''Tο κοπή τη πίτα 2015'' (Αθηναϊκό Ντιβιζιόν) -ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μας εκανες την καρδια περιβολι φιλαρακι.... :(
 
Οπως παμε δεν θα κοψουμε βασιλοπιτα αλλα τυροπιτα (ατομικη)

Ελα να βλεπω συμμετοχες!
 
Wally είπε:
Οπως παμε δεν θα κοψουμε βασιλοπιτα αλλα τυροπιτα (ατομικη)
Ελα να βλεπω συμμετοχες!
Μου θυμίζεις ταινία που είδα πρόσφατα:

"Πάνε πια περάσανε τα όμορφα τα χρόνια με τα γέλια, με τις χαρές, με τα σορπράιζ πάρτυ και με τα πικνίκ.

Τι να κάνεις, μπορείς να κάνεις κ'αλλιώς, ας όψεται η κοινωνία"...χαχαχα

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπορεί να βρίσκομαι και εγώ εκείνες τις μέρες Αθήνα...dont count on it όμως! :)
 
Πάπσε!!! Κανάς φούρνος θα γκρεμίστηκε!!! Ελα και θα σου έχω χαλάκι "Welcome to Hell" ;) :D
 
Κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι και εγώ εκεί. Έχουμε καιρό να τα πούμε, οπότε ευκαιρία είναι.
 
Rygar είπε:
Πάπσε!!! Κανάς φούρνος θα γκρεμίστηκε!!! Ελα και θα σου έχω χαλάκι "Welcome to Hell" ;) :D
Oh yeah....πάει αυτο μου το έφαγε η γυναίκα και έβαλε ένα με γατούλες!! χαχα...
 
μουχαχαχαααααααααααααααααααα!!!!
 
ριγανη βαλε και εμενα
 
Παιδιά, πολύ θα ήθελα να παρευρεθώ και εγώ αλλά, Παρασκευή απόγευμα, έχω μαθήματα... :(

 


Καλά να περάσετε!!!
:cool:
 
Juanita είπε:
Παιδιά, πολύ θα ήθελα να παρευρεθώ και εγώ αλλά, Παρασκευή απόγευμα, έχω μαθήματα... :(  


Καλά να περάσετε!!!
:cool:
Κάνε κοπάνα. Μια στο τόσο είναι το "κοπή τη πίτα" και οι συναντήσεις!
 
Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να αναβληθει η κοπη τοσο λογω ανειλημενων υποχρεωσεων που προεκυψαν σε εμενα και τον τελεταρχη οπως και λογω μικρης συμμετοχης.

Θα σας κρατω ενημερους
 
Άντε να μπορέσω να έρθω κι εγώ, καημό το έχω να έρθω σε κοπή πίτας. Αυτή την ημερομηνία δεν μπορούσα γιατί δεν μπορούσε η θεία μου να με φιλοξενήσει (θα πήγαινε η μάνα μου με τους φίλους της).
 
Πάνω που πήγαινα να γράψω ότι για να έρθω θέλω Γουάλυ και Στάυρο στη συνάντηση! χαχα, Τέλος πάντων, θέλω πολύ να έρθω αλλά ΠΑΝΤΑ τα απογεύματα έχω babysitting μέχρι αργά.

Αν τελικά πραγματοποιηθεί η φάση θα δω μπας κ τα παρκάρω πουθενά και να έρθω έστω για μία ωρίτσα. Οπότε στη λίστα μη με υπολογίσετε για φαγητό κλπ.
 
Παιδιά, πότε θα ξέρουμε αν γίνει όντως την Παρασκευή ;... για να ξέρω να κανονίσω και εγώ αν είναι......προς το παρόν έχω πει ότι θα έρθω στο κοπη τη πίτα...αλλά πρέπει να γνωρίζουμε αν θα γίνει την Παρασκευή 30/1
 
To εχουμε προσθεσει στον τιτλο του thread οτι η κοπη αναβαλεται
 
Wally είπε:
To εχουμε προσθεσει στον τιτλο του thread οτι η κοπη αναβαλεται
Αχ, κ'εμεις λέγαμε να έρθουμε οικογενειακώς...τι κρίμα :cool:

Πάνο ελπίζω να τα πούμε από κοντα στην λαϊκη το Σάββατο :cool:
 
Δηλαδη πρεπει να βγαλεις ανακοινωση για το Πασχα για να ερθουν περισσοτεροι? και παλι αμφιβαλω εαν θα ερθουν.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα