να κανονίσουμε χώρο και ώρα μεσα από το χώρο αυτό.

Πάντα πιστεύω ότι μπορεί να βρεθεί ενα δίωρο για κάτι τέτοιο.

*** Παρακαλώ ενας αντμιν/μοντ να το κάνει υπόμνημα ***
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελπιζω να υπαρχει συμμετοχη και απο "νεα" μελη που δεν εχουμε γνωριστει και απο "κλασικα" μελη που εχουμε παραδοση σε πιτες και καφεδες και απο "εξαφανισμενα" μελη να πουμε καμια κουβεντα...να δουμε οτι ειναι ειναι καλα ρε αδερφε :)

Μπραβο στον Ρηγανη που πηρε πρωτοβουλια διοτι με εμενα και τον Αντωνη θα την κοβαμε 15Αυγουστο...

Αντωνη βγαλε τη περσινη πιτα απο το κρυογενικο θαλαμο plz
 
Η επιστροφή του Τέως Τελετάρχη είναι γεγονός. Ελπίζω να βγάλετε και καμιά φωτό από το "κοπή" να δούμε και εμείς οι εκ βορρά!
 
Ρε φιλε εχει συναυλια Sabaton εκεινη τη μερα στο fuZZ.

OK, η συναυλια ξεκιναει μετα τις 21:00...
 
Καλως το Μικέ. Οι Sabaton θα έπρεπε να κανουν τις συναυλίες τους ημερα Σαββατον. :D

 
Και εγώ συγχαίρω από τη μεριά μου τον Πρόεδρο για την πρωτοβουλία του!*

Θα είμαστε εκεί, να κλείσουμε το εφιαλτικό 14 (που σημαδιακά δεν είχαμε κόψει πίτα) και να γιορτάσουμε ένα (ελπίζω) καλύτερο 2015.

Φέτος θα υπάρχει dressing code, οι γυναίκες θα πρέπει να φορούν βάτες, και να έχουν κάνει πρόσφατα παρμανάντ. Οι άντρες θα φορούν παντελόνι σωλήνα και θα έχουν εμφανή χαίτη αλα George Michael. Σε περίπτωση τεχνικής δυσκολίας δεν είμαστε άκαρδοι, άλλωστε τιμούμε γνωστό ηθοποιό eXtreme ταινιών της δεκαετίας 70-80 που δεν είχε τρίχα στην κεφαλήν, είχε όμως ατάκες στην στιγμήν.

Αν δεν πληρείτε τις προϋποθέσεις, θα αναγκαστείτε να καθίσετε στο διπλανό τραπέζι με τον Wally όπου θα σας μιλήσει για το Halo και θα τραγουδήσει Klingon opera.

*Μας πήρε μόνο 2 μέρες να τον πείσουμε να ανοίξει το thread.
 
Αφου εκανες το κομμάτι σου, βαλε τώρα το Μικέ στη λίστα. Ειπε ΟΚ ο ανθρωπος. :D

Άστο, το έκανα εγώ :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω κανονικα δουλευω μεχρι τις 20:00 , αν καταφερω να φυγω λιγο πιο νωρις θα ερθω... (εχω και δρομο μεχρι να φτασω κεντρο)

Οποτε θα το δω οσο πλησιαζουμε προς την ημερομηνια και θα ενημερωσω!
 
Mike ευκαιρια να σου φερω και τα βιβλια!

Οι Sabaton θα έπρεπε να κανουν τις συναυλίες τους ημερα Σαββατον
Σχολιο πιο επικο και απο τους Sabbaton :)
 
Rygar είπε:
Αφου εκανες το κομμάτι σου, βαλε τώρα το Μικέ στη λίστα. Ειπε ΟΚ ο ανθρωπος. :D
Άστο, το έκανα εγώ :D
Με τη καλή κουβέντα πάντα!
 
οντως παιζουν οι sabaton τοτε αλλα μου φαινεται οτι θα ρθω και εγω οποτε count me in
 
Ηταν ο Θάνος κι ενας νάνος.

Λέει ο Θάνος στο νάνο: "Τι ώρα να'ναι;" (νάνε)

Και απαντά ο νάνος: "Ε δε θα'ναι;" (Θάνε)

:D
 
Εϊσαι Θεός !!! Δεν υπάρχεις Νίκ !!! :bow: :bow: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
:rofl: :rofl: :rofl:

Εχει κεφια σημερα ο Ρυγκαρ!!
 
Δεν υπαρχεις ρε Νικολα..... :bow: :bow:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Γελάκια βλέπω, χεράκια δε βλέπω! :(
 
Καλημέρα.Θα έρθω κι εγώ.
 
Καποιος αντμιν ας ενημερώσει το αρχικό ποστ...
 
Εγω θα ερθω μονο αν φερει ο Ρηγανης τα πουλακια του μαζι....:biglaugh:

Αλλιως δεν ερχομαι.... :p
 
Λοιπον....μετα απο περυσι-που ως γνωστον δεν εγινε κοπη- περιμενα οτι μαλλον ουτε φετος θα γινοταν...αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις,καλου-κακου,εβαλα εφημερια το μοναδικο σαββατο που δεν θα γινοταν (λογικα) κοπη δηλ. την παραμονη των εκλογων,αφηνοντας ελευθερα ολα τα υπολοιπα...ε,και η κοπη γινεται την μοναδικη παρασκευη του μηνα που εφημερευω...ε τι να πω..εγω παντως το προσπαθησα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα